• Spolehlivé

• dobrá cena,možnost osobního vyzvednutí zdarma.

Doporučuji.

• Komunikace na bodu mrazu.

Zboží jsem objednal. Problém se zásilkovnou. Nechtělo se jim trčet v obchodě jak měli a v 15 hod. si zavřeli :-(. Takže bohužel. Víkend samozřejmě zavřeno, takže v pondělí jsem si baterku vyzvedl. Strčím do mobilu, baterka z roku 2016, samozřejmě po smrti. Poslal jsem zpět a samozřejmě reakce nic, vrácení peněz nic. Paráda, tohle miluji! Doufám, že mi peníze vrátí!

Reakce obchodu Mobil-bar.cz

Vážený pane Goebele,
    nic z toho, co tady píšete se nezakládá na pravdě.
    1) 14.12. jste psal email, že baterie kterou jste si objednal je " po smrti", kde Vám na tento email bylo reagováno, že baterka byla nakoupena od dodavatele na základě Vámi vytvořené objednávky. Baterie na sklad moc nebereme právě z toho důvodu, že záruka na baterie je pouze 6 měsíců . Takže silně pochybuji o tom, že by mi dodavatel poslal nějakou starou baterii, kterou bych stejně u něj reklamovala, s tímto dodavatelem máme velice dobré zkušenosti
    2) to, že jste baterii poslal na adresu jinou než jste měl je Vaše věc, kdyby jste si přečetl obchodní podmínky, tak by jste se mimo jiné dočetl, kam máte zboží v případě reklamace či odstoupení od kupní smlouvy zaslat
    3) peníze Vám nemám důvod vracet, protože jsme zboží zatím od Vás neobdrželi

takže závěrem absolutně nechápu vaše tvrzení, že komunikace byla na bodě mrazu. Na Vaše 4 emaily bylo 4x odpovězeno, což nepovažuji na bodě mrazu, ale 100% komunikaci.

rychlé dodání zboží
    dobré ceny

• Spolehlivost

Zásilka byla rychle dodána.

rychlý a bezproblémový

• Rychlost, spolehlivost.

Vše o.k

• Rychlé, srozumitelné jednání

Doporučuji nákupy s Mobil-bar

• Od jednoho druhu zboží jsem měla v objednávce dva kusy. Zásilka ale obsahovala pouze kus jeden. Po telefonické komunikaci mi bylo slíbeno, že druhý zapomenutý kus ještě ten den odešlou. COž se také stalo. Super komunikace.

• Vše O.K.

• komunikace
    • ochota
    • sortiment

rychlé jednání zároveň i doručení zásilky

Rychlé vyřízení objednávky, zboží dorazilo. Bezproblémový obchod.

• Objednané zboží mi bylo v pořádku doručeno.

• rychlost.cena

spokojenost

Slušná cena, výběr zboží, rychlý termín dodání, kompetentní přístup k zákazníkovi

Super rychlost.