• Rychlý, Spolehlivý

• Rychlost, komunikace

Zboží jsem si objednala a osobně vyzvedla ještě týž den na prodejně. Zboží mi bylo vybaleno a ukázáno. Byla jsem velice překvapena ochotou a příjemným vystupováním zdejších prodávajících. Děkuji tedy a jistě nakoupím znova.

• nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 2 týdny

Supr ocotné jednání a velmi rychlé dodání na zásilkovnu. Vzhledem k velmi akutní záležitostí, ještě jednou velký dík.

• Žádná
  • nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 3 týdny

koupě baterie do MT.... BATERIE JE O 2MM VĚTŠÍ, TZN. NEVEJDE SE DO MT. Chybný popis výrobku a jeho využití.... Můžu jí tedy vyhodit do odpadu....

Vážený pane Mlynko,
    baterií na tento model jsme prodali za poslední 1/2 rok 14 a nikdo ze zákazníků zboží nevracel se stejným problémem jako Vy. Takže buď jste si objednal baterii špatně anebo se mohlo stát, že je prostě již z výroby špatná. Baterii rozhodně vyhazovat nemusíte, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14-ti denní lhůbě nebo můžete zboží reklamovat.

• nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 3 týdny

• Obal sluchátek byl již porušený a otevřený

Vážená paní Weissová,
    sluchátka 100% byla nová a originálně zapečetěná. Bylo to zboží, které se na základě Vaši objednávky doobjednávalo, protože v době vytvoření Vaši objednávky nebylo skladem.

• nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 3 týdny

• Rychlost, vstřícnost, dobré ceny.
  • nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 1 měsícem

• Přehledná nabídka a rychlé dodání

Obchod je spolehlivý s bohatou nabídkou

• nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 1 měsícem

Bez domluvy dodali jinou barvu mobilu (ovšem za mírně vyšší cenu barvy původní). Objednaný obal buď nedodali, nebo se za něj rozhodli považovat ten, co Honor přidává zdarma (ačkoli jsem objednávala důkladnější). Vlastně to nezní nic moc :-D Ale dodávka byla rychlá, omylem dodaná barva se mi líbila víc, než ta původní, nechala jsem to plavat.

Vážená paní Míkovcová,
    obě Vámi objednané varianty ať už samotný mobilní telefon nebo ochranné pouzdro Vám byly zaslány tak, jak jste si objednala. Výrobce do balení k tomuto modelu telefonu žádné pouzdro nepřidává a už vůbec ne to, které jste si objednala. Pokud je součástí balení v telefonu pouzdro, určitě je to značka Honor, což Vámi objednané pouzdro rozhodně nebylo. I cena za originální pouzdro by byla daleko vyšší.
    Ale i přesto jsme rádi, že jste nakonec spokojená.

• nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 1 měsícem

Udajne byla zasilka vykradena dopravcem, pritom ale od dopravce neprisla zadna zprava o prevzeti zasilky jako obvykle. Dle meho nazoru inzerovali skladem neco, co ve zkutecnosti nemeli a ani nebyli schopni to zajistit. Platil jsem predem a do dnesniho dne nemam penize zpet.

Vážený pane Bořile,
    data k zásilce jste nedostal z toho důvodu, že balíček již nedorazil na depo zásilkovny, kde je při převzetí od řidiče skenují a tím se importují čísla zásilek a emailem či sms zprávou rozesílají zákazníkům. Příčina, proč odeslaná zásilka vůbec nedorazila na depo byla vedoucím dispečerem stanovena, že ji pravděpodobně řidič vytratil na některém ze stanovišť, kterých má za celý den několik a prostě si toho nevšiml. Máme o této reklamaci i vystaven od zásilkovny škodní list, který Vám můžeme samozřejmě poslat emailem, aby jste věřil, že tomu tak opravdu bylo. Peníze Vám byly zaslány na Váš účet 2 dny poté, co jsme Vás o této skutečnosti informovali. Rovněž jsme schopni doložit print screen o prvedené platbě.

• nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 1 měsícem

• Okamžitá komunikace a rychlé vyřízení objednávky

• Dobrý výběr
    • Milé maily

• RYCHLE,BEZ PROBLÉMU

• Prijemna cena
    • Rychle dodani

At si kazdy otestuje sam,za mne zatim oK.

• dobré ceny

• Rychlé jednání

• Ochotný personál
    • Široký sortiment skladem
    • Dobrá dostupnost

• Nevím o ničem
  • nakoupil v obchodě Mobil-bar.cz před 3 měsíci

Velmi rychlé doručení. Do dvou dnů od objednávky.