• Velmi rychlé vyřízení a rychlá dodávka objednaného zboží

:-)

• Objednávka bez problému

• Špatné zboží přitom prodáváno jako kompatibilní se dvěmi zařízeními
    • Vracení zboží a peněz zdlouhavé
    • Komunikace na mrtvém bodě
    • Místo vracení peněz zbytečně držení v reklamaci týden a nikdo to neřešil
    • Po vracení z reklamace čekání na vracení peněz a komunikace znovu vázne

rychlé dodání

• Velký výběr za rozumné ceny
    • Vstřícnost a komunikace s obchodem

• Rychlé jednání, dobrá informovanost o zásilce, přehledný web, spokojenost.
    • Nevím o žádné.

Doporučuji. Jednoduché objednání, platba kartou, rychlé dodání, možnost vyzvednout v zásilkovněv v blízkosti bydliště, velký výběr míst. Určitě obchod doporučuji. Spokojenost s výrobkem.

Obchod byl rychlý a ochotný . děkuji

Vše OK.

• Rychle dodani vyrobku na ulozenku
    • komunikace obchodu
    • Vyrizeni pozadavku trvalo věky
    • Celkove zde uz nikdy nenakoupim

V obchode pres eshop jsem zakoupil router nekdy v pulce 25.4.2019. Zbozi bylo velmi rychle doporuceno na vydejnu Ulozenka. Se zbozim jsem nebyl spokojen z me strany, nevyhovovalo mi. Vratil jsem po cca 7 dnech zpet. Obchod obdrzel moji zasilku, nikdo me nekontaktoval, musel jsem porad urgovat ja. Pote me na email poslali Odstoupeni a ze mi nevrati celou castku ale jen pouze asi 3/4 z ceny. Jeste toto se da nejakych zpusobem pochopit, musi se to prodat dal uz jako bazarove zbozi. Jine vetsi eshopy vraci celou castku. Nakonecna sve penize zpet jsem cekal cca 2 mesice, po kazdotydenni urgenci. Penize byly pripsany na ucet az 1.7.2019. Nikdy u tohoto obchodu nenakoupim a doporucuji vam to stejne. Vse samozrejme bez omluvy a bez niceho podobneho. Radsi si pridejte nejakou desetikorunu a mate klid!

• dostupnost

Velmi vstřícný , profesionální personál. Doporučuji

Objednal jsem zboží, které bylo na eshopu prezentováno jako dostupné, ale následující den byla má objednávka zrušena pro jeho nedostupnost...

vše OK

• rychlé vyřízení
    • solidní cena
    • zboží dorazilo lehce poškozené (ohnutý roh ntb klávesnice), ale obal byl zcela nepoškozen
    • přes cca 1/3 klávesnice obří samolepka kryjící montážní otvory, která nešla díky perforovanému plechu klávesnice a kvalitnímu lepidlu vůbec odlepit, takže zbytečná půlhodina práce navíc

Neříkám, že už zde nic neobjednám, ale bude-li to možné, nakoupím raději jinde.

• rychlost, spolehlivost

Přehledný sortiment, rychlé dodání zboží, kvalita zboží .... Doporučuji.

rychlá a bezproblémová reklamace.

• přehledná nabídka
    • snadný a rychlý nákup
    • cena zboží
    • servis

Objednala jsem 12.5. a psali U vás 15.5. - urgovala jsem - po emailu nereagovali, po telefonu 16.5. mi kdosi oznámil, že to teda ještě neodeslali, ale že to teda zítra pošlou. A rovněž poznámka NAD 3000 Kč DOPRAVA ZDARMA - taky neklapla - nauctovali poplatek přepravní služby PPL (ti dovezli rychle