• Přehledná nabídka a rychlé dodání

Obchod je spolehlivý s bohatou nabídkou

Bez domluvy dodali jinou barvu mobilu (ovšem za mírně vyšší cenu barvy původní). Objednaný obal buď nedodali, nebo se za něj rozhodli považovat ten, co Honor přidává zdarma (ačkoli jsem objednávala důkladnější). Vlastně to nezní nic moc :-D Ale dodávka byla rychlá, omylem dodaná barva se mi líbila víc, než ta původní, nechala jsem to plavat.

Reakce obchodu Mobil-bar.cz

Vážená paní Míkovcová,
    obě Vámi objednané varianty ať už samotný mobilní telefon nebo ochranné pouzdro Vám byly zaslány tak, jak jste si objednala. Výrobce do balení k tomuto modelu telefonu žádné pouzdro nepřidává a už vůbec ne to, které jste si objednala. Pokud je součástí balení v telefonu pouzdro, určitě je to značka Honor, což Vámi objednané pouzdro rozhodně nebylo. I cena za originální pouzdro by byla daleko vyšší.
    Ale i přesto jsme rádi, že jste nakonec spokojená.

Udajne byla zasilka vykradena dopravcem, pritom ale od dopravce neprisla zadna zprava o prevzeti zasilky jako obvykle. Dle meho nazoru inzerovali skladem neco, co ve zkutecnosti nemeli a ani nebyli schopni to zajistit. Platil jsem predem a do dnesniho dne nemam penize zpet.

Reakce obchodu Mobil-bar.cz

Vážený pane Bořile,
    data k zásilce jste nedostal z toho důvodu, že balíček již nedorazil na depo zásilkovny, kde je při převzetí od řidiče skenují a tím se importují čísla zásilek a emailem či sms zprávou rozesílají zákazníkům. Příčina, proč odeslaná zásilka vůbec nedorazila na depo byla vedoucím dispečerem stanovena, že ji pravděpodobně řidič vytratil na některém ze stanovišť, kterých má za celý den několik a prostě si toho nevšiml. Máme o této reklamaci i vystaven od zásilkovny škodní list, který Vám můžeme samozřejmě poslat emailem, aby jste věřil, že tomu tak opravdu bylo. Peníze Vám byly zaslány na Váš účet 2 dny poté, co jsme Vás o této skutečnosti informovali. Rovněž jsme schopni doložit print screen o prvedené platbě.

• Okamžitá komunikace a rychlé vyřízení objednávky

• Dobrý výběr
    • Milé maily

• RYCHLE,BEZ PROBLÉMU

• Prijemna cena
    • Rychle dodani

At si kazdy otestuje sam,za mne zatim oK.

• dobré ceny

• Rychlé jednání

• Ochotný personál
    • Široký sortiment skladem
    • Dobrá dostupnost

• Nevím o ničem

Velmi rychlé doručení. Do dvou dnů od objednávky.

• rychlost, ochota

Doporučuji obchod

• Zboží bylo skladem, dodáno do dvou dnů, bez závad.
    • Nic .

Po mé zkušenosti (můj první nákup v tomto e-shopu), mohu obchod doporučit. Spokojenost.

• spolehlivý a rychlý
    • -

naprostá spokojenost

• komunikace

Tvrzené sklo na mobil, které mi obchod poslal bylo jiné, než jsem si objednala a které na mobil nesedělo. Místo objednané značky Kisswill mi bylo doručeno sklo Pudini.

• 13:20 objednáno, 13:41 již od zásilkovny, že přebírají balíček
    • možnost odpočtu DPH