• Super

Jsem nadšená velkým výběrem a kvalitou zboží, dostupností a rychlostí doručení, rozhodně jsem nenakupovala naposled.

Reakce obchodu Metalshop.cz

děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu. Jsme velmi vděční za kladné hodnocení našich služeb a věříme, že i při budoucích nákupech nám projevíte svou přízeň. Hezký den.

Andrea

• vyborný obchod

Krásné triko, výborný obchod.

Rychlá a bezvadná komunikace, dodání obratem, zboží plně odpovídá popisu a obrázku. Naprostá spokojenost

• lze si objednat více velikostí a na místě zakoupit pouze tu, která sedí
    • široký výběr
    • dlouhá otevírací doba na pobočce v Praze
    • krátká dodací lhůta
    • ceny

• rychlost a kvalita

• VELICE rychlé odeslání

Andrea

• Výborná komunikace

• Možnost zboží vyzkoušet .

Perfektní .

• velký výběr
    • dobrá komunikace
    • rychlost dodání

moc fajn nákup....

• rychlost, sortiment

• Velký výběr značek a druhů zboží

Super, všechno vypadá lépe než na fotce.
    Šaty jsou boží.

vše ok

• obchod nedodava zbozi v nabizene cene
    • akce obchodu neplati pro zbozi objednane pres web stranku
    • vstupni sleva neplati pro vse zbozi, jen pri objednavce nad 1500 kc co neni zmeneno v podminkach

Byl jsem nemile prekvapen objednavkou v Metalshop.cz, mohl jsem koupit zbozi primo v obchode ale obsluha nabidla at se naregistruji pres web tak budu mit 15% slevu a chystaji tam taky nejake akce, smula - registracni sleva plati pro prvni nakup nad 1500kc, co neni zmeneno nikde, zkousel jsem koupit tricko v akci o vikendu v omezenem case - zase smula, objednavka byla poslana 1h a 5min pred koncem akce, potvrzeni obchodu prislo 20min po zavreni slevoveho okna, jasna vec za plnou cenu, objednavku jsem stornoval, a tricko objednal v oficialnim obchode v nemecku (prislo po 3 dnech) o 5% levnejsu nez Metalshop ze slevou - a to uz nebudu komentovat.

Reakce obchodu Metalshop.cz

velmi se omlouváme za potíže. Ovšem akce dne 10. července trvala od 19 hodiny do 21 hodiny. V tomto čase již prodejny byly zavřené. Na prodejnách tyto akce nejsou a jsou pouze na webových stránkách. Vaše objednávka byla odeslána 21:01. Pokud jste si také byl jist, že jste na 15 % slevu měl nárok a objednávku jste stihl do 21 hodiny, mohl jste nás kontaktovat přes telefon, popřípadě přes email, že na slevu máte nárok.
    Karolína

METALSHOP

Rychlé dodání a kvalitní věci ,, maximální spokojenost

Reakce obchodu Metalshop.cz

mnohokrát děkujeme za plné hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen. Snad Vás zaujmou naše akce a náš výběr zboží. Rádi Vás uvidíme u další objednávky!
    Karolína

Všechno ok