• Very nice stuff :)

Rychlost dodání objednávky

• velký výběr, zajímavé kousky
    • nelze vyzkoušet

Rychle doručení, jsou to profíci

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Objednávky se snažíme odesílat nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že jste balíček obdržel v co možná nejkratším čase a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Špatně zadaná objednávka, bezproblémové storno a perfektní komunikace

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Zdeňko, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši pochvalu mířenou na naše zákaznické oddělení. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a těšíme se na Váš další nákup.

Úžasné kvalitní zboží
    Děkuji

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Martino, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že máte ze své objednávky radost a těšíme se na Váš další nákup.

• Cena, velký výběr

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vás zaujal výběr, který se snažíme pro své zákazníky neustále rozšiřovat. Těšíme se na Váš další nákup.

• Výborná zkušenost

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Budeme se snažit i nadále. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše vysoké hodnocení a zpětnou vazbu. Objednávky se snažíme odesílat nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Best obchod plný skvělého zboží. Rychlé vyřízení objednávky a Mega Rychlé dodání. Doporučuji všem Metlákům celého světa.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši další skvělou recenzi na náš obchod. Těšíme se na Váš další nákup.

VŠE SUPER.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se svou objednávkou spokojený a těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Vždy vše proběhlo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Moniko, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás vždy spokojená a vše je podle Vašich představ. Těšíme se na Vaši další objednávku.

flexibilita

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše vysoké hodnocení a zpětnou vazbu. Těšíme se na Váš další nákup.

Vše OK

Pája - Metalshop

Velmi nekvalitní potisky triček smouhy od barvy.Hned na pobočce v Praze jsem je vrátil už nikdy neobjednam personál -když se ti to nelíbí nekupuj metalshop už nikdy ještě že jsem prohlédl zboží na pobočce

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení ačkoliv negativní. Velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Ačkoliv si dáváme záležet, aby se do prodeje dostaly pouze kvalitní kusy, při takovém množství může dojít k chybě. Velice se omlouváme.

• Rychlost doručení

Nakoupim určitě znovu

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Objednávky se snažíme odesílat nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojená. Těšíme se na Váš další nákup.

• Nakupuji často jsem spokojen

Pája - Metalshop

• dobrá komunikace, rychlost dodání, skvělé zboží které je pěkně a bezpečně zabaleno
    • naprostá spokojenost, jeden z nejlepších e-shopů

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši krásnou zpětnou vazbu. Objednávky se snažíme odesílat nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

• Nádherný oblečení
    • Obří sortiment
    • Milá obsluha
    • Tak ceny jsou vyšší noo

Nejlepší, nejgeniálnější obchod, mrzí mě, že jsem ho neznal dřív. Už nikdy nejdu jinam!!!

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, která nám udělala radost. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Budeme se snažit i nadále a těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

• Průběžné informace a stavu objednávky a její rychlé vyřízení.
    • 0

Objednávala jsem poprvé, maximální spokojenost.