• rychle dodání zboží

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Objednávky odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

• Obchod je super rychlé dodání
    • Přesto že obchod rychle odeslal zásilku tak zásilkovna jeden den napsala nedorazila zboží uložila daleko od bydliště a když měli přijet po druhé tak řekli že uloží v zásilkovne a opět nic takže kdoví kde se zboží nachází .

Obchod super . Zásilkovna hodně špatně .

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Vendy, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Ačkoliv od nás zásilka odešla v pořádku, mrzí nás problémy, které Vám způsobil dopravce. Podle našeho systému, jste již v kontaktu s naším reklamačním oddělením, které reklamuje ztracenou objednávku u Zásilkovny. Doufáme, že vše dopadne k Vaší spokojenosti.

Pája - Metalshop

Tož sakra dobrej krámek pro fanoušky pořádnej muziky. Jsem naprosto spokojený
    a vřele doporučuji.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši super recenzi, která nás potěšila. Jsme rádi, že jste si nákup u nás užil a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

• Vše je perfektní

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Petře, děkujeme za Vaše vysoké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a těšíme se na Váš další nákup.

• rychlé doručení

doprava zdarma při placení hotovostí žádné placení navíc rychlá doprava takže žádný problém

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi. Objednávky odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny

Pája - Metalshop

Obchod byl velice dobrý,ochotná obsluha i když jsem udělal v objednávce chybu. Vše O.K.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Michale, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, které si vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a těšíme se na Váš další nákup.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše vysoké hodnocení a zpětnou vazbu. Objednávky odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

S obchodem i s dodáním jsem velmi spokojena. A zboží bylo jako dárek,a velmi potěšil:-)

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, která nás moc potěšila. Jsme rádi, že dárek udělal radost. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Těšíme se na Váš další nákup.

Super

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spkojenosti a těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Obchod je úžasný, nemám jedinou výtku ❤️

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Věro, děkujeme za Vaše hodnocení v plné výši a za Vaši krásnou recenzi, která nás potěšila. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Budeme se snažit i nadále a těšíme se na Váš další nákup.

perfektní,rychlé,naprostá spokojenost

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, které si vážíme. Objednávky odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojený. Těšíme se na Váš další nákup.

Všechno v pořádku :)

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se svou objednávkou spokojený a těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Spokojenost, rychlost byl to darek.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl se svou objednávkou spokojený a doufáme, že dárek udělal radost. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

• výběr ze spousty kapel

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vás zaujal výběr, který se snažíme pro své zákazníky neustále rozšiřovat. Těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

• super prostředí i prodavači

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si nákup u nás užil a těšíme se na Vaši další návštěvu na naší prodejně.

Přehled
    Přístup
    Rychlost

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a těšíme se na Váš další nákup.

Pája - Metalshop

Možnost platby v hotovosti bez nějakého poplatku, široký výběr kapely typu Mayhem, Slayer, stylová pobočka.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, které si vážíme. Jsme rádi, že jste u nás našel své oblíbené kapely. Těšíme se na Váš další nákup a na Vaši další návštěvu naší prodejny.

• vyborný

Co jsem si objednala, vše mi sedí i číselně.

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, která nám udělala radost. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Budeme se snažit i nadále a těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost doručení

Reakce obchodu Metalshop.cz

Dobrý den Jiřino, děkujeme za Vaše 100% hodnocení a zpětnou vazbu. Objednávky odesíláme nejpozději do druhého pracovního dne, pokud máme zboží na centrálním skladě, takže jsme rádi, že vše proběhlo v rychlosti a jste se svou objednávkou spokojená. Těšíme se na Váš další nákup.