• objednané zboží bylo skladem, uvedený termín pro odeslání 2-3 dny, skutečnost je taková, že zboží objednané 30.10. - dnes 8.11. stále nemám

• velmi dobrá zkušenost

výborný

• nabídka pestrá,přehledná. Doručení proběhlo rychle, produkt pečlivě zabalen a předán bez porušení
  • Po týdnu zatím žádné zboží ani žádná komunikace (vyjma automatického potvrzení objednávky).

OK,spokojen.

• Dlouhá doba dodání.
    • Špatná komunikace.
    • Na zboží jsem čekala 14 dní. Nedorazily všechny hračky( 2 nejdražší chyběly),i když jsem zaplatila celkovou částku. Na telefonní ani e-mailové zprávy nereagovali. Nemám v tuto firmu již důvěru.

• výhodné ceny

• zboží obchod nemá a neinformuje zákazníka

Obchod přijal peníze a po 14 dnech na telefonický dotaz oznámil, že zboží nemá. Nedoporučuji.

Objednat jsem musel na dvakrát, první objednávka vůbec nedorazila, druhá objednávka dorazila až po týdnu, i když se obchod tváří, že je zboží skladem. Hračku jsem objednal s dostatečným předstihem, předání dárku vnukovi k svátku jsem stejně nestihl. V druhé objednávce jsem zvolil dopravu sběrnou službou PPL, stejně mi obchod poslal zásilku Českou poštou, která první zásilku ztratila.

Objednané zboží ve stanovené lhůtě nepřišlo , nepřišel ani žádný email ohledně zpoždění dodání zboží . Nakonec jsem volala na e-shop , jde mi bylo sděleno , že zboží pravděpodobně už nedorazí a objednávku tím pádem ruší .

Objednal jsem zboží 23.10.2023, zaplatil a od té doby jen pozoruji aktuální stav objednávky "na cestě z regálu do balíku, termín odeslání 27.10. Bohužel nic se neděje. Podařilo se mně tam dovolat, řekli že jedna položka je nedostupná několik týdnů, tak jsme se dohodli na stornu, nic žádná změna. Nyní není možné se k nim dovolat. Pozor na ně, nedoporučuji!!! Pokud budete přece kupovat neplaťte předem!.

• lživé údaje o skladové dostupnosti
    • nevrátili platbu a nekomunikují

Zboží údajně skladem (dodání 1-2 dny) při objednání 17. najednou termín dodání 25. a nedorazilo ani v tento termín. Po zrušení objednávky nevrací peníze a nekomunikují.

• Velmi špatná komunikace
    • Nikdy více v tomto eshopu

Shrnutí:objednávku na zboží s dodáním do 5ti dnů, které i po 14ti dnech nedorazilo jsem zrušil a požádal o vrácení peněz. Po měsíci mi přišel email, že zboží odesílaji. Nepochopitelné. Na radu infolinky jsem zboží nepřevzal s příslibem, že došlo k chybě na jejich straně a vrátí mi celou částku i s poštovným. Po 2 měsících od objednáni mi vrací peníze bez poštovného. Absolutně nulová komunikace, infolinka je snad přes nějakou agenturu, která nemá s obchodem nic společného. Absolutně nedoporučuji!

• siroky sortiment
    • ceny

zbozi mi bylo doruceno, pomerne rychle, ale ze 4 veci prisly jen 3, hned jsem kontaktovala obchad pres e-mail, ale jiz je to 4. den a nikdo se mi neozval, jdu jim zavolat a doufam, ze se k tomu postavi celem. Jednalo se paradoxne o hracku, kterou meli asi jen 4 eshopy a kvuli ni jsem nakonec nakoupila v Megahrackach ( i ty ostatni veci), a malej se na to hodne tesil :/

Místo dodaného zboží mi chodí jen dotazy jak jsem spokojený s obchodem i když jsem tuto možnost zasílání dotazníku zrušil již při ákupu.

• zboží jsem objednala 17.10, zboží mělo být skladem za 3-5 dní, objednávka nebyla doposud odeslána
    • na e-mail nereagují, telefon nikdo nebere

Po této zkušenosti budu zase detailně studovat recenze e- shopů. Objednala jsem za poměrně vysokou částku.

• Rychlý dodání.

Objednávka mi přišla a bohužel ne úplná. Na zákaznické lince stále čekám až se spojím s operátorem ,ale zatím k tomu nedošlo.

• Ani po dvou týdnech od objednávky mi zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu MegaHračky.cz

mrzí nás to, ale je potřeba uvést na pravou míru, že jste objednávku 5 dní po odeslání stornovala
    a proto nebyla odeslána.

Za Megahračky.cz