• Jsem spokojená vše bylo v pořádku

Jsem velmi zklamaná. Objednáno 7.11., doposud žádné zboží, ani reakce obchodu na mé dotazy. Už zde nebudu nikdy nakupovat.

Naprosto bezpředmětný obchod. Neseriózní, nekomunikativní, na urgence nereagují, telefony nezvedají. Zboží mělo dorazit 15.11. 2023, dnes je 7.12. 2023, nevím co se s mou objednávkou děje. Mé peníze za objednané zboží, které nedorazilo, visí u nich někde ve vzduchoprázdnu. Google recenze na teto příšerný obchod odpovídají skutečném stavu, ve kterém se nachází.

• Zboží ještě nepřišlo ,termín dodání bylo 1.12.

Čekám na dodání zásilky již 14 dní. Pro ověření stavu zásilky jsem musela zavolat. Nikdo se vám nozve. Eshop vypadá lákavě,pěkné ceny ale obavy,zda zásilka dorazí do Vánoc.

Loni mi objednávka od nich přišla normálně,letos 9.11 objednáno to přišel potvrzovací email a jinak nic.do teď žádná odpověď od obchodu na dotazy jak to vypadá s objednávkou, peníze za balík mají a já zboží do teď nemám.

• Z obchodu rychlé doručení. Bohužel nakonec obchodem místo zvolené volby doručení do boxu byla bez mého vědomí zvolena pro dopravu Českou poštu.

Bylo vyřízeno rychle.

• Objednané zboží mám zaplacené už 14dnů a ještě mi nepřišlo.Komunikace žádná.

ani po 10 dnech zboží nedorazilo

Na zboží jsem čekala 3 týdny a musela jsem ho zrušit

Obchod nekomunikuje, nereaguje na prosby, nedodal zboží ve slíbeném čase...

• Pozdní dodání. Doručeno o 12 dnů později, než bylo slíbeno.
    • Špatná komunikaci. Na dotaz, proč je balík opožděn, mi nebylo odpovězeno.
    • Nakonec byl balík doručen do jiné balíkovny (která je pro mne daleko od domova).

Jedním slovem - Katastrofa. Megahračky už raději nikdy. Třeba to byla náhoda, ostatní mohou dobrou zkušenost. Ale z výše třech uvedených důvodů tuto firmu využívat již nehodlám.

Obchod velmi špatně komunikuje, nedodal kompletní zboží, ačkoli se tváří že ano, na reklamaci už 3 týdny nereagoval.
    Balík s avizovaným doručením 19.10. doručili nekompletní 8.11.

Dne 13.11.2023,jsem objednala zboží, které do dnes 28.11.2023 nepřišlo.
    Dále mi vadí ,zrušení zboží na dobírku. Nechce se mi platit něco dopředu a čekat na to 14 dní.

Často jsem v obchodu objednávala a zboží vždy dorazilo. Teď naposled nic. 9.11. Jsem objednala, předpokládaný termin doručení 17.11. Dneska je 27 a nemam nic. Jsem velmi zklamana. 6 dětí nebude mít Vánoce ani drobnosti v Adventní kalendáři. Jsem velmi rozhorcena, na mail nikdo nereaguje. Telefon je pouze pevná a ještě se zlinskou predvolbou, který nikdo nezveda a ja bych ráda hračky a nebo peníze zpět!

• Strašný

• Velice rychle doručeno
    • Pěkná kvalita
    • Nejlepší cena

Objednali jsme si v neděli hrneček s potiskem vlastní fotky. Když mi přišla v úterý dopoledne zpráva, že je předmět připravený pro vyzvednutí, nejprve jsem si myslela, že mi poslali pouze hrnek čistý, bez fotky... Ale ne, obchod to zvládl velice rychle a s fotkou a za nejlepší cenu na internetu.

Dne 10. 11. jsem objednala a zaplatila zboží, které mělo dle informací přijít 18. 11. 2023. Do dnešního dne (24.11.) zásilka nedorazila a už 3 dny se marně pokouším dovolat na uvedené jedno telefonní číslo. Jsem velmi zklamaná, neboť jsem tuto hračku objednávala pro vnučku a chtěla dát k jejím narozeninám. Proto nedoporučuji nákup v tomto e-shopu. J.N.

Zboží stále nedorazilo.