Dle sdělení operátorky na infolince vůbec neví zda a kdy jim zboží od dodavatelů bude dodáno, přitom na netu stále uvádí, že zboží bude expedováno za 3-5 dní (má objednávka je z 1.1. a veškeré zboží co jsem objednávala mělo být skladem do 3 dnů). Psala jsem 10.1. i email, na který mi doteď nebylo odpovězeno. Objednávku jsem na zákaznické lince rušila (5 dní zpátky) a ve stavu objednávky stále vidím, že objednávka čeká na odeslání. Takže jsem zatím bez peněz i bez zboží a komunikace 0.

Zboží nedodáno, peníze 2 měsíce od objednávky nevráceny.

• Vše ok.

Všechno v pohodě...

Objednala jsem pro dcery k Vánocům dvě panenky Shadow High. Zboží jsem zaplatila při objednávce. Po obdržení balíku jsem zjistila, že je v balení pouze jedna panenka. Napsala jsem reklamaci kde jsem popsala co se stalo, poslala fotografie i váhu balíku, podle které bylo poznat, že byla v balení pouze jedna panenka. Nikdo mi ani neodpověděl. Obchod nereaguje. Jsem zklamaná. Podle recenzí byly mega hračky obchodem roku.

Prodejce nekomunikuje, Zboží jsem neobdržel.

Ani po měsíci mi nebylo zboží doručeno. Obchod sice komunikuje dobře, balíček odeslal do tří dnů, ale ani po měsíci mi nedorazil. Asi bych na místě obchodu zvážila, jestli využití české pošty neškodí jejich pověsti.

• Vždy mám velmi dobré zkušenosti.

• Žádná
    • Pouze špatná komunikace a dělají si co chtějí!
    • Telefony nezvedaji, když už, tak něco naslibuji a nesplní!
    • Na emaily neodpovídají!
    • Objednávka po necelém měsíci nebyla odeslána! (Byla vytvořena 10.11.2023)
    • Měsíc jsem objednávku urgovala a nic! Po měsíci jsem napsala že objednávku ruším a hned mi napsali že balík posílají! Přišla asi jen polovina věci a nikde ani slovo omluvy! Domoci se zbylých peněz po 20 emailech a několika telefonech nevím jak dopadne!

Ne ne ne!

Objednávka zrušena protože se pořad měnila doba dodání .

• Zbozi mi nebylo kompletne dodane i kdyz bylo uvedene na fakture a taky zaplacene.

• Žádná
    • Dlouhé dodání, špatná komunikace, špatné zboží

Jeden z nejhorších obchodů , zboží dorazilo až za tři týdny a to jsem dva týdny volala na jejich zákaznickou linku ( vyzvánělo to třeba 30 minut), když mi došla trpělivost a servala jsem je, tak byl balík okamžitě předaný poště .. najednou to šlo..
    Každopádně po dlouhém čekaní mi přišlo jine zboží .. Co k tomu víc dodat

• Nekomunikuji, zbozi dodani 15teho a je 18.teho a nikdo nic

po 14 dnech zboží nedorazilo, na žádný z e-mailů prodejce nereaguje, telefon nedostupný

• Obchod nekomunikuje. Přesto, že zboží bylo uhrazeno předem, obchod neoznámil, že je zboží nedostupné a není schopen ho dodat a s vrácením peněz nespěchají.

V tomto e-shopu již nikdy více.

Objednávka je zaplacená, ale dosud nedorazila, ani nemám žádné zprávy z obchodu.

Obchod i když uváděl zboží na skladě ve skutečnosti neměl. Čekala jsem
    na zprávu, žádná nedošla, při kontaktu firmy nepříjemné jednání. Objednávku jsem zrušila a i když jsem hned platila, na peníze zpět budu čekat. Před Vánoci velmi nepříjemné. Očekávala jsem solidnější jednání.
    Zde již nikdy nakupovat rozhodně nebudu.

• Doposud vše v pořádku,teď už je 2 dny balíček na cestě do balíkovny a ještě neforazil

• obchod nekomunikuje

Zboží objednáno a bohužel předem zaplaceno 8.11. Po dovolání se na zákaznickou linku mi bylo oznámeno, že objednávka byla zrušena a bylo přislíbeno zaslání dobropisu. Po 14 dnech, kdy se nic nestalo mi bylo opět na zákaznické lince doporučeno zaslat odstoupení od kupní smlouvy. Nic se opět nestalo. Na emaily obchod absolutně nereaguje.

• Pomalé doručení
    • Psali doruceni do druhého dne zbozi přišlo za 5 dní
    • Nebylo pečlive zabaleno krabice panenky byla promáčknutá