nic jste mi neposlali

• rýchlosť doručenia
    • ceny
    • komunikácia

Nesplněn termín dodání

Nakoupila jsem v tomto obchodě před 9 dny a Doposud žádná odezva na email. Velice mě překvapilo, jak obchod klesnul. Když jsem objednávala naposledy, zboží bylo odbaveno a odeslano rychle. Vše přišlo v pořádku a byla jsem nadšená. Krásné hračky za super ceny. Obchod jsem doporučila i známým a koukám, že jsem udělala velkou chybu. Škoda, že jsem si recenze nepřečetla dřív než jsem objednala. Jsem velice zklamaná.

• Komunikace s obchodem, rychlost dodání, nízké ceny

• opakovaně se dotazuji na zákaznické lince, konkrétní informaci bohužel od operátorů nemám

• Objednávku jsem kvůli dlouhé době expedice ihned zrušila, obchod mi měl poslat peníze, dosud tak neučinil. Na moje emaily nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá. Není to malá částka :( Rozhodně tam nenakupujte, ať Vás neokradou jako mě! :(

• Byl to můj druhý nákup a objednané zboží přišlo v pořádku.

rychlá objednávka, rychlé dodání, jsem spokojena

• Dobré ceny
    • Rychlá dodávka zboží

• Zboží stále nemám

----!!!

• Lživé informace o dodání
    • Zboží ještě nedorazilo

Obchodně OK, vše přišlo, ale při převzetí balíku jsem měla pocit, že přede mnou již někdo rozbalil...

Barbie přišla úplně jiná chtěla jsem belosku brunetu a přišla černoška z Afriky ,která má afro .

• Vše v pořádku, spokojenost.

• Nižší cena
    • Neodpovídá doba dodani
    • Komunikace telefonická je vcelku o ničem

I přes opakované urgovani a žádost o rozdělení objednávky (urgovano 2x telefonicky s rozdílem několika dnů) stále nemám nic.

Objednávka dorazila nekompletní. Až když jsme se ozvali asi po týdnu, co bude se zbytkem, řekli nám, že položku nemají a že nám budou vracet peníze. Na to jsme museli absolvovat 4 další telefonáty a celkově skoro 7 týdnů čekání.

• zboží dorazilo
    • komunikace
    • 8 dní doba dodání

Vím že týden na dodání není dlouhá doba...jen už ve světě online nakupování na to není člověk zvyklý, protože většina zboží dojde tak do max 5dnů...nebo jsem asi moc rozmazlená. Komunikace taky nic moc...naštěstí na stránkách u objednávky vždy bylo nějaké info...jen okamžitou platbu to našlo až za 3dny. Jsem ráda, že zboží přišlo a jsem s ním velmi spokojená, ale další nákup bych raději udělala jinde

• Nesprávná informace o zboží skladem - dlouhá doba dodání
    • Zboží zasláno volně v krabici bez výplně
    • Nereagují na jimi preferovaný reklamační formulář ani na e-mail

Ač zboží bylo uváděno skladem, u některých položek do 2 - 3 dnů, zásilka byla expedována až za 16 dnů od objednání. Zboží dorazilo volně v krabici bez výplně a nekompletní. Chyběla jedna ze čtyř položek. Na e-mail nebo reklamační formulář nereagují. Na telefonní lince jsou příjemní, ale neustále mluví o dobropise, který mi stále nedorazil a urgencích. Dle komentářů na Heureka nejsem jediný, kdo má podobné problémy. Rozhodně nemohu nákup na tomto obchodě doporučit.

Reakce obchodu MegaHračky.cz

velmi nás mrzí, že jste měli vaše nespokojenost s naším obchodem. Chtěli bychom vám upřímně omluvit.

Co se týče zpoždění dodání, byla příčina ve skutečnosti v tom, že objednaný MODEL MIG (88 Kč) nebyl dostupný a i přes příslib rychlého naskladnění se tak nestalo.. Tuto situaci jsme nemohli ovlivnit a omlouváme se za nepříjemnosti, které vám tímto způsobili.

Ohledně nedostatečného balení, chápeme, že to bylo nepřijatelné, i přes to se domníváme, že konkrétně vaše zásilka byla zabalena dostatečeně a to i potvrzuje skutečnost že modeli které jsou v celkem pevné krabičce dorazili v pořádku. Slibujeme, že budeme pracovat na zlepšení našeho procesu balení a kontrol kvality, aby se podobné situace v budoucnu nestávaly.

Rozumíme vaší frustraci a znepokojení a věřte že jsme udělali maximum, abychom vaši objednávku doručili co nejdříve. Věříme, že naše služby mohou být lepší a doufáme, že nám dáte šanci v budoucnu ukázat vám, že jsme se z těchto chyb poučili a že jsme se zlepšili.

Děkujeme za vaše trpělivosti a pochopení.
    Karel Mašek
    Megahračky.cz