Zboží nemám, vše trvá dlouho, příště zvolím jiný obchod …

• Po dohodě prodloužen avizovaný termín dodání a nabídnuta sleva, nedodržen ovšem ani další termín dodání, po více než 3 měsících při dodání zboží info od přepravní společnosti, že je poškozeno a nebude dodáno, čekal jsem další týden, že bude někdo z obchodu řešit, ale reakce až po mém dotazu, za mě nedostatečná komunikace obchodu

Nedoporučuji

• Rychlost dodání objednaného zboží
    • Podle mého názoru neodbytně provedená práce na hraně zakoupeného stolu ohranění desky není zařiznuté ale překryté v délce cca 5 cm takže na hraně stolu je boule mohu doložit fotku mám pochybnost že tuto prasárna udělal truhlař jinak se mi stolek líbí je pěkný až na to ohranění to se nepovedlo

• špatná komunikace , jen slibují že vše zjistí a dají vědět ale nikdy žádná odpověd nepřišla

dlouhé čekání , žadná komunikace

Zboží poskozeno

• Dlouhé dodací lhůty ,nekomunikuje
    • Jen výmluvy při řešení reklamace
    • Špatně plánky k montáži

Bohužel, zboží ještě nedorazilo. Doufám, že se dočkám.

10 týdnů dodací doba

Я не могу оценить товар. Я его еще не получила.

17.4. nám byla doručena objednávka. Byla pro mamku, která má 83 let. Zásilka přišla v hrozném stavu, mám fotky. Řidič ani nepočkal na převzetí. Zásilku nechal venku u zvonku a nepočkal ani na převzetí. Prostě viděl paní u dveří tak odjel. V objednávce byl kontaktní telefon, ale ten neměl. Na několika místech byly desky poškozené (aspoň že zevnitř). Děs a hrůza.Řešení obchodu - omlouváme se.

Dětské postele byly v pořádku, trochu slabší provedení roštů, kdy se jedná o nehoblovaná prkna, každé jiné délky - na první pohled je dělal nejspíš nějaký brigádník nebo páteční směna - toto vyřeší rošt z ikea .. úložné šuplíky pod postel v ceně cca 5k nelze podle návodu postavit, jelikož mají špatně vrtané otvory a dno šuplíku absolutně nelícuje. Spojovací materiál katastrofa, láme se už při lehkém pokusu o dotažení. Na dotaz jak toto vyřešit se nikdo ani po týdnu neozval. Prvotní nadšení z hezkých postelí, byť s mizernými rošty, se rozplynulo z důvodu nulové komunikace obchodu. Nedoporučuji zde nakupovat a raději se poohlédnout jinde, kde si zákazníků váží.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• velký výběr

dlouhá dodací doba
    nekvalitní zboží
    doručeny kratší vruty, obchodem nabídnuta kompenzace 150 Kč za nákup nových
    nekvalitní provedení, postel vrže a celá se kýve i pod pětiletým synem, ačkoliv nosnost horní postele je udávaná 120 kg. Museli jsme spojení dodatečně zpevnit spojovacími úhelníky
    doručeno vlastní dopravou v pozdějším čase, než bylo avizováno, dovoz oznámen den předem
    slabá komunikace obchodu

• Pestra nabidka
    • Naprosto zadne info o stavu objendavkx

• Nizsi cena oproti konkurenci
    • Zbozi prislo nekompletni
    • Doruceno pozdeji nez v uvedenem terminu
    • Prilozeny navod byl k uplne jinemu zbozi

Jedna objednavka a temer nic nebylo v poradku. Deklarovana doba dodani nebyla dodrzena, zbozi doruceno v uplne jiny den, nez byla dohoda a pani se neobtezovala ani zavilat, prestoze tk slibila. Zbozi dorazilo nekompletni, jeste ani nebyl prilozen navod na sestaveni, resp byl, ale od uplne neceho jineho.
    Clovek by cekal za tolik pochybeni alespon nejakou kompenzaci, omluvu, ale nic...

• Postele kvalitně zpracované
    • Dorucena pouze část objednávky, přestože den předem jsme byli ujištěni, ze objednavka bude doručena kompletni. Řidiči však paní z obchodu do telefonu před nami řekla, ze částečne doručení nám oznamila
    • Barva postele absolutně neodpovídá fotu na webu
    • Paní na infolince nam téměř 2 týdny lhala, ze jsou matrace na cestě. Třikrát mi po telefonu rekla, ze matrace má kurýrní služba a pošle mi číslo zásilky, ale nikdy se tak nestalo. Poté jsem zjistil od kurýrní služby, ze jim obchod nic nepredal. V e-shopu nam už pro jistotu přestali brát telefony
    • Zásilka měla byt doručena mezi 14-16h, ale řidič dorazil až kolem 17h
    • Komunikace na bodu mrazu

Z tohoto e-shopu už nikdy vice

Doručení trvá příliš dlouho. Rozhodně bych už u tohoto prodejce nic nekoupila.

Zboží jsme objednali 25. 5. 2023.
    14. 7. přišel e-mail, že zboží bude dodáno 17. 7. 2023. Dnes je 27. 7. a zboží stále nebylo doručeno. Komunikace žádná.

objednávka 19.12 STÁLE NENÍ DORUČENA...

Reakce obchodu Max-interier

Dobrý den. Objednávku 92205490 jste provedl 30.12 (nikoliv 19.12) jak uvádíte. Objednal jste si produkt s dostupností 6-8 týdnů, tudíž nechápeme vaše nedoporučení.
    S pozdravem Tým Max-i

Taštičkové matrace přivezli až za měsíc po zaplacení. I tyto matrace přepravce doveze smotané v balíku - výrobce umožnuje. však po rozbalení byly matrace o 20 cm kratší na délku, výrobce doporučuje 72 hodin nechat rozložené. I poté však stále chybělo 5 cm do délky 2 m. Již přes měsíc tomu je , co jsem volal a psal o navrácení zboží a částky. Doposud bez odezvy.

Dobrý den
    Matrace byly dodané v termínu vámi uváděném vzhledem k tomu, že jste si objednal produkt s dostupností. V případě, že jste chtěl zboží vrátit a neřešit formou reklamace má každý zákazník právo na odstoupení od objednávky. Zboží zákazník doručí zpět na náš sklad a po přijetí zboží na skladě se zákazníkovi odesílá zaplacená finanční částka. Bohužel produkt nebyl z vaší strany na náš sklad odeslán a tudíž nemohlo být řešeno.
    tým Max-i.cz

Zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Max-interier

Vážený zákazníku. Objednal jste si produkt s dostupností 5-15 prac. dní dne 18.12. Od 23.12 2022 do 1.1 2023 probíhá doba dovolené. (vše uvedeno na stránkách). V těchto dnech mají dovolené i výrobci a dodavatelé vzhledem k tomu, že byly vánoční svátky.
    S pozdravem tým Max-i.cz