• Kvalita
    • Dodání ve lhůtě
    • Je trochu těžší se dovolat, ale vždy se nakonec podaří

Je trochu těžší se dovolat, ale vždy se nakonec povedlo a jakýkoliv dotaz byl ihned zodpovězen. Postel i botník jsou v perfektním stavu, nic není poškrábané, nalomené atd. Vypadá to ještě líp, než jsme si mysleli :) jediné co, tak by se matrace, které obsahují tvrdší desku (kokos) podle mě neměly dodávat složené napůl, ale vyrovnaly se během jednoho odpoledne, takže v podstatě k poškození nedošlo. Postel i botník měli jednoduchou montáž a za půl hoďky bylo hotovo. Když budu shánět další nábytek, určitě se podívám sem :)

• Doba doručení, komunikace prodejce a rovněž dopravce. Cena.

Mohu doporučit.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Výběr a cena.
    • Zboží jsem objednal 9.10. 2022 a dorazilo 15.11.2022. Když jsem zboží objednával, tak v popisu bylo 3 až 7 dní. Když jsem to po týdnu kontroloval, tak tam bylo dodání 5 až 15 prac. dní. Zboží dorazilo po 37 dnech. Po necelém měsíci jsem jim poslal mail s dotazem, kdy to dorazí. Odpověď byla, že začátkem příštího týdne. Dorazilo to začátkem přespříštího týdne. Aspoň tak. :( Obchod by na dodací lhůtě měl výrazně zapracovat.

Obchod by měl zapracovat na dodací lhůtě a komunikaci.

• Výběr

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrá cena
    • Nekvalitní výrobek neznámého původu
    • Nekvalitní doprava-Fofr

Zboží doručeno pozdě, poškozené a nekompletní. Jeden špatný balík, který byl pro někoho jiného, bez návodu, nedostatečné zabaleno, nekvalitní výrobek u kterého není znám výrobce. Ale reklamace vyřízena bez problémů.