• rychlé zaslání
    • ceny

Vše v poradku. Postel je pekna, kvalitní, tuha - nevrze. Šuplíky jsou pod posteli na volno, hodila by se k nim nějaká zarazka.

17.4. nám byla doručena objednávka. Byla pro mamku, která má 83 let. Zásilka přišla v hrozném stavu, mám fotky. Řidič ani nepočkal na převzetí. Zásilku nechal venku u zvonku a nepočkal ani na převzetí. Prostě viděl paní u dveří tak odjel. V objednávce byl kontaktní telefon, ale ten neměl. Na několika místech byly desky poškozené (aspoň že zevnitř). Děs a hrůza.Řešení obchodu - omlouváme se.

Sortiment a komunikace dobrá, v mém případě se dost protáhlo dodání zboží.

S obchodem jsem velmi spokojená.Objednávka dorazila v pořádku.Pro velkou spokojenost objednávám další produkt.děkuji jsem velmi spokojená Maznová

• Vše v pořádku rychle vyřízeno zboží skvěle sedí vše na 1

Dětské postele byly v pořádku, trochu slabší provedení roštů, kdy se jedná o nehoblovaná prkna, každé jiné délky - na první pohled je dělal nejspíš nějaký brigádník nebo páteční směna - toto vyřeší rošt z ikea .. úložné šuplíky pod postel v ceně cca 5k nelze podle návodu postavit, jelikož mají špatně vrtané otvory a dno šuplíku absolutně nelícuje. Spojovací materiál katastrofa, láme se už při lehkém pokusu o dotažení. Na dotaz jak toto vyřešit se nikdo ani po týdnu neozval. Prvotní nadšení z hezkých postelí, byť s mizernými rošty, se rozplynulo z důvodu nulové komunikace obchodu. Nedoporučuji zde nakupovat a raději se poohlédnout jinde, kde si zákazníků váží.

ty nejlepší

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• velký výběr

dlouhá dodací doba
    nekvalitní zboží
    doručeny kratší vruty, obchodem nabídnuta kompenzace 150 Kč za nákup nových
    nekvalitní provedení, postel vrže a celá se kýve i pod pětiletým synem, ačkoliv nosnost horní postele je udávaná 120 kg. Museli jsme spojení dodatečně zpevnit spojovacími úhelníky
    doručeno vlastní dopravou v pozdějším čase, než bylo avizováno, dovoz oznámen den předem
    slabá komunikace obchodu

• Hrozná komunikace
    • Nedodaná část zboží
    • Nedodržují termíny

S nákupem na e-shopu nejsem vůbec spokojená. U postele, kde byla deklarovaná doba zaslání 14 dni jsme čekali více než měsíc a půl. Na opakovaný email ohledně dodání zboží mi dodnes nepřišla odpověď.
    Postel je prodávána jako dětská se zábranou. Do postele jsme tedy pořídili standardně vysokou matraci a zjistili, že zábrana končí stejně vysoko jako matrace. Tudíž je postel bez zábrany. Nikde v popisu neuvádí upozornění na skutečnost, že je pro postel počítáno s nižší matrací, aby se mohlo jednat o zábranu. Část zboží nebyla vůbec dodána. Čekáme na vyjádření obchodu.

• Pěkně zboží. Nicméně... Viz dále
    • Nekomunikují
    • Nepořádek v objednávkách
    • Lžou a/nebo neplní závazky

NIC ZDE NEKUPUJETE!!!
    Na objednanou a zaplacenou postýlku čekáme více než měsíc. Po několika dotazech a urgencích obchod přestal komunikovat.
    Po fintách jako volání z jiného čísla nám paní potvrdila, že naši objednávku mají a dávno měla odejít, omluvila se za pochybení, že vše osobně zařídí. Následovalo několik e-mailů ohledně předání přepravci atp. Po dalším týdnu a urgování přepravce tento potvrzuje, že nic od prodejce nedostali. Prodejce pro změnu nekomunikuje.
    OD TOHOTO PRODEJCE RADĚJI DÁL!

• Všechno špatně!

Přidal bych stručně svoji zkušenost. 14.1.2024 jsme objednali postel a zaplatili převodem 15 400 czk. 9.2.2024 jsem odeslal emailem odstoupení od smlouvy (92400214). Do dnes (po 37 dnech) nemám ani postel, ani peníze a dítě spi na matraci na zemi. Komunikace minimální, uvedený telefon na Vašich stránkách +420725864066 mi nikdy nikdo nezvedl. Paní Novotná asi umí jen psát na klávesnici sliby, které neumí splnit. Jen bych připomněl, že 23.2.2024 odesílám doporučený dopis s předžalobní výzvou, jak jsem psal v emailu dne 9.2.2024. Obchod absolutně nedoporučuji!

• Pestra nabidka
    • Naprosto zadne info o stavu objendavkx

• Zboží přišlo v pořádku. Zásilka byla pro moji babičku a byla větších rozměrů a těžká a pán, který zásilku doručoval, byl ochotný a vynesl babičce zboží do bytu.

Nákup bez problému

• i přes dodání špatné postele bylo vše vyřešeno nakonec k naší spokojenosti, takže jsme spokojené. Není až tak důležité zda se nepovee na poprvé, ale jak se k tomu postaví eshop a tadyz nás má palec nahoru
    • dorazila nám nižší postel, tedy velká komplikace

• Nedodržení termínu dodání
    • Žádná komunikace

Rozhodně nedoporučuji tento obchod. Slíbená doba dodání 5-15dni nedodržena. 5x jsem tam volal abych se pokusil zjistit jak to vypadá s objednávkou nikdo to nezvedl ani nezavolali zpět. Po 20ti dnech čekání mi došla trpělivost a našel jsem jiný obchod kde mi podobnou postel a matraci doručili do 3 dnů. Naštěstí jsme si zvolil platbu dobírkou a nemusel řešit vrácení peněz bůh ví jestli by je vůbec vrátili.

Nic zde nekupujte, obchod slibuje dodání zboží, ale informace o dodání jsou lživé. Jsou to 2 měsíce, zaplacené zboží nemám a nikdo nekomunikuje, na jediné telefonní číslo, které mají na webu, se nelze dovolat.
    Katastrofa...

Zboží ještě nemám, nemůžu posoudit ani napsat recenzi

• Skvělé ceny
    • Perfektní komunikace

U postýlky kterou jsme sháněli bezkonkurenčně nejlepší cena na trhu.
    Postýlka perfektní, z masivu a pevná.