• rychlé zaslání
    • ceny

Vše v poradku. Postel je pekna, kvalitní, tuha - nevrze. Šuplíky jsou pod posteli na volno, hodila by se k nim nějaká zarazka.

17.4. nám byla doručena objednávka. Byla pro mamku, která má 83 let. Zásilka přišla v hrozném stavu, mám fotky. Řidič ani nepočkal na převzetí. Zásilku nechal venku u zvonku a nepočkal ani na převzetí. Prostě viděl paní u dveří tak odjel. V objednávce byl kontaktní telefon, ale ten neměl. Na několika místech byly desky poškozené (aspoň že zevnitř). Děs a hrůza.Řešení obchodu - omlouváme se.

Sortiment a komunikace dobrá, v mém případě se dost protáhlo dodání zboží.

S obchodem jsem velmi spokojená.Objednávka dorazila v pořádku.Pro velkou spokojenost objednávám další produkt.děkuji jsem velmi spokojená Maznová

• Vše v pořádku rychle vyřízeno zboží skvěle sedí vše na 1

Dětské postele byly v pořádku, trochu slabší provedení roštů, kdy se jedná o nehoblovaná prkna, každé jiné délky - na první pohled je dělal nejspíš nějaký brigádník nebo páteční směna - toto vyřeší rošt z ikea .. úložné šuplíky pod postel v ceně cca 5k nelze podle návodu postavit, jelikož mají špatně vrtané otvory a dno šuplíku absolutně nelícuje. Spojovací materiál katastrofa, láme se už při lehkém pokusu o dotažení. Na dotaz jak toto vyřešit se nikdo ani po týdnu neozval. Prvotní nadšení z hezkých postelí, byť s mizernými rošty, se rozplynulo z důvodu nulové komunikace obchodu. Nedoporučuji zde nakupovat a raději se poohlédnout jinde, kde si zákazníků váží.

ty nejlepší

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• velký výběr

dlouhá dodací doba
    nekvalitní zboží
    doručeny kratší vruty, obchodem nabídnuta kompenzace 150 Kč za nákup nových
    nekvalitní provedení, postel vrže a celá se kýve i pod pětiletým synem, ačkoliv nosnost horní postele je udávaná 120 kg. Museli jsme spojení dodatečně zpevnit spojovacími úhelníky
    doručeno vlastní dopravou v pozdějším čase, než bylo avizováno, dovoz oznámen den předem
    slabá komunikace obchodu

• Pestra nabidka
    • Naprosto zadne info o stavu objendavkx

• Zboží přišlo v pořádku. Zásilka byla pro moji babičku a byla větších rozměrů a těžká a pán, který zásilku doručoval, byl ochotný a vynesl babičce zboží do bytu.

Nákup bez problému

• i přes dodání špatné postele bylo vše vyřešeno nakonec k naší spokojenosti, takže jsme spokojené. Není až tak důležité zda se nepovee na poprvé, ale jak se k tomu postaví eshop a tadyz nás má palec nahoru
    • dorazila nám nižší postel, tedy velká komplikace

Zboží ještě nemám, nemůžu posoudit ani napsat recenzi

• Skvělé ceny
    • Perfektní komunikace

U postýlky kterou jsme sháněli bezkonkurenčně nejlepší cena na trhu.
    Postýlka perfektní, z masivu a pevná.

Zboží dorazilo v pořádku a vypadá hezky a kvalitně. Bohužel v dodávce ale chyběla část návodu a spojovacího materiálu (vruty pro upevnění roštu u postele i přistýlky).

• bezproblémový nákup
    • telefonická domluva na termínu a času dodání

Všechno klaplo na 1, doporučuji.

• Nizsi cena oproti konkurenci
    • Zbozi prislo nekompletni
    • Doruceno pozdeji nez v uvedenem terminu
    • Prilozeny navod byl k uplne jinemu zbozi

Jedna objednavka a temer nic nebylo v poradku. Deklarovana doba dodani nebyla dodrzena, zbozi doruceno v uplne jiny den, nez byla dohoda a pani se neobtezovala ani zavilat, prestoze tk slibila. Zbozi dorazilo nekompletni, jeste ani nebyl prilozen navod na sestaveni, resp byl, ale od uplne neceho jineho.
    Clovek by cekal za tolik pochybeni alespon nejakou kompenzaci, omluvu, ale nic...

• Velký výběr zcela normálního a kvalitního nábytku.