• Fajn obchod, ale jen osobně v prodejnách.
    • Se zbožím jsem vždy spokojená.
    • Při nákupu online dodání trvá opravdu dlouho. Zatím se mi to stalo při každé objednávce.

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den, omlouváme se. Zboží jsme objednali obratem po obdržení vaší objednávky. Prověříme stav a budeme Vás informovat. Na příští objednávku máte u nás slevu 10 % a dopravu zdarma. Velice rádi reputaci napravíme.

Rychlost. Super komunikace.

Moc děkujeme!

Nerespektují objednávku a posílají balíky na jiná vydejni místa. Nevadilo by, ale stačilo by informovat zákazníka předem.

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den. Děkujeme za zpětnou vazbu. Na faktuře i přepravním štítku je ta adresa, která je uvedena při objednání. Pokud nakonec Zásilkovna uložila balíček jinam, je to už zcela mimo naši možnost ovlivnění a komunikace. Pokud ke změně dodání musí dojít z naší strany (např. nadrozměrný balík pro Zásilkovnu), se zákazníkem náhradní možnosti domlouváme. Moc se omlouváme za komplikace a budeme rádi za možnost zkušenosti s přepravou napravit. Snad by se v budoucnu podobná situace neměla opakovat, nesetkáváme se s tím.
    Tým Malvík

Vy si objednáte a oni napíší,že cena je jiná,že vloudila chyba a cena je sakra jiná.

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den. Došlo u nás k chybě při načtení produktu kvůli duplicitě kódů. Okamžitě po přijetí objednávky s chybným produktem jsme s omluvou informovali o chybě, nabídli produkt za správnou cenu nebo storno objednávky. Nic jiného v tom případě nebylo možné dělat. Chápeme zklamání, i když cena (i obrázek) byla očividně nepatřící k produktu. Je to naše chyba a mrzí nás Vaše negativní zkušenost.
    Tým Malvík

• Ani po dvou týdnech zatím objednávka nepřišla

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Na základě Vaše podnětu jsme u filtru upravili délku dodání, po prověření s dodavatelem by to ani v budoucnu nebylo rychleji. Doufáme, že jste s nyní již doručeným zbožím nakonec spokojen.
    Tým Malvík.

• Velmi oceňuji průběžné info o stavu objednavky. Rychle doručení svátkům navzdory

Děkujeme!!
    Tým Malvík

• V zasade vse v poradku.
    • Zmatecna komunikace ohledne dodani. Byla jsem informovana, ze se dodani posouva na konec kvetna, coz jsem odsouhlasila. Dalsi den ale byla sedacka vyexpedovana.

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den. Děkujeme za shovívavé hodnocení. Toto se může stát, pokud se uvolní rezervace před Vámi a termín se tím posune vpřed. Doufáme, že Vás rychlejší dodání nakonec potěšilo :)

• sortiment

Reakce obchodu Malvík.cz

Děkujeme za Vaši 100% recenzi. Šíře sortimentu je naše chlouba :) Snažíme se zjednodušovat život rodinám a nabídnout nákup všeho potřebného na jednom místě, v jedné dopravě.
    Přejeme krásný den, Malvík.

• Jednoduché objednání, rychlé dodání.

Moc děkujeme ! ❤️

• Po telefonické domluvě rychlé odeslání
    • Velký výběr

Reakce obchodu Malvík.cz

Děkujeme za krásnou recenzi a budeme se těšit na další příležitost :)

• Rychlá bezproblémová komunikace

Reakce obchodu Malvík.cz

Moc děkujeme ! ❤️ Kolegyni na zákaznické lince vyřídíme Vaši pochvalu :)

Zbozi melo byt skladem do 14 dnu, po 18 dnech porad nic.

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den, moc se omlouváme. Víčko opravdu mělo být naskladněno v termínu 2 týdnů. Ihned prověříme důvod a zajistíme rychlou nápravu. Na příští objednávku, pokud nám dáte důvěru, poskytneme slevu 10 % a dopravu zdarma.
    Tým Malvík

• Velký výběr , kvalita a rychlé doručení .

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velký výběr striktně kvalitního zboží a skladové zásoby k okamžité doručení jsou naše vize. Moc nás těší každý spokojený zákazník.
    Tým Malvík

Zrušila jsem objednávku, ale ještě 14 dní jsem pořad dostávala otravný mejly o stavu své objednávky

Reakce obchodu Malvík.cz

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení. V systému vidíme, že objednávka byla vytvořena 15.4. a zrušena 25.4., od 25.4. jsme neodeslali už žádný e-mail. Zboží jsme měli stále skladem k odeslání, ale zvolila jste platbu předem a nebylo zaplacené. 19.4. a 24.4. jsme odeslali e-mail s připomínkou této překážky.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale nevíme, co jsme mohli udělat lépe.

• Velký výběr
    • rychlá komunikace
    • Kvalitní popisky u věcí, které potřebujeme :)

Reakce obchodu Malvík.cz

Děkujeme za krásnou recenzi a budeme se těšit na další příležitost :)
    Tým Malvík

Spokojenost s nákupem, ceny i komunikace obchodu super.

• Doporučuji.

• Dobrá komunikace obchodu
    • Kvalitní zboží

Moc děkujeme ! ❤️

Super ceny, rychlé dodání, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Malvík.cz

Děkujeme za Váš čas věnovaný pozitivnímu hodnocení. Moc si toho vážíme, stejně jako Vaší spokojenosti.

• Velký výběr zboží, brzké dodání.

Reakce obchodu Malvík.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu a moc nás těší Vaše spokojenost.