Objednané zboží i když bylo uvedeno skladem prý již není ( prý v akci přišlo hodně objednávek ) a další zboží již prý nebude se objednávat. Druhý den to stejné zboží stále skladem jen za o dost vyšší cenu.

nulova komunikace

• Výrobek dodán bez náplní (olejů). Nikde žádné upozornění na nutnost, že je nutné před používáním doplnit náplně olejů !

Reakce obchodu MADER.cz

Pokud kupujete výrobek typu motorová pila, benzínová sekačka, sněhová fréza apod. Který je originálně zabalený a nový, tak v něm provozní kapaliny samozřejmě nejsou (už jenom kvůli transportu).

S pozdravem, Eshop Mader.cz

• Nepřišlo ani potvrzení objednávky, natož výzva k vyzvednutí. (spam jsem kontroloval)

Reakce obchodu MADER.cz

Vzhledem k tomu, že máte firemní doménu, je dost možné, že emaily od nás byly rovnou smazány na straně Vašeho emailového poskytovatele a do Vaší schránky, ani do spamu se bohužel nedostaly. O tomto problému víme a usilovně ho řešíme. Nicméně objednávka je již připravena k vyzvednutí na pobočce v Hradci. Výzva k vyzvednutí Vám byla zaslána ještě i SMS zprávou.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

• Objednávka od 3.12. , až dnes zpráva ,že k vyzvednutí jinak žádná zpětná vazba .Objednal jsem jinde .

Podvodníci něco objednám a ani mně nekontaktoval.

Reakce obchodu MADER.cz

Tak to je pak velmi zajímavé, že jste si objednávku osobně vyzvedl u nás na prodejně a bez jediného slova.

Také Vám přejeme pěkný den a velmi děkujeme za Váš lživý komentář zde na Heurece.

S pozdravem celý tým Eshopu Mader.cz

• obchod mi neudělal další nabídku na podobný sortiment.

Zboží bylo doručeno 29.10.2021. Vše by bylo v pořádku, ale chyběla faktura nebo záruční list. U většiny zboží dodaného přes eshopy slouží faktury jako záruční list. Ihned jsem toto urgoval na emailové adrese: [email protected]. Ani po týdnu jsem nedostal žádnou odpověď, tak jsem poslal email znovu. Uběhl další týden a opět žádná reakce na můj email. Už to tedy vzdávám a jen musím doufat, že u dodaného zboží nenastane nějaká porucha, protože se nemám čím prokázat, že jsem zboží koupil u prodejce MADER.cz.
    Číslo objednávky bylo: č. 8110937343. Jedná se o TV Samsung 65” QLD (QE65Q60TAUXXH).
    Dodaný TV funguje bez problémů, jenom ta záležitost s fakturou a odpovědí na můj email to vše kazí. Proto nemohu tento obchod někomu doporučit!

Reakce obchodu MADER.cz

Bohužel žádný email nám od Vás nedorazil. Jinak bychom samozřejmě reagovali. FA je vždy součástí zásilky. Fakturu Vám tedy posíláme znovu do emailu, prosíme tedy o zpětnou vazbu, zda Vám již dorazila.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

Zboží nedorazilo a nikdo se mnou nekomunikuje

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za hodnocení zde na Heurece. Zboží jsme nakonec odeslali dle domluvy po telefonu, jelikož naše komunikace od nás k Vám zřejmě skončila u Vás ve SPAMu.

Děkujeme a přejeme pěkný den, Eshop Mader.cz

• Komunikace přes email v pohodě .
    • Objednáno 21.10.2021 a snad dorazí zboží zítra 29.10.2021 a to ještě musím psát kde se zboží nachází . Už nikdy.

• Žádný info jak je na tom objednávka a kde je zboží

Reakce obchodu MADER.cz

Dne 20.10.2021 Vám byl zaslán email s informací, že se nám pozdržela dodávka od dodavetele (objednal jste totiž zboží skladem u dodavatele, dodání do 3 prac. dní) a s dotazem, zda si přejete ještě pár dní počkat. Odpověď na tento email jsme neobdrželi a bohužel ani žádný jiný email do Vás ... Proto byla Vaše objednávka zrušena.

S pozdravem Eshop Mader.cz

Zboží ani po týdnu není k dispozici. Údajně se zatoulalo na Slovensko. Jsem bezmocný. Ani jsem z jejich iniciativy nebyl informován. Rozhodně nedoporučuji u nich nakupovat.

Reakce obchodu MADER.cz

Ano, bohužel Vaše objednávka byla omylem zaslána na jiné výdejní místo. Nicméně o tomto jste byl informován prostřednictvím emailu, který jste uvedl v objednávce. Odpověď na tento email jsme bohužel nedostali.

Omlouváme se za zdržení s dodáním objednávky. Nicméně vidím, že zboží máte již u sebe.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

• dobrá cena kupovaného zboží
    • Velmi slabá komunikace obchodu, k dnešnímu dni ani nevím, kdy mi zboží dorazí. Objednávku jsem vytvořil před 6 dny a zboží bylo skladem....

Reakce obchodu MADER.cz

Ano, objednávku jste realizoval na jeden kus, po několika dnech jste chtěl přidat druhý kus zboží a do emailu jste vyloženě napsal, že zboží chcete dodat do 19.11.2021. Dnes bylo expedováno. Tak tedy nevím kde je problém, když chcete zboží dodat do měsíce. Pokud byste objednávku neupravoval a neposunoval termín dodání, expedováno by bylo dle stavu eshopu do 3 pracovních dní.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

Zboží jsem si objednal před týdnem, přišlo mi potvrzení o registraci objednávky, bohužel dodnes jsem neobdržel žádnou odezvu. Zboží jsem si musel objednat u jiného dodavatele...

• Zasílají po nákupu e-mailem dotazy spokojenosti, přestože jsem jim výslovně při objednávce sdělil že si to nepřeji.

Dobrý den Vám přejeme,

Jenom pro upřesnění, tyto dotazy spokojenosti zasílá automaticky Heureka, přes kterou jste zboží objednával. To, že nám zašlete email nebo napíšete do poznámky samozřejmě respektujeme, ale pokud přímo při objednávce neodkliknete dané políčko, tak Vám pak email přijde automaticky od Heureky a s tím již bohužel dodatečně nic neuděláme. Nicméně v dnešní době již asi není problém si takovéto emaily hromadně blokovat, pokud o ně tedy nemáte zájem a nemusíte každou internetovou objednávku řešit individuálně.

S přáním krásného dne, Eshop Mader.cz

• ke dni 30.9.2021 jsem dosud zboží neobdržel

Reakce obchodu MADER.cz

Objednávka od nás byla vyexpedována 21.9.2021. Dle pošty Vám měla být doručena právě toho 30.9.2021 - vina je bohužel na straně pošty, která zásilku doručovala 9 dní. Toto bohužel nejsme schopni ovlivnit.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

• Zboží nebylo na skladě a peníze se zatím nevrátily, i když se omluvili a vyžádali si číslo účtu, již jsem 2 x poslala, tak uvidím.

Reakce obchodu MADER.cz

Mrzí nás komplikace s doprodaným zbožím. Nicméně peníze Vám byly již vráceny hned potom, co jste zaslala číslo účtu, které se pak dostalo ke kolegyni, která to řešila. Jí jste na email vůbec neodpověděla, ale zaslala jste email na jinou pobočku kde zase nevěděli k čemu to patří. Takže aktuálně je vše dořešeno a peníze od nás již odešly.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

• Oznámení, již zboží již nemají, přišlo brzy po objednávce.

Reakce obchodu MADER.cz

Bohužel došlo k doprodání zboží. Na eshopu jsme již zboží skladem neměli, ale na Heuréce ještě nějakou dobu trvá než se zboží skryje. Bohužel jste objednával přes Heuréka košík, kde se ještě nezaktualizoval stav dle eshopu.

Děkujeme za pochopení.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

Zaslouží si -200. V tomto obchodě budete po objednání a zaplacení informováni, že nedodávají produkty do jiných zemí !!! Prosím e-mailem v češtině !!! Hrozný zážitek ... Absolutní ztráta času ...

Reakce obchodu MADER.cz

Ano, jsme ryze český obchod a prodáváme a zasíláme po České republice. Uvedeno to máte jak v obchodních podmínkách tak ve chvíli objednání, kde je země Česká republika. Omlouváme se Vám tedy, že jsme Vaši objednávku nezaslali na Řecký ostrov... Dost možná, že doprava by pak byla 10x dražší než Vámi objednané zboží ... Ale určitě ne 59 Kč které jste nám uhradil.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

Zboží bylo reklamované z důvodu špatného skladování

Reakce obchodu MADER.cz

Omlouváme se Vám za komplikace. Bohužel takto nám kabely dorazily již od dodavatele. Nová zásilka je již v pořádku.

Ještě jednou se omlouváme, zatím se nám toto nestalo, aby se nabíjecí kabel takto poškodil.

S přáním krásného dne, Eshop Mader.cz