MADER.cz

Ověřeno zákazníky

4506 recenzí z celkového počtu 11281 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod MADER.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze MADER.cz

Přidáno: 21. února 2017

Jsem naprosto spokojen se vším ohledně kvality zboží a jeho doručení, včetně možnosti osobního vyzvednutí. Mohu vřele doporučit. Možnost zkontrolovat zboží před odebráním. Už jsem nakupoval v tomto e-shopu několikrát a vždy bez problémů.Mohu jen doporučit . Reklamace bez problémů a to u více výrobků během 3 let. Myslím že to je největší přednost této firmy, tedy servis "po" koupi zboží. Proto kupuji elektroniku převážně v Mader s.r.o - nemám strach z reklamací, jako u jiných firem.

Tadeáš

Přidáno: 20. února 2017

• Za ten servis okolo to rozhodně stojí/HRADEC/. Zákaznické centrum velmi dobře poradí i přes mail, vstřícné jednání , bezproblémové vrácení peněz za vrácené zboží bez udání důvodu ve 14ti denní lhůtě, rychlé dodání zásilky do druhého dne.Zboží bylo dodáno bez závad, kvalitní, s českou lokalizací, složení zásilky přesně podle mé objednávky, zásilku jsem obdržel v předpokládaném termínu uvedeném v e-shopu. Letos jsem v tomto obchodě již 2x nakupoval různé IT komponenty vždy naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

Za ten servis okolo to rozhodně stojí. Zákaznické centrum velmi dobře poradí i přes mail, vstřícné jednání , bezproblémové vrácení peněz za vrácené zboží bez udání důvodu ve 14ti denní lhůtě, rychlé dodání zásilky do druhého dne.Zboží bylo dodáno bez závad, kvalitní, s českou lokalizací, složení zásilky přesně podle mé objednávky, zásilku jsem obdržel v předpokládaném termínu uvedeném v e-shopu. Letos jsem v tomto obchodě již 2x nakupoval různé IT komponenty vždy naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

Filip Velc

Přidáno: 20. února 2017

To co předvedl společník firmy Tomáš Mader na pobočně při osobním převzetí předem zaplaceného zboží v Hradci Králové je ubohost. Ač byli pracovníci na telefonu z liberecké pobočky velice vtřícní a milí, u Maderu už nenakoupím. Pokud se chcete vyhnout ponižování, urážení a povyšování se, vyhněte se tomuto obchodu i vy.

Vašek

Přidáno: 19. února 2017

• je v místě mého bydliště

Marp

Přidáno: 17. února 2017

6.2. jsem učinil objednávku, ale ani za tři dny mi nedošlo potvrzení, takže jsem zboží objednal jinde. Až po pěti dnech došla SMS, že je zboží připraveno k vyzvednutí, ale to jsem si ho koupil už jinde. Žádné potvrzení objednávky z eshopu = žádný obchod.

Reakce obchodu MADER.cz

emaily Vám byly odeslány celkem 3 (první okamžitě po zadání objednávky). Potvrzení objednávky, schválení objednávky, a expedice objednávky. Takže jsou 2 možnosti, buď jste zadal do objednávky špatný email nebo maily skončily ve spamu. Ani jednu z těchto věcí bohužel moc neovlivníme :(

Děkujeme za hodnocení a přejeme pěkný den, Eshop Mader.cz

Karel

Přidáno: 16. února 2017

• nepřehledné stránky

za mě spokojenost

Dagmar

Přidáno: 16. února 2017

Objednala jsem sluchátka k TV.Již je to 10 dní,stále nic.Zaplatila jsem převodem,na maily neodpovídají,telefony neberou.
Asi počítají s tím,že pro 400 korun se s nimi nebudu soudit.
Ještě jsem se s takovým chováním nesetkala-objednávám přes e-shopy velmi čast.
NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za Vás komentář zde na Heuréce, ale již v době psaní tohoto komentáře jste věděla, že zboží je již připraveno k vyzvednutí. Technickou chybou, za kterou se omlouváme, Vám SMS s informací o možnosti vyzvednutí přišla až o 3 dny později.

Přejeme hezký den, Eshop Mader.cz

Marcela

Přidáno: 15. února 2017

Přehledný a rychlé dodání.

Přidáno: 14. února 2017

rychlost a cena jsou dobré

zákazník123

Přidáno: 12. února 2017

• Cena, osobný prístup
  • Webová stránka by mohla byť atraktívnejšia, nízke povedomie medzi ľuďmi v konkurencii s obchodmi ako Alza alebo CZC.