• nakoupil v obchodě MADER.cz před 3 týdny

• komunikují, odeslali vše v poradku a dobre zabaleno
    • Produkt byl označovanán jako kompatibilní pro typ notebooku, jaký vlastním (x550v), ale kompatibilní nebyl (nesedl do šasí), pak mi obchod napsal, že si mám spíše vybírat podle sérioveho čísla, že označení typu (x550v) je spíše orientační, neopravuji notebooky dene, tak jsem to nevedel, ale upozornení na stránkách by nezaškodilo.

Reakce obchodu MADER.cz

Prosím, nikdo Vám nenapsal, že označení x550v je spíše orientační. Bylo Vám pouze napsáno, že do tohoto konkrétního NB jsou tři různé typy klávesnic a že je potřeba před výměnou a ideálně před objednáním zkontrolovat, zda klávesnice sedí (což lze velmi jednoduše pohledem na fotografii kde jasně vidíte, že klávesy jsou jiné a že pasovat nebude). A dále pokud notebooky neopravujete denně jak píšete, není problém se na nás obrátit a rádi bychom Vám dopředu poradili a sdělili, zda tato KB bude nebo nebude pasovat, ale můžeme pro příště na stránky napsat, že je dobré si před objednáním zkontrolovat nebo ověřit, zda bude zboží pasovat ...

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 týdny

• V objednávce jsem uvedl vyzvednutí v ParcelShopu Police n. Met. Přesto zboží bylo doručováno na adresu objednavatele .který samozřejmě nebyl v době doručování přítomen.

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za nákup a za hodnocení zde na Heuréce. V zásilce byl Váš požadavek uveden, bohužel přepravce doručoval přímo na adresu.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 týdny

velmi rychlé dodání

• ceny

• Dobrá cena
    • Velký výběr repasí
  • nakoupil v obchodě MADER.cz před 1 měsícem

Dobrá zkušenost s obchodem.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 3 týdny

Rychlé a spolehlivé jednání!
    DOPORUČUJI!

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 4 týdny

• osobní kontakt, další informace k výrobku ined k dispozici, pomoc prodavače, doporučení, vše je cenné, i jejich zkušenosti.

Výborný obchod, často zde nakupuji.

• nevím o žádné

• Zázemí kamenného krámu

Super cena, možnost osobního vyzvednutí.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 1 měsícem

Není moc co řešit. V Praze bylo výdejní místo. Zboží vydáno. Opět známky použití zboží, ale po zkušenostech z jiného obchodu to vypadá na problém dodavatele výrobku, nikoliv obchodů.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 1 měsícem

Výhodou je dopravní dostupnost, obchod je v blízkosti hlavního nádraží.

• Vše OK

vše OK

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 1 měsícem

• Jiné ceny na prodejně, musí se objednat v e-shopu a pak na prodejně vyzvednout za e-shopovou cenu.

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za nákup v našem obchodě a za hodnocení zde na Heuréka.cz. Ano u některých položek (zdaleka ne u všech) to takto může být z několika důvodů (eshop aktuální ceny několikrát denně, rozdílné platební metody na eshopu i v kamenném krámě, … )
    Každopádně jak píšete, stačí objednat přes eshop přesně to co chcete, v klidu počkat na SMS a pak si dojít vyzvednout za eshopové ceny. A máte jistotu, že jdete na jistotu, protože ne všechno zboží z eshopu se nám vejde na naše kamenné pobočky :)

S přáním krásného dne, Eshop Mader.cz

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 1 měsícem

• Velmi ochotný personál pro spokojenost zákazníka udělá maximum

zboží poškozené, obsluha arogantní

Reakce obchodu MADER.cz

Bohužel se nám nepodařilo dohledat Vaši objednávku, dle tohoto hodnocení. Rádi bychom to vyřešili přímo s konkrétní obsluhou.

Každopádně děkujeme za informace a hodnocení a omlouváme se za obsluhu. Věříme, že to bylo pouze vzájemné nedorozumění.

• rychle a spolehlivě

spokojen