MADER.cz

4688 recenzí z celkového počtu 11873 hodnocení

Recenze MADER.cz

Přidáno: 18. ledna 2018

• To co hledám vždycky najdu

Vladimír

Přidáno: 15. ledna 2018

• spolehlivý dlouhodobě působící na trhu
  • kamenné pobočky i elektronický obchod
  • odborníci, kteří poradí (alespoň v Liberci to tak je)
  • přehledné webové stránky
  • rozumné ceny

spolehlivost, odbornost, rychlost, přehlednost, kamenný i e-obchod, rozumné ceny, osobně zde nakupuji často a Liberecké pracovníky znám od roku 2008. Obchod doporučuji.

zdenda

Přidáno: 14. ledna 2018

• osobní odběr ve více městěch
  • při osobním odběru nelze platit kartou

pohodový obchod

marie

Přidáno: 11. ledna 2018

tento obchod jsem vybrala podle Heureky, protože výrobek byl dobře popsaný a byl nejlevnější

Petr Svoboda

Přidáno: 5. ledna 2018

Neseriózní prodejce, i když u zboží které je skladem, objednávku potvrdí, tak zboží stejně nedodají s trapnými a evidentně lživými výmluvami. Navíc bez jediného slůvka omluvy. Po přečtení dalších recenzí vidím, že nejsem jediný případ a že je to zřejmě jejich běžná praktika.
Nakupujte radši jinde, kde si zákazníků váží, firma Mader evidentně o zákazníky nestojí.

Přikládám mailovou komunikaci, každý si udělejte obrázek sám:
Dobrý den, nezlobte se na mě, ale toto je z vaší strany velice neseriózní jednání. Po provedené objednávce jsem obdržel potvrzení, že byla přijata do systému, kde je výslovně uvedeno:
„K samotnému potvrzení objednávky a tím vzniku kupní smlouvy dojde až po zkontrolování objednávky naším zaměstnancem“
k čemuž došlo následující den, kdy jsem obdržel potvrzení objednávky. Tímto došlo ke vzniku PLATNÉ kupní smlouvy.
Nerozumím tedy tomu, proč po téměř dalších třech dnech objednávku, a tedy platnou kupní smlouvu, rušíte s odůvodněním, že zboží nebude v nejbližší době naskladněno, když ve vašem e-shopu toto zboží nadále nabízíte s uvedením že je skladem, ale za podstatně vyšší cenu než byla v době mé objednávky – cena je nyní vyšší o 45%!
Evidentně zde došlo k vašemu pochybení a pokud za původní cenu toto zboží neumíte dodat, nemělo vůbec dojít k potvrzení objednávky a tedy vzniku platné kupní smlouvy. Dokázal bych ještě pochopit, kdyby jste při zrušení objednávky uvedli skutečný důvod jejího zrušení, jsme přece jenom lidi a chybujeme všichni, tak s tím bych neměl sebemenší problém. Neskutečně mě vytočilo evidentně lživé vysvětlení důvodu zrušení objednávky podtržené doporučením k výběru jiného zboží z vaší nabídky, navíc bez omluvy.
Předpokládám, že jako seriózní prodejce uznáte své pochybení a platnou kupní smlouvu dodržíte, nechtěl bych psát na heuréce negativní hodnocení …

Takto se vyjádřil pan ředitel firmy Mader:
Dobry den, Vazeny pane daný výrobek nakupujeme v paletovém (kontraktacni) množství a po jeho doprodáni se cena zveda na kusové. Pokud máte o dany výrobek zajem muzeme jej doobjednat. Mělo by se expedovat ve čtvrtek. Pokud chcete muzeme Vasi objednavku obnovit.
Danaá věc se bohužel může stáa je zahrnuta v nasich OP:
VI. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny
1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
a. zboží se již nevyrábí nebo nedodává
b. výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží

Po mé odpovědi, že zájem mám pouze za původní cenu už se nikdo neobtěžoval ani odpovědět.

Přidáno: 31. prosince 2017

• možnost osobního vyzvednutí, rychlé jednání, spokojenost

jana

Přidáno: 30. prosince 2017

• vstřícnost personálu

Reny

Přidáno: 29. prosince 2017

• Přišla mi SMS ,že máme zboží připravené k vyzvednutí.Čekali jsme až bude po svatkách a jeli jsme si pro něj.Když jsme dorazili na místo vyzvednutí,měli na dveřích ceduli,že mají zavřeno až do 2.1. Najeli jsme úplně zbytečně 70 km .Přitom stačilo jen poslat SMS ,že máme přijet až po 2.1. Vím , že jsme nebyli jediný,kdo si tam pro něco jel ( pán který pracuje vedle ve vinotece říkal, že nás už od rána přišlo pro balíček hodně a divil se,že jsme od vás nedostali info) Když jsem napsala e-mail s tím co se nám stalo,byla mi odepsaná odpověď,že psali e- mail, který asi spadl do spamu,ale že mi mohou nabídnout doručení na adresu se slevou za 79,-. Jako pardón,za benzín už mi peníze nikdo nevrátí a ještě bych měla platit dalších 79,- To už jsem si to mohla rovnou nechat poslat domu.

Reakce obchodu MADER.cz

Email s touto informací jsme skutečně zasílali všem zákazníkům, kteří měli na výdejně nevyzvednutou objednávku a tato informace byla i vyvěšena na webových stránkách v kontaktech u otevírací doby výdejny.

Zmiňovaná firma je výdejnou i řady jiných eshopů, vč. sítě parcel shopu velkého přepravce. Za Mader s.r.o. jste bohužel jediná co se ozvala s tím, že informaci nedostala.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

Přidáno: 29. prosince 2017