Dobrá cena

• Ceny
    • Výběr
    • Rychlost doručení
    • Přehlednost eshopu

Tento eshop je super, ale bohužel podraží nohy sám sobě stránkami působícími jako z 90. let. Chybějící náhledovky a špatná přehlednost. Zboží si musíte googlovat, abyste viděli, co vlastně kupujete. Zapracovat na tomhle a eshop je bezchybný.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 týdny

Možný osobní odběr. Nemusím čekat na doručovatele.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 týdny

• rychlé dodání, bez problému
  • nakoupil v obchodě MADER.cz před 3 týdny

• široký sortiment oproti jiným elektroobchodům

• rychlost,spolehlivost
  • nakoupil v obchodě MADER.cz před 1 měsícem

• Perfektní jednání,rychlé dodání.
  • nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 měsíci

Vše funguje jak má, žádná negativní zkušenost.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za trpělivost s dopravcem a jeho problémy s doručením :(

Děkujeme za nákup a přejeme pěkný den, Eshop Mader.cz

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 měsíci

• sortiment, cena, rychlé jednání
    • rozšířit způsob dopravy

Široký sortiment, rychlé jednání, dobrá cena, spolehlivost prodejce

Zboži přišlo velmi rychle v perfektnim stavu 100% spokojenost

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 měsíci

• Měl jsem tu čest vracet zboží, nevyhovovalo. Rozesmála mě skutečnost, že prodejce, byť jsem byl v sídle společnosti v Liberci, nemohl vrátit peníze ihned (119Kč!), byť jej prohlédl a bylo v neporušeném stavu, že prý musí vrátit peníze na účet, a předložil papír k vyplnění. Více protivného člověka jsem snad ještě nezažil. Takže pakárna na entou jen proto, aby dostál svých slov. V okamžiku, kdy srovnal sídlo firmy k ÚLOŽENCE, pochopil jsem, že to byl opravdu omyl. Inu, ještě se mají hodně co učit, tohle byl čistý amatérismus. Půjdete-li po ceně, nakupte, pokud nevíte, zda náhodou nebudete vracet, vyhněte se, nestojí to za to.

Můj první dojem z prodejny (sídla firmy) v Liberci byl negativní. Prodejce skoro až neochotný, překvapený, zaskočený, že jsem chtěl, jestli je možné na místě vyzkoušet. Jsem zvyklý na jiné obchody, tohle bylo spíše za trest. Pro ostatní, doufejte, že tam je i někdo jiný. Za mě to byl první a také poslední nákup.

Reakce obchodu MADER.cz

Tak pro pořádek k prvnímu bodu, nebyl jste v sídle společnosti (to se nalézá v Hradci Králové - zrovna tak jako sídlo eshopu - stačí si rozkliknout kontakty na webu). Byl jste pouze na pobočce v Liberci, která skutečně slouží eshopu jen jako výdejna. K druhému, ano osobně jsem byl skutečně velmi překvapen, že nám pouzdro jdete vrátit, když jste si ho zde velmi pečlivě prohlížel a také detailně zkoušel při převzetí a odcházel jsem s tím, že je vše v pořádku. Ohledně vyplnění formuláře jsem Vás o to slušně požádal hlavně kvůli tomu číslu účtu, které jste jako jediné na celém formuláři nevyplnil … Všechny tyto skutečnosti jsou uvedeny na eshopu, takže jste si mohl vše rozmyslet ještě před nákupem.

Dále bych se od Vás velmi rád přiučil, kde Vám na výdejních místech vrátí okamžitě celou částku v hotovosti (z osobní zkušenosti Vím, že se tak neděje ani u velkých internetových prodejců, kteří Vás dokonce nenechají zboží ani prohlédnout při převzetí, pouze Vám vydají krabici po zaplacení).

A opět, sídlo firmy jsem nesrovnával s uloženkou, jelikož jste byl pouze na výdejním místě.

S úctou Váš protivný prodavač, Miroslav Janoušek.

• Dobrá komunikace
    • Možnost osobního vyzvednutí
    • Zboží v pořádku
  • nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 měsíci

Dobrý obchod, nakupoval jsem již několikrát, vždy perfektní.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 2 měsíci

Zboží dorazilo v pořádku, jsem spokojená. Gamepad funguje, syn je nadšený.

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 3 měsíci

• komunikují, odeslali vše v poradku a dobre zabaleno
    • Produkt byl označovanán jako kompatibilní pro typ notebooku, jaký vlastním (x550v), ale kompatibilní nebyl (nesedl do šasí), pak mi obchod napsal, že si mám spíše vybírat podle sérioveho čísla, že označení typu (x550v) je spíše orientační, neopravuji notebooky dene, tak jsem to nevedel, ale upozornení na stránkách by nezaškodilo.

Reakce obchodu MADER.cz

Prosím, nikdo Vám nenapsal, že označení x550v je spíše orientační. Bylo Vám pouze napsáno, že do tohoto konkrétního NB jsou tři různé typy klávesnic a že je potřeba před výměnou a ideálně před objednáním zkontrolovat, zda klávesnice sedí (což lze velmi jednoduše pohledem na fotografii kde jasně vidíte, že klávesy jsou jiné a že pasovat nebude). A dále pokud notebooky neopravujete denně jak píšete, není problém se na nás obrátit a rádi bychom Vám dopředu poradili a sdělili, zda tato KB bude nebo nebude pasovat, ale můžeme pro příště na stránky napsat, že je dobré si před objednáním zkontrolovat nebo ověřit, zda bude zboží pasovat ...

S pozdravem, Eshop Mader.cz

• nakoupil v obchodě MADER.cz před 3 měsíci

• V objednávce jsem uvedl vyzvednutí v ParcelShopu Police n. Met. Přesto zboží bylo doručováno na adresu objednavatele .který samozřejmě nebyl v době doručování přítomen.

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za nákup a za hodnocení zde na Heuréce. V zásilce byl Váš požadavek uveden, bohužel přepravce doručoval přímo na adresu.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

velmi rychlé dodání