• vše je ok

Objednala jsem hrudní popruh POLAR na dobírku, přišel. Tak jako scam obchod nevypadá.

Dorazilo mi jiné zboží, než jsem si objednal Bosch AdvancedRecip 18 0.603.3B2.402 na místo objednaného 0.603.3B2.403.
    Navíc zboží odešlo v poškozeném balíku a na jinou adresu a musel jsem přes ČP řešit stažení na adresu doručení.

• skvělá komunikace, vstřícnost, příjemné ceny

Nákup v pořádku dobrá cena, výrobe -- skutr je zajímavý

velký výběr zboží za rozumné ceny

• Nezáleží mu na kvalitě zboží - odpovědnosti se zbaví: "zřejmě nedostatek již z výroby" a nabídne jen vrácení zboží s vrácením peněz, přestože jsem výslovně požadoval výměnu zboží za bezvadné - nestojím o to, aby moje peníze bezúčelně putovaly mezi bankami

Reakce obchodu MADER.cz

na kvalitě zboží nám určitě záleží, také jste si objednal značkový teploměr od renomovaného Německého výrobce. Odpovědnosti se určitě nezbavujeme, proto jsme Vám ihned nabídli možnost vrácení zboží a platby obratem, s tím, že si pro zboží zašleme i kurýra. Výměnu zboží jste, pokud dobře vidím emailovou komunikaci, nepožadoval. Trval jste pouze na doposlání plastového stojánku, který je ale bohužel napevno součástí výrobku a je připevněn k zadní části teploměru a k dispozici ho prostě nemáme, takže ho bohužel doposlat nemůžeme.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

Obchod jedná solidně.
    Přesto inzerovány byly 2 ks, ale na skladě byl jen jeden. Bylo tedy třeba další komunikace k úpravě objednávky a vrácení přeplatku při platbě předem. Inzerováno bylo, že se jedná o krytku objektivu s poutkem na přichycení k fotoaparátu. V došlé krabičce jsem ale našel pouze papírek s nápisem že součástí balení je zmíněné poutko. Žádné poutko jsem ale nenašel… Tak nevím.

Reakce obchodu MADER.cz

Děkujeme za nákup v našem obchodě a za hodnocení a zpětnou vazbu zde na Heureka.cz. Inzerovány 2 kusy určitě nebyly, naopak na eshopu bylo uvedeno, že se jedná o 1 kus v doprodeji a v případě zájmu u více kusů se máte informovat ohledně dostupnosti. O tomto jsme Vás obratem informovali a přeplatek vrátili.

Děkujeme a přejeme pěkný den, Eshop Mader.cz

• Vše OK , rychle dodání , dobré ceny

• Dobrá cena
    • Nulová komunikace

OK

• Dodáno rychle a v pořádku

Vše ok

Dobré ceny, rychlé jednání

• rychlost, dobrá komunikace

• spokojenost

dobrá cena, rychle doručeno

• Přijatelné ceny

• Velká spokojenost

Rychlé a bezproblémové jednání a doručení.

Vše v pořádku.