• Nezáleží mu na kvalitě zboží - odpovědnosti se zbaví: "zřejmě nedostatek již z výroby" a nabídne jen vrácení zboží s vrácením peněz, přestože jsem výslovně požadoval výměnu zboží za bezvadné - nestojím o to, aby moje peníze bezúčelně putovaly mezi bankami

Reakce obchodu MADER.cz

na kvalitě zboží nám určitě záleží, také jste si objednal značkový teploměr od renomovaného Německého výrobce. Odpovědnosti se určitě nezbavujeme, proto jsme Vám ihned nabídli možnost vrácení zboží a platby obratem, s tím, že si pro zboží zašleme i kurýra. Výměnu zboží jste, pokud dobře vidím emailovou komunikaci, nepožadoval. Trval jste pouze na doposlání plastového stojánku, který je ale bohužel napevno součástí výrobku a je připevněn k zadní části teploměru a k dispozici ho prostě nemáme, takže ho bohužel doposlat nemůžeme.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Zdánlivě nízké ceny
    • Dlouhá doba doruření i odpovědí na dotazy
    • Prodejce poslal jiné zboží, než jsem objednal.
    • Jedna položka naprosto k ničemu (chybí CD klíč)

Když pominu, že jsem neobjednal, co jsem objednat chtěl. Tak objednaná microSD karta GoodRAM dorazila jako microSD od ADATA, DVD s hrou jsem dnes chtěl vyzkoušet a je nejen rozbalené, ale někdo z něj vytáhl i CD klíč, takže mám jen kus plastu s ochranou proti kopírování. Doručení za více jak týden a odpověď na mail po 4 dnech, co dodat? Zkusím to ještě vyřešit, ale tohle je fakt hrůza, v roce 2024.

• Při objednání zboží jsem byl nemile překvapen, že má objednávka za 8700,- byla v pořádku přijata a za cca hodinu jsem byl mailem vyzván abych odsouhlasil dadatečnou částku za dopravu ve výši 599,- to mi příjde když ne nefér tak velmi zvláštní systém. A za druhé ani po 6 dnech mi objednané zboží nedošlo a přes to že bylo avizováno jeho odeslání a dokonce i doručení.

Reakce obchodu MADER.cz

mrzí nás komplikace s Vaší objednávkou. Nicméně jste objednal myčku, tedy nadrozměrné zboží a tam se doprava řeší individuálně na konrétní zboží dle celkové váhy a rozměrů. Zboží bylo vyexpedováno přesně dle domluvy a v termínu, bohužel zádrhel nastal v paletové přepravě kde se prodloužila doba dodání o 4 dny. Z jakého důvodu bohužel nevíme, řešíme s přepravcem.

Komplikace s exp!
    Způsobené problémy s dárkem (Vánoce).

• Do dnešního dne zásilka nedorazila !!

Zboží které jsem objednal mi do tří dnů nedošlo. Při snaze mnohokrát obchod telefonicky kontaktovat, telefon nikdo nezdvihal. A když píši že telefon nikdo nezdvihal, tak jej skutečně nikdo nezdvihal. Určitě to není tak že by operátorka nestíhala. Vždy jsem nalezl jenom odvolávku na e-mail. Dovolal jsem se kamsi na jejich pobočku kde mi řekl obchodník že mi nemůže nijak pomoci a že se musím dovolat na e-shop kde mají až 35000 hovorů denně a nestíhají. Napsal jsem jim tedy email že objednávku ruším. Druhý den mi objednávka došla kterou jsem vrátil, protože už jsem měl objednáno u konkurence. Takže ani emaily nečtou a není divu, protože vyřízení emailu trvá podstatně déle než vyřídit telefon. Museli by zaměstnat 2x tolik operátorů na vyřízení e-mailů jak na vyřízení telefonem.

Reakce obchodu MADER.cz

Mrzí nás komplikace s objednávkou. Nicméně o všem jste byl informován dopředu právě tím emailem, protože nebyl dostatečný počet kusů na skladě. Odsouhlasil jste počet kusů. Objednávku jste učinil 13.11.2023. Po Vašem potvrzení byla objednávka 14.11. vyexpedována a na email s informací, že objednávka byla již vyexpedována jste dne 15.11. odpověděl, že ji chcete zrušit, což vzhledem k tomu, že je zásilka již skoro u Vás není v našich silách. Na emaily reagujeme v řádu hodin, někdy podstatně dříve v rámci pracovního dne a doby. Takže v tuto chvíli uplně nevíme co bylo konkrétně špatně, protože jsme měl informaci jak ohledně počtu kusů i ohledně expedice.

• velmi nepřívětivý e-shop

Obchod má sice dobrou nabídku, ale podivné manýry: sice vám zdánlivě umožní výběr doručovacího místa, ale nelze zvolit než jedno předem vybrané. A pojištění dopravy k tíži kupujícího? Také pozoruhodná novinka.

• Reklamace
    • Obchodní podmínky

• zboží dorazilo nefunkční

Došlo k chybě u popisu zboží -objednávala jsem klávesnici-na Zboží .cz , byla jsem přesměrována do obchodu - tam opět klávesnice , ale přišla barva do tiskárny . Chyba na webu , kde byla u té klávesnice popsána barva-domnívala jsme se - jako technicky nezdatná - že popis odpovídá barvám na klávesnici . Po emailu uplatněna reklamace ,řešeno bude po Novém roce . Telefonicky jsem neuspěla, ač byl pracovník velice milý a ochotný pomoci , protože obchod má více provozoven a pokud nevíte , odkud Vám zboží přišlo , musíte věc řešit po emailu -to také nebyl problém , ale překvapilo mne , že jsme byla upozorněna na rekapitulaci objednávky do emailu , kde byla popsána barva - stejný popis však byl i u klávesnice , takže jsme nerozuměla , co tím chtěl pán sdělit , když jsme mu problém s chybným popisem zboží na webu sdělila. V obchodě jsem nakupovala poprvé , takže nemohu hodnotit jinak než z jednorázového nákupu a mohlo se jednat pouze o nedorozumění. Zřejmě je zaměřen spíše na profesionály v PC technice než laiky.

• špatná komunikace,dlouhá doba dodání,12dní a nic se neděje
    • Přišlo mě úplně jiné zboží, než jsem si objednal

• Doručeno až 6.den po objednáni.
    • 3.den mail, že zásilka(konečně)vyexpedována a předána dopravci,ale zásilka byla vyexpedována a převzata dopravcem až 5.den( dle mailu od dopravce) a 6.den doručena.
  • Objednávka byla vyřízena v pořádku. Bohužel, na stránkách obchodu byla uvedena jiná informace k použití výrobku - odvápňovacích tablet, než ta, která je uvedena na obalu výrobku. Pokud se mám řídit návodem na obalu výrobku, tak bych si ho nekoupila, protože se finančně vyplatí jiný odvápňovač, v tekuté formě.

• Výběr produktu
    • Dobré ceny
    • Ač mají na stránkách zboží skladem, tak zřejmě není

Za týden nedokázali dodat zboží které uvádějí že je skladem. Volal jsem v pondělí odpověď, že přijde ve středu. Ve středu už prý zásilku předali ppl a že dorazí ve čtvrtek. Ve čtvrtek říkali že dnes předají zásilku ppl (přitom už od středy je u ppl) a dorazí v pátek. Prý bylo zboží na externím skladě ale na stránkách mají skladem. Objednávka jsem stornoval. Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu MADER.cz

Jenom pro upřesnění Vašeho komentáře. Zboží jste objednal 4.9. ve večerních hodinách. 5.9. Vám kolega volal, že poslední kus máme skladem na prodejně v Hradci Králové, takže bude odeslání trvat cca 2-3 dny s čímž jste souhlasil. 8.9. v ranních hodinách jste sám objednávku zrušil. Tudíž se jednalo o 3 dny, nikoliv týden jak píšete.

S přáním krásného dne, Eshop Mader.cz

Již po několikáté objednávce zboží nedorazilo....

Reakce obchodu MADER.cz

na Váš email evidujeme 3 objednávky. Dvě v roce 2020, které jste sám zrušil a třetí teď poslední, kterou jste si nevyzvedl a je stále připravena na výdejním místě v Hradci Králové. Tudíž nerozumíme Vašemu komentáři, že zboží nedorazilo. Zboží dorazilo, tak jak bylo avizováno.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

• Dodali jiné zboží, bez omluvy.

• Zboží přišlo poškozené. Na 3 emaily ohledně reklamace firma nereaguje.

Reakce obchodu MADER.cz

Zboží poškozené nedorazilo. Stačilo u pánve dotáhnout lehce rukověť. Emaily jsme od Vás obdrželi pouze 2. Ten první jsme brali pouze jako informaci od Vás. Na základě druhého Vám kolegové obratem telefonovali. Pánev kterou jste nám zaslala zpět byla velmi špatně zabalená, resp. vůbec a přišla od Vás zpět zdeformovaná. Tolik k vysvětlení na Váš komentář zde na Heurece.

S pozdravem, Eshop Mader.cz

Objednané zboží i když bylo uvedeno skladem prý již není ( prý v akci přišlo hodně objednávek ) a další zboží již prý nebude se objednávat. Druhý den to stejné zboží stále skladem jen za o dost vyšší cenu.