• Rychlé dodání zboží.

• Levný, rychlý

• Rychlost a vše OK

Rychlost

• Neuvěřitelně obětavá a rychlá reakce s dodáním zboží před Vánocemi

Skvělá komunikace, velká vstřícnost, rychlá reakce s dodávkou zboží objednaného těsně před Vánocemi. Smekám a děkuji.

Komplikace s exp!
    Způsobené problémy s dárkem (Vánoce).

Vše proběhlo v pořádku.

Velmi ochotný personál, jsem s komunikací velmi spokojen.

Potřeboval jsem zboží do vánoc. Skrz e-mail jsem požádal o požadavek a vyšli mi vstříct.

Vše se stihlo do vánoc, takže zatím spokojenost :)

• Sortiment
    • Cena dopravy cez Balikovnu
    • Zbrzdena komunikacia, proces vratenia tovaru/odstupenie od zmluvy je frustrujuci proces
    • Chyba doprava cez Zasilkovnu/Packetu

Celkovy zazitok je nic moc. Zbytocne premrhana energia a doprava za vratenie tovaru a k tomu extra frustracia z komunikacie, ale na konci to vsetko vybavili, len to trvalo a nebolo tak bez problemov ako som povodne dufal.

• Nejnižší cena v době nákupu,komunikace ohledně dodání zboží v požadovanou dobu i skutečně dodání dle domluvy OK.
    • Nevím

Nákup v e-shopu doporučuji

Super

• Rychlé dodání, super cena.

• Do dnešního dne zásilka nedorazila !!

• přehledný e-shop

rychlé dodání

Zboží které jsem objednal mi do tří dnů nedošlo. Při snaze mnohokrát obchod telefonicky kontaktovat, telefon nikdo nezdvihal. A když píši že telefon nikdo nezdvihal, tak jej skutečně nikdo nezdvihal. Určitě to není tak že by operátorka nestíhala. Vždy jsem nalezl jenom odvolávku na e-mail. Dovolal jsem se kamsi na jejich pobočku kde mi řekl obchodník že mi nemůže nijak pomoci a že se musím dovolat na e-shop kde mají až 35000 hovorů denně a nestíhají. Napsal jsem jim tedy email že objednávku ruším. Druhý den mi objednávka došla kterou jsem vrátil, protože už jsem měl objednáno u konkurence. Takže ani emaily nečtou a není divu, protože vyřízení emailu trvá podstatně déle než vyřídit telefon. Museli by zaměstnat 2x tolik operátorů na vyřízení e-mailů jak na vyřízení telefonem.

Reakce obchodu MADER.cz

Mrzí nás komplikace s objednávkou. Nicméně o všem jste byl informován dopředu právě tím emailem, protože nebyl dostatečný počet kusů na skladě. Odsouhlasil jste počet kusů. Objednávku jste učinil 13.11.2023. Po Vašem potvrzení byla objednávka 14.11. vyexpedována a na email s informací, že objednávka byla již vyexpedována jste dne 15.11. odpověděl, že ji chcete zrušit, což vzhledem k tomu, že je zásilka již skoro u Vás není v našich silách. Na emaily reagujeme v řádu hodin, někdy podstatně dříve v rámci pracovního dne a doby. Takže v tuto chvíli uplně nevíme co bylo konkrétně špatně, protože jsme měl informaci jak ohledně počtu kusů i ohledně expedice.

S přáním pěkného dne, Eshop Mader.cz

Rychlé dodání zboží. Pohoda i na balíkovně.

Dobrá komunikace s obchodem, příznivé ceny a spolehlivá doprava. Doporučuji.