• Spolehlivos
    • Zatim zadna negativni zkusenost

Super

Zboží jsem si objednal na dobírku. Bez kontaktu bylo uloženo v Zásilkovna-boxu, s oznámením, že zboží je uloženo v Zásilkovna-boxu na adrese mého trvalého bydliště... Nemám doma Zásilkovna-box... Kontaktoval jsem obchod, chybu napravili, poslali mi adresu Zásilkovna-boxu a platbu přes platební bránu s tím, že po zaplacení mi údajně do tří minut přijde kód k otevření schránky (měl jsem objednáno na dobírku....). Zpráva o uložení přišla v pátek v cca 18 hod. Dovolil jsem si ale předtím v pátek odjet na víkend. Vrátil jsem se v neděli v cca 18 hod... Obdržel jsem zprávu, že zboží bude uloženo do neděle 14 hod... (přes víkend na den a půl ?) Neměl jsem žádnou zprávu, že zboží již ve schránce není. Zaplatil jsem tedy v neděli, cca v 18 hodin, platba prošla, čekal jsem na kód...marně.
    V pondělí jsem zavolal na firmu Lumories a požádal je o vyřešení situace.
    Slečna operátorka mi doporučila, abych kontaktoval spediční firmu.
    Doporučil jsem tedy slečně operátorce, aby spedici kontaktovala ona a situaci vyřešila... Bez jakékoliv další informace od firmy Lumories přišly peníze zpět.

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Kolegové z naší zákaznické péče jsou s Vámi v kontaktu.

Dle dopravce Vám byla již dobírková částka automaticky vrácena.

V případě doplňujících dotazů se na nás neváhejte znovu obrátit.

Váš tým z Lumories.cz

Vše v pořádku. Zboží je kvalitni

• přehledné, dostupné, rychlé

• přehledný eshop
    • velký výběr zboží skladem
    • ledabyle zabalené zboží, krabice nebyla ani pořádně zalepená nebo přepáskovaná, zásilka dorazila v podstatě rozbalená, zázrak, že nic nechybělo a že svítidla přišla nepoškozená

• Obchod má velký výběr, za rozumné ceny. Odeslání proběhlo ihned
    • Doručení s DPD bylo strašné, balík téměř týden cestoval po Praze a byl doručený poškozený, otevřený a s chybějící položkou
    • Reklamace s prodejcem je běh na dlouhou trať, neustále volání na infolinku, kde reklamaci "postoupí" na centrálu. Bez jakéhokoliv řešení. Pokud bych si sám nezavolal, nikdo nedá info jestli se řeší nebo ne. Žádné potvrzení, že se případem zabývají. Při první urgenci po týdnu jsem se dozvěděl, že na lince ani reklamaci nezaznamenali. Dopravce odmítá řešit a odkazuje na prodejce. Prodejce neřeší a nekomunikuje.

Na hodnocení jsem čekal celkem dlouho a musím bohužel říct, že spokojen nejsem. Pokud by nenastal problém s poškozením balíku, tak bych byl asi i spokojen ale pokud musíte s prodejcem něco řešit, je to běh na dlouhou trať.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Vaše reklamace se vyřizuje. Kolegové z naší zákaznické podpory jsou s Vámi v kontaktu.

Váš tým z Lumories.cz

Spolehlivý obchod s krásným zbožím.

• mrzelo mě to, potřebovala jsem nakonec zrušit a nebyl problém
    • korektní obchod

• nádherný sortiment
    • 1. nešlo to balíkem na poštu 2.lampa ve stavu dodo 3.nebylo čidlo pohybu

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Pokud je třeba zboží reklamovat neváhejte kontaktovat naší zákaznickou linku, nebo registrovat reklamaci pod tímto odkazem: https://www.lumories.cz/podpora/vraceni-zbozi.

V případě doplňujících dotazů jsme tu pro Vás.

• Kvalitní zboží, velký výběr
    • Dosud neznámá

Reakce obchodu Lumories.cz

děkujeme za Vaší pozitivní zpětnou vazbu, která nás velmi těší.

V případě dopňujících dotazů se na nás nevháhejte obrátit.

Váš tým z Lumories.cz

• rychlé a bezproblémové dodání

• Manželka si vybrala stropní ventilátor, který se ji líbí
    • doručení a doprava bez problémů
    • montáž a připojení bez problémů
    • když je vypnutý, hezky vypadá :o)
    • na nejrychlejší stupeň ventilátor vibruje
    • na první a druhý stupeň, motor ventilátoru rušivě bručí
    • distributor, Lumories.cz, požadoval videozáznam chodu ventilátoru. Po uložení videa na cloud, odmítl video z bezpečnostních důvodů shlédnout... Jiný způsob doručení požadovaného videa nenavrhnul.
    • Od té doby dělá "mrtvého brouka"

Za každou cenu se nákupu zboží od společnosti Lumories vyhnout. Větší jistota je nákup přímo z Číny.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Kolegyně z naší zákaznické péče je s Vámi již v kontaktu a situace je v řešení.

Čekáme ještě na zpětnou vazbu od Vás na náš poslední email, abychom mohli rekalamaci dokončit.

Váš tým z Lumories.cz

• Není přesný popis produktu a je to problém.

Dobrý den. V popisu zboží je napsáno že je z funkcí stmívání ale není tomu tak je tam jen tlačítko na hoře -"zapnut a vypnout". Jinak zboží je kvalitní a hodně rychlé dodání. Děkuji

Dobrý den Freedom,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Stojací lampa Auron LED je vybavena dotykovým stmívačem pro větší pohodlí při osvětlení obývacího pokoje. Ten je zároveň vypínačem a je umístěn v horní části svítidla.

V případě doplňujících dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Váš tým z Lumories.cz

Po objednávce zboží dorazilo vcelku brzy, ale úplně jiné než bylo objednáno. Bez problémů mi operátorka vyrobila lístek na vratku zboží zdarma. To jsem vrátila a od té doby nikdo nereaguje. Žádná zpráva o tom, že by zboží zpět přijali a peníze zpět na účet jsem také neobdržela. Je to již přes 14 dní. Dnes dokonce na telefonním čísle pro zákazníky od rána mluví pouze záznamník, že jsem se dovolala mimo jejich pracovní dobu a to bylo v 10,19 a znovu ve 13,14. Nezbývá mi než se domnívat, že zkrachovali a jsou to zloději, jelikož nemají ani snahu se domluvit na kompenzaci. POZOR patří pod ně zřejmě i světla24!!!!!! POZOR

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vzniklé komplikace nás mrzí. Bohužel nevidíme zde v této zpětné vazbě bližší údaje k Vaší reklamaci,ani Vaše kontaktní údaje. Prosíme, abyste nás ještě jednou kontaktovala, pokud není Vaše reklamace stále úspěšně dořešená.

Kontaktovat nás můžete zde: https://www.lumories.cz/podpora/kontakt

Váš tým z Lumories.cz

delší čekání na dodávku obj.zboží.

Rychlé dodání

Heezké zboží, rychlé dodání, skvělá komunikace s obchodem.

doručené lustry přišly v jiné barvě ,byly objednány v barvě hnědé a přišly v barvě černé.

• jednoduché objednání, rychlé dodání, produkty super.