• zakoupeno v Libristo.cz před 3 týdny

Spolehlivý obchod, dobrá komunikace, rychlé dodání.

• zakoupeno v Libristo.cz před 2 týdny

• zakoupeno v Libristo.cz před 1 měsícem

Nie je co hodnotit, kniha zakupena, ale obchod sa do dnesneho dna neozval, co je s objednavkou

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky jsme potvrdili v emailu potvrzení objednávky 31. 8. - 6. 9. z důvodu, že titul byl v době objednání skladem u našeho zahraničního dodavatele. Zásilka bude tedy doručena nejpozději do termínu 6. 9.

Děkujeme za pochopení.

dlouha dodaci dobs

• Dostupnost zboží
    • Komunikace ze strany prodejce
    • Trochu delší dodací lhůta - nicméně zboží doručeno přesně v termínu, který prodejce napsal do objednávky

Zboží dorazilo v pořádku ve stanoveném termínu. Cena a dostupnost byly přijatelné. Od prodejce jsem obdržel přes email všechny potřebné informace o stavu objednávky. Komunikace tedy bez problémů.

Jediné co po rozbalení lehce zamrzelo je absence českých pravidel u hry. Na stránkách je sice všude napsáno, že se jedná o německé vydání, ale kdyby si prodejce dal tu práci udělal i český překlad pravidel, který by přiložil bylo by to lepší a ani by to nemuselo být zas tak nákladné. Neberu to jako kritiku, ale spíš jako návrh na zlepšení do budoucna.

• zakoupeno v Libristo.cz před 1 měsícem

1. Taký obchod, čo nevie vrámci EU doručiť tovar je nanič.
    2. Nakoniec som to našiel za lepšiu cenu inde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Bohužel, na našem portálu je možné zaslání objednávek pouze v rámci České republiky.

Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Libristo.cz před 2 měsíci

• Ceny a široký sortiment.
    • Přesné informace o tom, zda je zboží Na cestě, Na skladě, K objednání

• vyborne
  • zakoupeno v Libristo.cz před 2 měsíci

• dobrá cena, doručení do blízké zásilkovny

spolehlivý prodejce

• zakoupeno v Libristo.cz před 2 měsíci

Po objednávce mi bylo mailem sděleno, že zásilka bude dodána NEJSPÍŠE v PO 26.7. 2021. Doma jsme byly celý den, a to dokonce ve dvou, já a maminka, takže bychom asi těžko mohly přeslechnout zvonek... Ani na mail ani na mobil mi žádná jiná zpráva nepřišla. Tedy tento průzkumný dotaz Vám u mě zajistil ZLATOU MEDAILI v drzosti mezi internetovými obchody. Připouštím však, že máte smůlu v tom, že jsem byla a zůstávám věrnou fanynkou Karla Gotta, již více než 52let. kdyby šlo o produkty o komkoli (čemkoli) jiném, prostě bych Vám nenapsala nic!!!
    ...a těch HVĚZD níže bych, kdyby to šlo, nedala ani tu 1/2...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl 26. 7. s tím, že se může ještě změnit. Jeden z titulů byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, bohužel, tento dodavatel opomněl produkt fyzicky dodat a nyní jej zasílá se zpožděním. Objednávka bude tedy v pořádku doručena koncem týdne. O této informaci jsme Vás taktéž informovali emailem.

Děkujeme za pochopení, za případné nepříjemnosti či komplikace se omlouváme.

• zakoupeno v Libristo.cz před 2 měsíci

• Sehnali nesehnatelnou knihu, moc děkuji!
  • zakoupeno v Libristo.cz před 4 měsíci

nevím jak vás mám ohodnotit, ještě nic od vás nemám Pavelka

• Reliable
    • Excellent Service
    • none
  • zakoupeno v Libristo.cz před 3 měsíci

Obchod nabízí a prodává zboží, které nemá fyzicky, ani smluvně zajištěné. Takové vzdušné zámky...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi.

Vámi objednaný produkt, byl v době vytvoření Vaší objednávky v dostupnosti předobjednávky. Bohužel, dodavatel toto naskladnění neuskutečnil a termín posunul. O této změně jsme Vás informovali emailem, ve kterém se pojednává o změně termínu naskladnění.

Děkujeme za pochopení, za případné nepříjemnosti či komplikace se omlouváme.

Dobrá

• Předem stanovený termín

Objednána desková hra, předem řekli datum, hra dorazila v pořádku, nemám nic proti.

• rychlé jednání, vstřícnost

Velká ochota, vstřícnost