• Dosud žádné informace o stavu mé objednávky

děkujeme za Vaši recenzi.

Vámi objednaných produkt byl v dostupnosti skladem u dodavatele pouze v malém množství, u tohoto došlo k vyprodání. Naše zákaznická podpora Vás bude neprodleně kontaktovat a domluví vše potřebné.

Omlouváme se za tyto nepříjemnosti.

Specialista zákaznické podpory

• měli všechny knihy, které jsem chtěl
    • po 8 dnech od nákupu nepřišel ještě žádný mail. Zítra mají poslední den na doručení, a ještě nepřišel mail o předání dopravci, nic.
    • Pokud bych chtěl sledovat stav objednávky, tak nemůžu, protože jsem nakupoval jednorázově a nemám u nich účet. Takže to chápu tak, že stav objednávky mohou sledovat jen registrovaní zákazníci, což se teda často nevidí...

Těžko mít nějaký extra názor na obchodníka, když po 8 dnech ještě nemám zboží a očividně ho ještě ani nedali dopravci. Pokud ho ale zítra své zboží budu mít jak psali (tj. po 9 dnech od zakoupení), rád svou recenzi změním :)

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 11. - 15. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatelů, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla ihned po naskladnění, dne 14. 12.

Účet se zakládá automaticky s vytvořením objednávky, kde souhlasíte s našimi VOP.

Děkujeme za pochopení.

Specialista zákaznické podpory

• Hlavní nevýhodou je nespolehlivost termínů doručení a komunikaci. Objednávka ze dne 29.11., předpokládaný termín doručení 5. - 12.12. a ani den po tomto termínu nic. Ani předání dopravci, ani e-mail s doplňujícími informacemi. Vzhledem k tomu, že se jedná o dárek, tak začínám být krajně naštvaná a obávám se o včasné doručení do Vánoc.

Objednané knihy nemám, kvalitu tudíž hodnotit nemůžu. V tomto e-shopu už opakovaně nenakoupím.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 5. - 12. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatelů, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Dodavatel bohužel, neoznámil prodlení doručení z jeho strany na náš sklad, expedice proběhla ihned po naskladnění dne 14. 12.

Omlouváme se za tyto nepříjemnosti a komplikace.