• Výběr zahraničních knih.
    • Otřesné zabalení knihy.

Poměrně dlouhá dodací lhůta knihy - 8 dní; porovnávám s jinými obchody. Po přečtení některých recenzí však zjišťuji, že mohu za takovou dodací lhůtu být rád.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. O to více nás mrzí, že neevidujeme reklamaci hlášenou v našem zákaznickém centru. Prosíme tedy o zpětnou vazbu, kolegové Vám rádi pomohou vyřešit vše k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

• dobrý sortiment
    • jednoduchý proces v e-shope

• výběr
    • ceny
    • dlouhá dodací doba

Doufám, že objednávka dorazí....

• velký výběr, rychlé dodání

• Výběr knih v AJ
    • Drahé
    • Zavádějící informace
    • Mění cenu
    • Neslušná info linka

Na Libristu nakupuji pouze z nouze, protože mají v nabídce Anglické knihy co jinde nejsou k nalezení. Bohužel si zákazníků neváží. Dodací časy knih mění na procenta a pak objednávku prostě zruší.
    Ceny také mění a pokud se cena zvedne tak vám knihu nepošlou a řeknou vám ať objednáte znovu za cenu vyšší! Pokud se cena sníží tak vám o tom budou i lhát aby jste zaplatili extra.
    Infolinka je hrůza. Nic neví, neznají, nevidí, skáčou do řeči, křičí na vás, telefon položí a přestanou zvedat.
    Knihy doručují špatně zabalené, kompenzaci za poškozené knihy nedají.
    Doba dodání je mezi 2 dny a měsíci. Komunikace nulová. Objednávky automaticky ruší, i pro předobjednávky.
    Hrozný obchod.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení této Vaší objednávky byl stanoven na 10. - 12. 10. s tím, že se může ještě změnit. Zboží bylo v době objednání skladem u našeho dodavatele, všechny tyto informace jsme zasílali v emailu o potvrzení objednávky a byly uvedeny i na našich stránkách v době vytváření objednávky. Expedice proběhla dne 10. 10., tedy v pořádku v termínu.

Ceny se mění na základě nabídky našich zahraničních dodavatelů a tak se mohou den ode dne lišit. Tím, že vytvoříte objednávku k určitému datu, souhlasíte i s VOP a tedy i s cenou produktu v daný termín.

Nahlášené reklamace vždy řešíme obratem a co nejvíce efektivně ku spokojenosti zákazníka.

Děkujeme za pochopení.

• nejlepší cena
    • široký výběr
    • zboží dorazilo v perfektním stavu

• Široký výběr kvalitních knih
    • Rychlé odeslání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme a jsme velmi rádi, že Vás naše široká nabídka zaujala.
    Těší nás, že jste s našimi službami spokojen a uděláme vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále.
    Zachovejte nám svou přízeň.