Liboli.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Liboli.cz

stracovsky@gmail.com

Přidáno: 4. března 2017

• Dobrý
  • Nejsou

Slusné jak by to mělo být

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Kolektiv LIBOLI.cz

Jolana

Přidáno: 7. října 2016

Zboží přišlo velmi pečlivě zabalené, překapávač funguje bez problémů, u pressa to chce zřejmě ještě k dokonalému výsledku vychytat správnou jemnost mletí kávy, zatím naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Liboli.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás potěšilo a doufáme, že Vámi vybraný presovač bude fungovat bez problému.
Za tým elektrohned.cz Petra Svobodová

lidka

Přidáno: 28. září 2016

• klidný nákup
  • je doprava , jelikož dají vědět pouze 2 hodiny dopředu a to už jsme třeba pryč z domu a musím obvolávat sousedy , aby mne zboží odebrali,

Reakce obchodu Liboli.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a Váš nákup...
Omlouváme se za dopravce Geis, bude upozorněn na tuto výtku.
My stav o odeslání nabídky odesíláme zákazníkovi den předem.
Přeji krásný den.
Za tým elektrohned Petra Svobodová.

Fany

Přidáno: 16. srpna 2016

• Totální průśvih pokoušel jsem se zjistit kdy mi doručí konkrétní zboží které nabízejí a po 10 telefonátech nejsou schopní nic zjistit. Akorát se vymlouvají

Podvodníci

• Ne

Ladislav

Přidáno: 9. srpna 2016

VELKY POZOR PRED TIMTO INTERNETOVYM OBCHODEM.ZBOZI DORAZILO S VELKYMI PROBLEMY A CO JE NEJHORSI UPNE POSKOZENE.TOTO ZBOZI JSEM SI OBEDNAL PRED DVEMA MESICI U LEVNE ELEKTRO.CZ,PRISLO TAKE POSKOZENE,VSE JSEM SI NAFOTIL A VRATIL.BYLO TO JEDNO A TO SAME ZBOZI.KOMUNIKACE SPATNA,STALE SE NECEMU SNAZI VYHNOUT A SLIBUJI A PREKRUCUJI.VELMI SPATNA ZKUSENOST.JIZ JSEM DAL PODNET NA COI.VUBEC NEDOPORUCUJI !!!!

Reakce obchodu Liboli.cz

Jedná se o reklamaci pana Ladislava Kačína. Pokud se jedná o reklamaci potřebujeme vrátit poškozený produkt zpět do firmy. k reklamačnímu řízení. Pan Kacín má dovolenou a produkt produkt zpět neposílá. Píše, že se nemáme reklamací zabývat. Tuto reklamaci jsem se snažil řešit běžným reklamačním řízením uvedený pán pomocí ČOI. Úsudek nechť si každý udělá sám.

hej

Přidáno: 8. srpna 2016

• cenově výhodný

spokojen

cuhi

Přidáno: 3. srpna 2016

• komunikacia
  • dlha dodacia lehota
  • zavadzajuce informacie o dodani zasielky
  • neferove jednanie pri vybavovani reklamacie

Mne osobne sa stalo s tymto obchodom toto: objednala som tovar, ktory mal byt darcek k narodeninam. Objednavala som ho 15 dni pred planovanou oslavou. Ja sama som si musela kontrolovat a vzdy posielat dotazy ako to s mojou zasielkou vyzera, kedze ziadne potvrdenie a moznost sledovat zasielku mi neprislo. Po 9 dnoch mi potvrdili vyexpedovanie tovaru, ale nic neprislo! Tak som sa zas pytala a posielala dotaz, tak mi bolo povedane, ze moj tovar este len budu expedovat, ale potvrdenie prislo az po samotnej oslave narodenin. Takze som musela narychlo zhanat iny darcek, cim mi vznikla ujma. Nedodrzanie dodacej lehoty som vyreklamovala a ziadala kompenzaciu. Ponukli mi, ze mi spolu s tovarom poslu LED ziarovku a ked som sa pytala na typ, bolo mi povedane, ze mi poslu "tu najlepsiu moznu LED ziarovku". A po 24.dnoch od mojej objednavky mi tovar konecne dorucili. Mala som tam pribalenu obycajnu kompaktnu ziarivku Osram Dulux Twist 15W.
Mna ich pristup a jednanie sklamalo na plnej ciare a tento obchod ja osobne nedoporucujem!!!

• Ne

Děkujeme za reakci.

Anonym

Přidáno: 20. července 2016

• U mnou vybraného zboží bezkonkurenční cena
  • Zboží dodáno "pouze" v originální krabici, ale v pořádku

Přes všechny negativní recenze, které 'sem čet', mám vážné podezření, že se jedná o seriózního prodejce, a s nákupem jsem zetim spokojen víc než na 100%

• Ano

Reakce obchodu Liboli.cz

Děkujeme za kompliment. Ono je v této zemi běžné, že se nechválí a nevyzdvihují pozitiva. V tom máme do civilizace dost a dost daleko. Tudíž ještě jednou děkujeme a rádi vám opět něco dodáme.

Přidáno: 14. července 2016

• Komunikace přes telefon
  • E-mailová komunikace
  • Rychlost doručení
  • Informace o zboží na webu

Doba doručení byla dost dlouhá z důvodu nedostupnosti zboží, obchod nabídl alternativu. Komunikace přes e-mail ale byla velmi zmatečná, nevim jestli byl všechno problém prodejce nebo i dodavatele (Geis). Kdybych nezašel na místo převzetí tak bych čekal na správu s potvrzením o dodání zboží snad do nekonečna...
Při tak velké konkurenci prodejců bych tenhle obchod už bohužel nemohl doporučit.

Martin

Přidáno: 6. července 2016