• Nekvalitni zbozi, nektere nepouzitelne, neni to levne zbozi ale vyhozené penize
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Krabice, ve které bylo zboží dodáno, byla nepoškozená a celistvá, přitom uvnitř dodané zboží - sežvejkaná krabička asi tak, jako by se po ní proběhlo pár lidí.... což se při dopravě nemohlo takto stát. Rozhodně nic k darování, sice obsah nebyl poškozen, ale vnější obal naprosto.

Rychlost dodání naprosto super, ale zklamání z poškozeného zboží.

• Rozbytej produkt

Smůla ze dvou kusů objednávky ,byl jeden kus vadný. Vzhledem k ceně, nemělo cenu výrobek reklamovat, protože poštovné by se nevyplatilo.

• Objednávka byla rychle vyřízena.

Nekvalitní a levné produkty, které jsou k ničemu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nedoporučuji! Obchod prodává nefunkční zboží!
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Cetky. Nekvalitní produkty.

• Nedostala jsem to, co jsem zaplatila a prodejce se hajil, ze mi to poslal. Pak mi napsal, ze mi posle video, kde je videt, ze mi to do udajneho balicku bali...:)

Vyobrazení neodpovídá skutečnosti - neodymové magnety a Twister.
    Celkově je vidět, že kvalita je opravdu nízká. Slovo "levné" v názvu je pravdivé, dodala bych ještě "nekvalitní". Ne vždy jsou to totiž synonyma...

Kupovala jsem skleněné člověče nezlob se se skleničkami místo figurek, bohužel frťánci nejsou ze skla jak je uvedeno, ale z plastu, jsem zklamaná, měl to být dárek, který teď nebude mít využití, kdybych to věděla nekupovala bych.

Nekvalitní zboží.

• rychlé jednání
    • nedorazila kompletní objednávka

• Celkem dobré ceny.
    • Zboží které jsem si vybrala a které měli skladem nakonec skladem neměli, tak mi bylo doporučeno vzít jinou variantu.

Nelíbí se mi, že když je zboží skladem, nakonec ho nemají. Že jim mělo dorazit, to nikdy není jisté, prostě by měli napsat, že zboží skladem není, když zrovna opravdu není na skladě.

• Levné
    • Kvalita...prostě takovej českej aliexpres
    • Krabice byla vycpaná reklamními letáky...nepůsobí moc dobře

zboží bylo naprosto příšerně a obávám se, že i nehygienicky zabaleno

Jsem naprosto nespokojená, vyhodila jsem peníze za nefunkční osvětlení.
    Ze 6 světel svítí jedno, další nesvítí vůbec a 4 svítí tak, že to není ani vidět.

Když mi zboží přišlo, vypadalo jako kdyby už bylo několikrát používané. Objednala jsem si strouhátko na ananas a to mi došlo špinavé a ohnuté..