• Po nabití super, krásně svítí a letá,ale jednou spadlo na zem v bytě na plovoucí podlahu a nejde, pouze svítí, drahý darek, který vydrží 6 minut

• The skipping rope and nail salon as advertised.
    • Fast delivery
    • Packaged well.

This version of the Twister game is a 'tribute' no make name to the original game from the MB (Milton Bradley Company and Winning Moves.)
    The price reflects this difference.
    No Czech instructions although English ones are included.

Vážený Jason H,

produkt není uváděn na webu jako "originál" ani pod žádnou značkou.
    Návod v češtině je u produktu přiložen a pokud by se stalo, že jste ho nenašel není nic jednoduššího než nám dát vědět a my Vám ho emailem dopošleme.
    Je opravdu velká škoda, že uvádíte nepravdivé informace v recenzi.

Budeme se s Vámi snažit zkontaktovat pro nápravu tohoto nedorozumění.

• Nefunkční zboží !!!
    • Nemá cenu vrácení zboží za 200 Kč.

Vážený zákazníku,

produkt jste nám reklamovala dne 22/05/2020 emailem a na základě fotografie jsme Vám zaslali nový kus na naše náklady.
    Vše bylo vyřešeno k Vaší spokojenosti a Vy jste se rozhodla nám udělit recenzi o půl roku později, že je produkt nefunkční?

Nezlobte se na nás, ale toto je vskutku nevhodná recenze.
    Udělali jsme pro Vás maximum na základě Vaší reklamace, více bohužel udělat nemůžeme.

Tým LevnéDárečky.cz

the product is terrible it doesnt work for anything. it is just money to the garbage.

Vážený zákazníku,

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu.
    Možnost vrácení zboží či reklamace v naší firmě samozřejmě umožňujeme a proto Vás brzy kontaktuje kolegyně a vše Vám dodatečně vysvětlíme.

Tým LevnéDárečky.cz

Zboží odpovídá ceně více než je zdrávo :) Shrnuto - velmi levné nepoužitelné krámy. Dalo by se říci atrapy. U dražších výrobků z tohoto obchodu nemám zkušenosti, takže nemohu posoudit.

Vážený Anonyme,

bohužel od Vás neevidujeme žádnou stížnost/reklamaci ani emailovou komunikaci, že by cokoliv bylo nedostatečné kvality.
    Vždy řešíme každou situaci ať už se jedná o cokoliv, ale je velmi obtížné řešit něco o čem nevíme.

Dodatečně Vás kontaktujeme a vynasnažíme se situaci vyřešit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod jako takový v pohodě jednání bez problémů včas doručeno akorát se zbožím jsem velice nespokojená kvalita daného zboží -9bodů

Vážený zákazníku,

situaci s Vámi řešíme skrze reklamační řízení a věřím, že situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Je velká škoda, že hodnotíte náš obchod před ukončení reklamačního řízení, jelikož nemáte možnost ohodnotit naši rychlost a kvalitu služeb eshopu.

Tým LevnéDárečky.cz

Kostka byla velmi nekvalitní, fungovala doslova jen několik minut.Nedoporučuji.

Na stránkách e-shopu najdete snímky nabízeného značkového zboží, na stránkách Heureky.cz, tento prodejce nabízí toto zboží za velmi přijatelné ceny. Ovšem zboží dodané, jsou pouze nefunkční náhražky neznačkového typu s pochybným původem. Neuznaná reklamace, uznána pouze jako vrácení zboží s minimální vrácenou částkou.

Vážený Petře,

na našich stránkách nic takového neprezentujeme a mylně uvádíte v omyl čtenáře těchto recenzí.
    Mluvíte o produktu https://www.levnedarecky.cz/sportovni-darky-a-turistika/hacek-na-odstraneni-klistete-2-ks/ kde u tohoto produktu vidíte "značku", o které mluvíte? Nikterak zákazníka nemystifikujeme ba naopak, to co je na obrázku to obdrží.
    Budeme Vás zítřejším datem kontaktovat, abychom se dopídili co jste měl na mysli a urovnali tuto nepříjemnou situaci.

Tým LevnéDárečky.cz

Výrobky bohužel odpovídají ceně.. Prasátko jako pokladnička mi došla bez jednoho oka a celkově je výrobek ,,odfláknutý,, :-(

Vážený Anonyme,

je velká škoda, že jste nás nekontaktovala a produkt se nepokusila vyreklamovat.
    Vše by bylo vyřešeno na naše náklady.

Dodatečně Vás my kontaktujeme pro dořešení situace.

Tým LevnéDárečky.cz

Zboží naprosto k ničemu, jedná se o nefunkční šmejdy.
    Ani za ty peníze to nestálo, jelikož to letělo do popelnice

• Nedodáváte Fa. za převzaté a zaplacené zboží,

Vážený Anonyme,

je opravdu nemilé číst recenzi tohoto typu, která je opravdu zbytečná.
    Fakturu jste obdržel emailem na Vámi zadaný email v objednávkovém formuláři dne 17/02/2020 v 07:30:29.

Tvrdit, že nedodáváme fakturu za dodané a zaplacené zboží je opravdu hraniční.

Tým LevnéDárečky.cz

již podruhé objednané zboží, jež bylo na webových stránkách skladem, zrušil následně obchod, že ho nemá....

Vážený Anonyme,

je velká škoda, že uvádíte budoucí zákazníky v OMYL.
    Objednal jste si od nás pouze jednou nikoliv dvakrát jak píšete a objednávku jsme Vám nezrušili my, ale Vy sám.
    Zboží skladem bylo, avšak nikoliv ve Vámi požadovaném množství o čemž jsme Vás ihned informovali a rozhodl jste se objednávku sám zrušit. Pokud je toto pro Vás dostatek na udělení negativní recenze, tak nás to opravdu mrzí, ale brali bychom to jako pozitivní informaci, že Vás eshop uvědomí ihned a nenechá Vás čekat X dní bez odezvy.

V tomto případě bohužel nemáme co zlepšit a jak je vidno nemůžeme vyhovět každému zákazníkovi.
    Snad budete příště psát pravdu o své zkušenosti s obchodem.

Tým LevnéDárečky.cz

• objednavka byla rychle dorucena

Vážená SN,

nerozumíme Vaší recenzi, je negativní, ale vyplněná pole jsou kladná.
    Budeme Vás kontaktovat, zdali se nejedná pouze o překlep a situaci společně vyřešíme.

Tým LevnéDárečky.cz

• Objednat lze snadno,zrušit nelze,napíše vám to že je to nedoručitelné.Česká vydojenost,nic nového.

Vážený pane Jane,

neobdrželi jsme od Vás žádný email či telefonicky hovor, že by bylo něco v nepořádku.
    Každopádně ihned po přijetí této recenze jsme volali na uvedené telefonní číslo u Vámi vytvoření objednávky a setkali jsme se bohužel s paní, která nám do telefonu říkala lživé informace jak o průběhu objednávky tak o tom co jste sám zde napsal. Následně jsme byli osočení, že otravujeme a sarkasticky následovali další poznámky typu "jestli nechceme omluvný dopis".
    Jako správný eshop jsme chtěli situaci vyřešit k Vaší spokojenosti, avšak setkali jsme s bariérou, která nám nedovolí nic vyřešit. Touto cestou Vám dáváme tedy vědět, že jsme se snažili a stále máme snahu situaci vyřešit, avšak musíte nám sám napsat email o jaký problém se přesně jedná, abychom ho mohli dodatečně vyřešit k Vaší spokojenosti či zavolat.
    Email: [email protected], Tel: 555 222 096

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zakoupil jsem toto oblečení a dorazilo špatně sešité rozpáráne takže zamě nedoporučuji

Vážený Anonyme,

velice nás mrzí vzniklá situace a dovolte, abychom jí v nejbližší době napravili.
    Bohužel máme až do 2.1.2019 zavřeno, ale ihned poté Vás jeden z našich operátorů kontaktuje a situaci dodatečně dořešíme k Vaší spokojenosti!

Tým LevnéDárečky.cz

Zboží je nekvalitní, fórové, 3 nůžky na kuře mi přišli kazové, ulomený uvšech ochranný platst. Celkově mě připadala zásila (sice zalevno), ale i tak mi přišlo zboží fóróvé a určitě někté ne za ty ceny co pradáváte a mnohem nižšší. Nafoceno je to dobře, ale ve skutečnosti to je pak jiné. Byla jsem zklamaná zbožím,nekvalitou a také jsem celou zásilku vrátila. Jinak jednání firmy OK. Hovořili jsme spolu, při mé neposkojesnoti mi bylonabídnuta čístečná reklamace rozbitého zboží i vrácení celé zásilky. Zvolila jsem si 2.variatntu, a že chci zasla peníze na účet. Musím říct, že jsem se bála jak to dopadne. Ale peníze přišli okamžtě zpět na na účet. Takže s jednáním jsem spokojená.

Vážený Anonyme,

ano, přesně jak píšete, měla jste problém s produktem a vše jsme vyřešili ihned k Vaší spokojenosti a i přesto jste nám dala prakticky nejhorší možné hodnocení našeho obchodu. Je to opravdu k nepochopení.
    Bohužel i přes maximální snahu se nám dostaví negativita, některým zákazníkům nevyhovíme i kdybychom přinesli modré z nebe.