• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nepřišlo mi, co jsem objednala a kvalita je fakt hrozná čína

Vážená Nicole,

je velká škoda, že jste nás nekontaktovala přímo pro vyřešení vzniklé situace.
    Vždy vše řádně prověříme a ihned na to situaci řešíme ke spokojenosti zákazníka.
    Během dnešního dne Vás kontaktuje někdo z našeho týmu a situaci dořešíme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Maximálně na malý skútr - určitě ne na motorku.
    Materiál nekvalitní - propíchne se o jakýkoli i zakulacený předmět.

Vážený Anonyme,

vážíme si zpětné vazby, avšak nehodnotíte náš obchod nýbrž výrobek, což nás celkem mrzí.
    Nicméně, abychom se vyjádřili k Vašim bodům o výrobku, produkt je skutečně levný a sice za 39,- Kč a tomu také odpovídá síla materiálu. V brzké budoucnosti budeme dodávat do sortimentu totožný výrobek, ale z tvrzenějšího materiálu.
    Náš operátor Vás v brzké době kontaktuje a pokusí se vyřešit tuto nepříjemnou situaci.

Tým LevnéDárečky.cz

• Zboží jsem vrátila, protože nefungovalo, komunikace s obchodem tragédie, několikrát jsem psala mail, několikrát jsem telefonovala,jen sliby. Od vrácení zboží uběhlo týden a zatím se nic neděje. Dnes mám opět příslíbeno, že odpoví a bude řešit vrácení peněz za zboží, ale to už tady jednou bylo. Takže za mě ne.

Komunikace žádná a vrácení peněz za nefungující zboží v nedohlednu.
    Velké NE.

Vážený Anonyme,

koupila jste si produkt "Silikonová horní zubní protéza", volala jste nám dne 16.9.2019 11:18, že budete chtít vrátit zboží, na což Vás operátorka upozornila, že vrátit tento výrobek nelze nýbrž reklamovat.
    Dne 17.9.2019 7:22 jste nám zaslala "vyplněný" formulář, který jste si vytiskla, ale neodeslala pomocí tlačítka "ODESLAT", nicméně i přes tento nedostatek byla situace předána na patřičné oddělení, které má na reakci 24h. Dne 18.9.2019 7:20 jste nás informovala, že jste zboží odeslala již předchozí den 17.9.2019 a proto Vám již naše reklamační oddělení ani nereagovalo na email, jelikož by ničemu nepomohlo.
    Zboží, které jste zakoupila nespadá do tzv. "vrácení ve 14 denní lhůtě" dle Ustanovení § 1837, písm. g) zákona č. 89/2012 g) o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
    Zakoupené zboží do tohoto ustanovení dle platného zákoníku vskutku spadá a kdybyste vydržela jak Vám operátorka na telefonu radila, tak byste se to dozvěděla a neměla případně zbytečné náklady.
    Dále je nutné podotknout, že zboží (nový kus) byl patřičně otestován a vskutku funguje dle avizovaného uplatnění.
    Více se o své reklamaci dozvíte v emailu, který Vám během dnešního dne zašleme.

Nyní k Vaším připomínkám o našem obchodě:
    Telefony Vám byly vždy zvednuty a zodpovězeny v možnostech operátorky a ze záznamu jsme si to byli schopni potvrdit.
    Na vyřízení reklamace máme 30 dní, ale i přesto je řešíme v rámci jednoho týdne.
    Bohužel máte nereálně postavené požadavky na internetový obchod a je nám to velice líto, že se k tomu stavíte tímto negativním způsobem.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Pokud je ostatní zboží stejné kval
    ity jako to moje, tak jsou to všechno nefunkční šmejdy

Vážený Anonyme,

jelikož jste nás nekontaktoval telefonicky, emailem ani přes reklamační řízení, tak Vám bylo voláno ihned po zjištění udělené recenze a během hovoru jsme se snažili přijít na původ této recenze a zároveň najít řešení, které by Vám nejvíce vyhovovalo.
    Nabízeli jsme vrácení produktu "Silikonová horní zubní protéza" (v hodnotě 119,- Kč) kompletně na naše náklady a samozřejmě i suma za objednávku by Vám byla vrácena v plné výši. Vaše reakce "máte šmejdy a mě to za to nestojí Vám to vracet".
    Proto jsme Vám nabídli další řešení a sice slevu na produkt bez nutnosti dokazovat závadu. Toto řešení bylo nabídnuto, protože odmítáte na naše náklady řešit vrácení zboží či reklamaci. Mluvíme o slevě 35% pouze za to, že nám pošlete na email Váš bankovní účet a upravíte/smažete svou recenzi.
    Upravení recenze řešíme POUZE jako pojistku vůči nabízenému řešení z důvodu toho, že nemáme jediný důkaz o "nefunkčnosti" produktu a navíc nám odmítáte vrácení zboží/reklamaci kompletně na naše náklady.

Vše jste odmítl, do telefonu jste nesčetněkrát sdělil více než jasně, jaké šmejdy prodáváme a bohužel nijak jinak na tuto recenzi reagovat nelze.
    Vždy se snažíme udělat naprosté maximum i když zákazník vše odmítá, ale v tomto případě je to marné.

Tým LevnéDárečky.cz

Obchod v pohodě, výrobek nikoliv.

Vážený Anonyme,

je nám velice líto, že jste měla špatnou zkušenost s produktem, avšak do dnešního dne od Vás neevidujeme reklamaci, emailovou či telefonickou zmínku o vzniklé situaci a proto jsme neměli ani šanci Vám pomoci.

Budeme rádi, když nás kontaktujete na [email protected], abychom se pokusili situaci dodatečně vyřešit.
    Dnes jsme Vám taktéž zaslali email a následující den Vám budeme volat.

Tým LevnéDárečky

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nejedná se o obchod, ale pouze o nějaký sklad a výdejní místo v jednom nad prodejnou COOP TUTY.

Dodatek k naši reakci:
    Po shlédnutí kamerového záznamu musíme přehodnotit naše postavení.
    Naši zaměstnanci s Vámi strávili na výdejním místě přibližně 4 minuty, které byly proloženy slušným pozdravem, poděkováním, úsměvy a rozloučením spolu s nutným doprovodným povídáním při dotazech, které jste mířil mimo jiné i na lokaci našeho výdejního místa.

Dále jsme se více zaměřili na Vámi zmíněné "bloudění" a špatné označení výdejního místa, které dokážeme ospravedlnit pouze Vaší nepozorností a nepřipravenosti, jelikož je naše adresa přímo na našich stránkách v sekci kontakty: https://www.levnedarecky.cz/kontakty/ dále mezi výdejními místy zde: https://www.levnedarecky.cz/vydejni-mista/ a v neposlední řadě ve třech emailech, které pojednávají o "potvrzení objednávky", "přijetí objednávky na expedici" a "vyřízení objednávky - připravení na výdejní místo".

Bohužel nevyjdeme vstříc každému zákazníkovi a najdou se takový, kteří si bohužel neodpustí negativně označit vše co jim přijde do cesty.
    ___________________________

Vážený JM@S,

ano, je to přesně jak píšete. Jedná se o výdejní místo nikoliv obchod.
    Tuto informaci píšeme v objednávkovém procesu a rovněž i posléze v emailech kde specificky uvádíme lokaci a jak nás nejlépe naleznete.
    Naše hlavní výdejní místo v Havířově slouží pro velmi rychlé a bezproblémové odbavení objednávky.
    Vaše připomínka na zaměstnance z výdejního místa, která zde bohužel není viditelná byla poznačena a bude řešena.

Každopádně nám je velice líto, že neřešíte kvalitu našich služeb z ohledu internetového obchodu, který jsme.
    Řešíte pouze lokaci výdejního místa a strohé vystupování zaměstnance, což je veliká škoda.

Věříme, že jste se zbožím spokojen a rovněž s rychlostí spolu s informovaností našeho obchodu, jelikož o těchto bodech jste se nezmínil a doposud neevidujeme reklamaci ani vrácení zboží.

• Made in China

Vážený ANONYM,

zakoupila jste si produkt "Polštář srdce - s rukama" tento polštář byl skutečně vyroben v Číně, pokud je to pro Vás nepřijatelné tak je to samozřejmě v pořádku a doporučujeme vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě.
    Ihned po přijetí Vám vrátíme kompletní sumu i včetně dopravného.
    Věříme, že nás kontaktujete a využijete tuto možnost.

Tým LevnéDárečky.cz

Zboží přišlo včas, bohužel nás zklamalo. Výrobky hlavně z Číny, plasty, které v takovém provedení do kuchyně ani nepatří. Výrobek inzerovaný s videem od Tescomy, ale přišla napodobenina z Číny. Většinu jsme vraceli...

Vážený ANONYM,

kontaktovali jsme Vás a vše jsme uvedli na pravou míru. Taktéž to zrekapitulujeme pro širokou veřejnost.
    Všechny námi dodávané produkty splňují zákonem stanové normy a produkty Vámi objednané nejsou výjimkou.
    Produkt o kterém píšete má skutečně v popisu video, které pojednává o výrobku distributora Tescoma, avšak je tam také napsáno středně velkým písmem "Ilustrační video" rovněž v popisku uvádíme nyní Distributora: Presto pro úplnost, který se zobrazoval i v detailu produktu.

Vámi vrácené zboží bude přijato a zpracováno ihned jakmile to bude možné - věříme, že do týdne od přijetí bude vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

Dále jsme Vám na emailu zaslali rekapitulaci celé situace a pokud budete mít dotazy tak nás prosím kontaktujte.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Krokodýl byl poškrábaný a nefunguje

Již si tu nic nekoupím

Vážený ANONYM,

bohužel jste nás nekontaktovala telefonicky, emailem ani žádnou jinou formou a proto je velmi obtížné vyřešit problém o kterém nevíme.
    Produkt mohl mít vady z výroby a proto zde je reklamační proces, který vychází zákazníkům vstříc v součinnosti s námi.

Situace je pro nás obtížná k vyřešení, jelikož zboží máte převzato již od data 18.12.2018 a bohužel až 25.12.2018 jste nám napsala tuto recenzi a nikoliv reklamaci.
    Každopádně i přes tuto skutečnosti se pokusíme situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

DOPLNĚNÍ 27.12.2018 9:20:
    Bohužel se Vám nedá dovolat, zadala jste do objednávky nefunkční telefonní číslo a proto jsme Vám napsali email.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží nepřišlo komplet, doposílali, způsob zabalení trochu šokoval krabice vycpaná hromadou zmuchlaných letáků :D :D , velice neprofesionální .... u nich už nic neobjednám ;)

Vážený ANONYM,

objednáváte levné produkty, které nabízíme mnohdy i o polovinu levněji než konkurence.
    Nejedná se o drahou elektroniku ani značkové zboží, které by si "zasloužilo" vycpávku, která je esteticky uspokojující pro oči.

Podstatné pro budoucí zákazníky:
    - Zboží dorazilo v pořádku
    - Chybějící produkt byl doposlán na naše náklady na druhý den po zjištění
    - Zboží bylo pečlivě zabaleno a dorazilo v pořádku plně funkční

Vaše hodnocení je bohužel velmi zavádějící a nereflektuje realitu.
    Stojíme o zákazníky, kteří dokáži ocenit naše služby, produkty a nikoliv o zákazníky, kterým jde o výplň.