• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Je to věc na prd vůbec nic nečistí vyhozené peníze

Dobrý den, vážený zákazníku.

Mrzí nás vaše reakce jak obchodu tak produktu.
    Tato situace se dá řešit jak reklamací jestli výrobek není funkční, nebo jinými způsoby. Bohužel jste nás nekontaktovala ohledně vašeho problému, tudíž reagujeme zde.

Tento výrobek je hodně prodávaný a nemáme na něj žádné reklamace.
    Zaslali jsme vám e-mail a budeme se snažit tuto situaci vyřešit k vaší spokojenosti.

S pozdravem Tým Levnedarecky.cz

S obchodem skušenost docela dobrá.
    Se zbožím je to horší.

Dobrý den, vážený zákazníku.

Děkujeme za pochvalu našeho e-shopu. Jestli však nejste s výrobkem spokojen, můžete jej samozřejmě reklamovat či vrátit zpět. V e- mailu máte od nás návody na reklamaci či vrácení.

S přátelským pozdravem Tým Levnédaračky.cz

Nekomunikace, nedalo se dovolat, automaticky nastavené vypínání hovorů. Ohledně stavu objednávky, jsem volala kvůli tomu , že mi nepřišel potvrzující email.
    K nákupu v objednávce měl být dárek, bloček. Ten tam ale nebyl.
    Na dotaz v emailu, proč mi dárek nezaslali, nikdo neodpovedel.
    Tento eshop už nikdy více.
    Celkově nedůvěryhodny.

Dobrý den, vážený zákazníku.

Mrzí nás Vaše reakce na váš nákup v našem e - shopu.
    Objednávku jste vytvořila v pátek 5.1.2024 ve 21.53, tudíž byla objednávka vyřizována včera 8.1. v pondělí. Přes víkend objednávky nevyřizujeme – pouze v pracovní dny.
    Toto byla naše odpověď na váš e - mail ohledně objednávky s odkazem na trasování zásilky. Bylo nám od vás 9.1. dopovězeno, že děkujete za informaci.
    Objednávku jste požadovala na sobotu 6.1. 2024 na druhý den, což není od nás ani od dopravců v našich silách.
    Naše chyba vznikla pouze tím, že nebyl dodán reklamní bloček, ale to samozřejmě napravíme.

S pozdravem Tým Levnédárečky.cz

• Rychlé jednání
    • Jedno zboží špatné baterie, nevyzkoušeno před zabalením

Dobrý den, vážený zákazníku

Vámi zakoupené zboží je před odesláním vyzkoušeno. Nedostaly jsme od vás žádnou reklamaci k tomu, že výrobek není funkční.
    Zboží máte samozřejmě právo reklamovat, ale nebylo tak učiněno. V tomto případě by jsme vám určitě vyšli vstříc a reklamaci okamžitě vyřešili. V emailu máte odkaz na řešení reklamace.

S pozdravem Tým Levnedárečky.cz

• Zásilka nešla vyzvednout ze Z-BOXU v místě bydliště, musela se vyzvednout až v 6km vzdálené Zásilkovně.

Obchod zaslal výrobek, který měl po pár dnech prošlou lhůtu trvanlivosti. Náhradní zboží neměl na skladě. Ostatní části zásilky byly v pořádku.

Reakce obchodu LevnéDárečky.cz

Z-boxy nelze z důvodu vytíženosti v období Vánoc vybrat. Na výběr jsou jiní dopravci, kteří zboží dovezou domů nebo na výdejní místo.

Zboží, které jste si objednala bylo řádně v trvanlivosti. Potravinářské zboží je v rámci spotřebního zboží v kratší záruční době. Tudíž vše bylo z naší strany v pořádku.
    Bylo vám navrhnuto vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě.

S pozdravem Tým Levnedarečky.cz

• žádný zázrak!

Dobrý den vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše reakce a nespokojenost s produktem.
    Vaše objednávka však co se týče našeho e-shopu proběhla v pořádku. Vaše hodnocení je na produkt.

Jestli-že nejste s výrobkem spokojen, můžete jej samozřejmě ve 14ti denní lhůtě vrátit. Formulář naleznete na našich stránkách.

S přáním pěkného dne Tým Levnedarecky.cz

Průběh obchodu v pořádku, moje hloupost, že jsem děrované brýle objednala. Výrobek je naprosto k ničemu, jen rozbolí hlava a vidět přes ně nelze.

Dobrý den vážený zákazníku,

mrzí nás nespokojenost s tímto výrobkem. Kontaktovali jsme vás s řešením tohoto problému, ale nedostali jsme žádnou odpověď.
    Dle vaší recenze jste s e-shopem spokojená, ale ne s výrobkem. Produkt můžete samozřejmě ve 14ti denní lhůtě vrátit.

S pozdravem tým levnedarecky.cz

• Ačkoli jsem zatrhl políčko, že nechci obchod hodnotit, tento dotaz jsem dostal. Nevím co jsem při vyplňování objednávky přehlédl, předpokládal jsem, že obdržím dva páry patek a budu mít doma reyervu, poslali mi dva kusy.
    Při svém věku 86 let dalši objednávku dělat nebudu.

Vážený zákazníku,

udělal jste dvě objednávky (jednu jste emailem stornoval), z čehož u jedné jste zaškrtl, že chcete hodnotit. Hodnocení se zasílá automaticky.

Vaše objednávka byla vyřízena ihned druhý den a následující den doručena. Z naší strany vše proběhlo v pořádku a bez prodlev. V názvu produktu i v popisu produktu (Koncovka patky na trekingovou hůl 1ks) je jasně napsáno, že se jedná o 1ks, ne o jeden pár.
    To, že jste nespokojen nás mrzí, ale objednávka byla vyřízena v naprostém pořádku, dle toho co jste si objednal.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• doba doručení se lišila od předpokladu

Reakce obchodu LevnéDárečky.cz

z toho důvodu je to pouze předpoklad doručení. Můžou nastat situace jako u Vás, že jste uhradila objednávku bez Variabilního Symbolu a platbu jsme museli dohledávat. Objednávku jste udělala 15.5. v 21:19, 16.5. jste objednávku uhradila bez VS a tím pádem se nám nespárovala v sytému. 16.5. odpoledne jsme platbu dohledaly a 17.5. objednávka od nás odešla. 18.5. byla doručena na zásilkovnu a 19.5. jste si jí vyzvedla. U Vaší objednávky vzniklo 1 denní zdržení způsobené Vaší chybkou.

S přátelským pozdravem
    tým levnedarecky.cz

Objednávka byla obchodem vyřízena rychle. Dodané zboží ale nefunguje.

reklamaci a oznámení o nefunkčním produktu jsme obdrželi dnes tj. 31.3. 2023

V emailu jsem na to okamžitě reagovali s možností reklamace a zasláním vadného produktu k nám na naše náklady.
    Reklamace vyřizujeme okamžitě.
    Tato situace nás mrzí a vše budeme řešit dle vaší spokojenosti.

S pozdravem tým LevnéDárečky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé dodání, ale neúplné... chybějící kus po upozornění e-mailem posléze dodán, ale dárek nikoliv...

Reakce obchodu LevnéDárečky.cz

nechyběl kus, ale balení Detoxikační náplasti Kiyome Kinoki nebylo úplné. Poslán nový kus jako kompenzace zdarma. O tom, že chyběl i dáreček (poznámkový bloček) v balíčku se klientka nezmínila, a tudíž jsme o tom ani nevěděli. S klientkou jsme tuto situaci vyřešily slevou.

• možnost vrátit zboží ve 14-ti denní lhůtě přes Zásilkovnu
    • zboží přišlo ve špatném stavu

já mám špatnou i dobrou zkušenost, ale příště už bych kupoval jinde

Reakce obchodu LevnéDárečky.cz

může se stát, že výrobek přijde poškozený. Zboží jste chtěl vrátit ne reklamovat. Vaše vrácení zboží proběhlo bez problémů. Pokud by jste žádal reklamaci, byl by Vám zaslán nový nepoškozený kus.

Where is my stuff?

Reakce obchodu LevnéDárečky.cz

situaci jsme vyřešily. Bohužel pobočka, na kterou si zákazník nechal poslat objednávku, se mezi odesláním a doručením uzavřela a zásilkovna o tom nevěděla. Balíček ležel na depu a tím vznikla prodleva s doručením cca týden. Kontaktovaly jsme zásilkovnu i klienta, aby došlo k nápravě. Zákazník si následně vybral jiné výdejní místo zásilkovny a balíček byl doručen v pořádku.

• Rychlé dodání zboží
    • Dodáno bez českého návodu a návod ještě k jinému výrobku

Reakce obchodu LevnéDárečky.cz

na tento produkt nepotřebujete návod k použití. E-Table Stolek na notebook je zasílán ve složeném stavu.

• Dlouhé doručení, objednávala jsem ho před 2tydny, balíček stále nedorazil

Vážený zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní recenze. Vaše objednávka byla expedována ihned na druhý den, tj.15.11.20222 a předána přepravci. Není to 2 týdny jak uvádíte ve Vašem hodnocení. V námi zaslaném e-mailu máte určitě všechny informace co se se zásilkou děje. Toto je výhradně chyba dopravce. Podle trasování bude dnes zásilka doručena na výdejní místo. V období Vánoc je týden doručení zcela v pořádku.

• Cena jinak nic
    • Zboží jsem si objednal před týdnem a ještě nedorazilo a myslím že ani nedorazí
    • NEKUPUJTE

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí vaše negativní hodnocení. Po včerejším telefonátu s vámi jsme vás informovali, že je to omyl zásilkonvy, která nenačetla vaši zásilku na výdejním místě. Vytvoření vaší objednávky je 14.11.2022 a my jsme jí expedovali a předali dopravci 15.11.2022. Tedy hned na druhý den. Objednávku jak vidíme jste si již včera 21.11.2022 vyzvedl, ihned po naší urgenci u zásilkovny.

Tým levnedarecky.cz

• Koule se při praní rozevírá, tak že neplní svůj účel pro který jsem ji zakoupila.

Vážení zákazníci,

se zákazníkem jsme komunikovali a nechce řešit reklamaci ani vrácení zboží na naše náklady. Vypsal pouze negativní recenzi a i přes naší snahu tuto situaci řešit, nereaguje. Občas se stane, že produkt může být vadný od výroby. Nemůžeme za to, že zákazník nechce nic řešit.

S pozdravem,
    tým levnedarecky.cz