Tragicka zkusenost s vracenim zasilky. Bylo dodrzeno vse, jak se psalo, odeslano dle pozadavku obchodu. Bohuzel zasilka byla ulozena a obchod si zasilku nevyzvedl, ani nenechal opakovane dorucit, zadna snaha o ziskani zasilky, takze se mi zasilka vratila zpet, 14ti denni lhuta na vraceni je pryc, takze mam zbozi, ktere je mi k nicemu diky barve, kterou zaslali, utratila jsem 115 korun za postovne, ktere mi nikdo nevrati a reakce obchodu, ze to mam poslat znova a ze me to bude stat dalsi penize? No tak to urcite.

Vážený zákazníku,

zboží jste zaslala přes zásilkovnu a ta nám to bohužel nedodala k nám, jak má být a jak jste si zaplatila. Zásilkovna nás nekontaktovala telefonicky ani emailem a dala balíček rovnou na výdejní místo do centra města (my sídlíme na okraji města). Neměli jsme se jak dozvědět, že je balíček na výdejním místě a kontaktovat zásilkovnu, ať ho doručí znovu. Vy jste svůj zaslaný balíček mohla také pohlídat, aby byl doručen v pořádku. Z tohoto důvodu se vrátil zpět k Vám.

tým levnedarecky.cz

Neuznají reklamaci. U produktu nebylo uvedeno, že hrneček není zvenku glazovaný.

Vážený zákazníku,

Vaši reklamaci a vrácení zboží jsme vyřešili bez zbytečných odkladů a vše k Vaší spokojenosti.
    Negativní recenze nemá opodstatnění.

V popisu produktu je napsáno, že je produkt z porcelánu. Pokud jste měla specifický požadavek na hrníček (glazura), měla jste nás kontaktovat před nákupem a zeptat se na vlastnosti, co Vás zajímají.

tým levnedarecky.cz

• snad jen cena - tzn. levné
    • šunt který moc nefunguje - prdítko k ničemu, chechtací pytlík tak na 50%

za málo peněz málo muziky, to jsem je mohl spláchnout, nebo hodit do kanálu, vyšlo by to na stejno

tým levnedarecky.cz

Nehodnotím růžové magnetické kuličky protože mám stříbrné a byla jsem překapená s vyplněním krabice pomačkaným letákem.....

Vážený zákazníku,

negativní recenze je neopodstatněná, nelíbí se Vám pouze výplň, kterou používáme. Objednávka byla vyřízena zcela v pořádku a bez nějakých obtíží. Objednávku jste odeslala na růžové kuličky. Bohužel se nám rychle vyprodaly a po telefonické domluvě jsme změnily barvu neocube na stříbrné. Váš nákup proběhl zcela v pořádku 20.11. odpoledne jste odeslala objednávku, 21.11 jsme Vás kontaktovali a domluvili se na změně barvy, 22.11. jste objednávku zaplatila a 22.11. také od nás odešla. 24.11. jste si zásilku vyzvedla.

tým levnedarecky.cz

dárky nejsou v takové kvalitě , jak vypadají na fotkách. Při reklamaci zboží - Mechanické dmychadlo, mi bylo sděleno, že mechanické poškození nejde zreklamovat.

Vážený zákazníku,

ano máte pravdu, při mechanické poškození se reklamace zamítá.

tým levnedarecky.cz

Obchod reaguje rychle, avšak zboží je velmi nekvalitní

tým levnedarecky.cz

• Při objednání nění zřejmé jaký produkt lze vrátit a jaký ne. Z důvodu hygienických záležitostí nelze některé produkty vrátit - to se ale dočtete až v obchodních podmínkách.

POZOR na nemožné vrácení z důvodu hygienických záležitostí !!!

Vážený zákazníku,

zakoupila jste Čistič ušního mazu - Smart Swab - tento produkt spadá do hygienických potřeb. U každého produktu, který spadá do hygienických potřeb je i v popisu napsáno upozornění, že produkt nelze vrátit z hygienických důvodů. V obchodních podmínkách je to samozřejmě také a toto vše je dle § 1837 občanského zákoníku. Reklamovat takovýto produkt můžete, ale vrátit nelze. Tak jako nemůžete vrátit spodní prádlo nebo kartáčky na zuby, nikdo další si už takovýto produkt nekoupí, ani přes upozornění, že je vráceno ve 14 denní lhůtě.

tým levnedarecky.cz

Zboží přišlo ochytane a v roztrhaných krabičkách. Nedoporučuji.

• Rychle vyřízení objednavky

Plachta se hodí do úplného bezvětří, i při mírném větru plachta odletí. Velice nekvalitní usita jsou v ní díry a švy vůbec nedrží, hned se pátrají. Zbytečně vyhozené peníze. NEDOPORUČUJU NÁKUP.

Vážený zákazníku,

nedoporučujete zboží - ochrannou plachtu na kolo. Nákup proběhl zcela v pořádku. Dal jste pouze negativní recenzi, a zboží jste nereklamoval ani nechtěl vrátit ve 14 denní lhůtě a z toho důvodu jsme neměli jak zjistit, že je s objednávkou něco v nepořádku. Pokud by jste nás kontaktoval nebo vypsal reklamační protokol vše by se vyřešilo k Vaší spokojenosti.

tým levnedarecky.cz

• Doručeno v krátké době.

Zboží není za výhodnou cenu, ale cena odpovídá kvalitě to znamená pokud si chcete kopit lacinou veteš, kterou si uložíte do sklepa, jelikož ji nechcete vyhodit, jelikož Vám je líto vyhodit své peníze za toto zaplacené zboží, tak si tam nic neobjednávejte.

Vážený zákazníku,

na veškeré zakoupené zboží na dálku máte ze zákona právo odstoupit od kupní smlouvy ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu. Tohoto práva jste nevyužil. Našim klientům nabízíme levnější dopravu - asistenta na zásilkovny, pomocí něhož by jste mohli zaslat zboží zpět k nám. Zboží jste ani nereklamoval a z toho důvodu jsme neměli jak zjistit, že je s objednávkou něco v nepořádku. Dal jste nám pouze negativní recenzi. Pokud by jste nás kontaktoval nebo vypsal reklamační protokol vše by se vyřešilo k Vaší spokojenosti.

tým levnedarecky.cz

Vsechny svitici ventilky prisly s vyteklymi baterkami, cili nejen nesviti, ale jsou i znehodnoceny. Prodejce jsem nekontaktoval, nemel jsem cas.

Vážený zákazníku,

pokud by jste nás kontaktoval vše by se vyřešilo k Vaší spokojenosti. Dal jste pouze negativní recenzi a my jsme neměli jak jinak zjistit, že je něco v nepořádku.

tým levnedarecky.cz

• klamavé fotografie na stránkách. Objednal jsem si křesadlo o průměru cca 8 mm a v tom byla magnéziová tyčinka o průměru cca 1- 2 mm. Naprosto nevyhovující.

• Kvalita

Zboží rychle doručeno ale kvalita hrůza

• Je to tahání peněz z nauvních lidí Naletěla jsem.Zubní protéza he naprosto nepoužitelná!!!Horší jak "šmejdi".

Vážený "za blbost se platí",

je nám velmi líto, že nejste s výrobkem spokojen, nicméně nemáme hlášeny žádné potíže s tímto výrobkem.
    Budeme rádi, když příště zvolíte reklamaci, která nám poskytne více informací než to co jste napsal.

Tým LevnéDárečky.cz

popravdě řečeno,většina z této várky zboží byla pochybné kvality a funkčnosti

Jedná se o šunt a slíbený dáreček vůbec nedorazil

Jsem zklamaná z neserióznosti nabídky, nejprve mi bylo slíbeno při tomto objemu zboží poštovné zdarma, ale výsledně bylo naůčtováno.

Vážená Wickey,

Vaše tvrzení je bohužel nepravdivé, zde přikládáme obrázek co skutečně náš obchod ukazuje v košíku: https://ibb.co/BLsKpbr
    Vaše objednávka je za 836,- Kč a dosáhla jste na dopravné zdarma k dopravci Zásilkovna, nikoliv Česká pošta, kterou jste si zvolila. Česká pošta, WeDo jsou zdarma od 1000,- Kč a PPL je zdarma od 1500,- Kč. Vše je uvedeno v prvním kroku objednávky, následně i ve výběru dopravce a poté v rekapitulaci objednávky před odesláním objednávky.
    Také Vám přišla celá rekapitulace objednávky do emailu.

Opravdu nás velice mrzí, když si Vy jakožto zákazník mylně přečtete informace a pak nám udělíte hodnocení, které není pravdivé.

Rádi bychom, kdybyste své hodnocení přehodnotila.
    Děláme pro zákazníky maximum, ale dle Vás je to naprostý opak a to nás vskutku ranilo.

Tým LevnéDárečky

• nebyl problém s obchodem, mimo to, že ač jsem platila přes KB, připsání ve Fio B. trvalo několik dní

• Nekvalitni zbozi, nektere nepouzitelne, neni to levne zbozi ale vyhozené penize
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.