• Koule se při praní rozevírá, tak že neplní svůj účel pro který jsem ji zakoupila.

Vážení zákazníci,

se zákazníkem jsme komunikovali a nechce řešit reklamaci ani vrácení zboží na naše náklady. Vypsal pouze negativní recenzi a i přes naší snahu tuto situaci řešit, nereaguje. Občas se stane, že produkt může být vadný od výroby. Nemůžeme za to, že zákazník nechce nic řešit.

• Nefunkčnost zboží

Vážení zákazníci,

se zákazníkem jsme se snažili zkontaktovat, abychom zjistili co je špatně. Zákazník nekomunikuje. Vypsal pouze negativní recenzi a i přes naší snahu tuto situaci řešit, nereaguje. Nemůžeme za to, že zákazník nechce nic řešit.

tým levnedarecky.cz

Objednaný látkový koš na prádlo, je ušit nekvalitně a hned první den se na dně udělala díra, také se objevili díry i po stranách. Raději nakoupím někde jinde, kvalitněji udělanou práci.

Vážený zákazníku,

zboží jste nereklamoval a z toho důvodu jsme neměli jak zjistit, že je s objednávkou něco v nepořádku. Dal jste nám pouze negativní recenzi. Pokud by jste nás kontaktoval nebo vypsal reklamační protokol vše by se vyřešilo k Vaší spokojenosti.

Snažíme se se zákazníkem tuto situaci vyřešit.

• U ochlazovače Arctic cooler místo 13 lamel jen 5... NECHLADI

tým levnedarecky.cz

• Kuličky jsou navázané jak od malého děcka,5x ťuknou a je konec.S takovýma dárečkama jděte někam!

Zboží je nekvalitní

Vážený zákazníku,

zboží můžete vrátit nebo vyreklamovat, pokud nejste spokojena. Zakoupila jste samolepící lampičku, korektor palce a projektor oblohy. Můžete napsat recenzi přímo na produkt. Vaše objednávka byla vyřízena bez problémů. Večer jste udělala objednávku druhý den byla vyexpedována a hned další den Vám byla Českou poštou doručena.

tým levnédarecky.cz

• Levné ceny..

Šunty úplně k ničemu...nepoužitelné..

tým levnedarecky.cz

• Poslali jste mi jiné drbátko než jsem si vybral.

Vážený zákazníku,

Vaši stížnost jsme kontrolovali a dostal jste drbátko, jaké jste si objednal.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

V popisu zboží nebylo uvedeno, že lis je pouze na plechovky do 0,33 !

Vážený zákazníku,

u každého produktu je napsán popis a i u tohoto je napsáno, že se jedná o lis pro plechovky 0,3 l, jsou zde i rozměry a další parametry produktu, které indikují, že jde o lis na 0,3 l plechovky. Zboží jste mohl vrátit do 14 dnů a zakoupit si lis na 0,5 l, který máme také v nabídce. Toho jste nevyužil a produkt si ponechal.

• Produkt dorazil
    • Produkt dorazil naprosto nefunkční - baterky v produktu téměř nedrží a i když drží, tak ani teploměr ani vlhkoměr nefungují

Vážený zákazníku,

může se stát, že nastal pokles kapacity baterek ve výrobku. Baterky LR44 ve výrobku nejsou dobíjecí a je dobré vyzkoušet výrobek i s novými bateriemi. Výrobek samotný jste nereklamovala a z toho důvodu jsme neměli jak zjistit, že je s objednávkou něco v nepořádku. Dala jste nám pouze negativní recenzi. Pokud by jste nás kontaktovala nebo vypsala reklamační protokol vše by se vyřešilo k Vaší spokojenosti.

• zbozi levne

prislo vadne zbozi, resp. jedna cast, lec uz jsem jej potrebovala, proto nemohla vratit, jako kompenzace mi bylo vraceno 18 Kc, pritom vadu vykazovala tretina zbozi, toto mi neprijde adekvatni reseni

Vážený zákazníku,

s nabízenou kompenzací jste souhlasila. Bylo Vám nabídnuto i vrácení nebo reklamace, ale toto jste nevyužila.

• Zboží dorazilo nefunkční

Zboží dorazilo nefunkční, bylo vrácené v zákonné lhůtě 14 dní, ale prodejce odmítá vrátit peníze, pouze výměnu. Tento obchod nedoporučuji!!

Vážený zákazníku,

zakoupila jste u nás produkt Flawless Body Bezbolestný odstraňovač chloupků a toto spadá do hygienických potřeb a z tohoto důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení. Toto je i napsáno v popisu produktu. Zboží jsme Vám vyreklamovaly a poslaly nový kus. Reklamace byla uznána a vyřízena bez zbytečných odkladů. Negativní recenze nemá opodstatnění.

tým levnedarecky.cz

Zboží přišlo oprýskané, fórové, nestabilní, hned se při opatrné manipulaci ulomila jedna umělohmotná částečka , tudíž jsem zboží nemohla ani vrátit. Bohužel jsem stolek vyhodila, protože již nešel dát dohromady. Jsem důchodkyně, nemám moc finančních prostředků a pro mne to byl vyhozený, dost vysoký, finanční výdaj. Velová

• Vnitřek zásilky byl poničený

tým levnedarecky.cz

• Dlouhá dodací doba, přestože uvádějí, že zboží mají skladem, čekala jsem na zboží více jak 14 dní

Vážený zákazníku,

zboží jste objednala 7.12. a hned 8.12. jsme se s Vám snažili zkontaktovat a řešit situaci, že se produkt rychle vyprodal a jestli vyčkáte na doskladnění. S tímto jste po telefonní komunikaci souhlasila a pouze jste žádala dodání do Vánoc. Toto jsme splnily. Zásilku jste měla na výdejním místě zásilkovny k vyzvednutí 20.12. a 21.12 jste si jí vyzvedla. Bohužel v období Vánoc může nastat, že se produkt rychle vyprodá a musíme toto řešit přímo se zákazníkem.

• poškozené

to co jste poslaly je vetes draha za 20kc a ne za 200 stovky

Vážený zákazníku,

zboží jste mohl vrátit dle zákona do 14 dnů. Toto jste nevyužil.