• Můžu jen doporučit, rychlé vyřízení, skvělá komunikace, hezké zboží

Dobrý den Leni,

Wow, děkujeme za skvělou recenzi! Její radostný efekt překonal i naši oblíbenou komedii. Jsme šťastní, že jste byla se vším spokojená na 100% a náš e-shop doporučujete i ostatním. Ještě jednou díky moc.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Lemurak.cz

velké díky za Vaši kladnou recenzi. Jsme potěšeni, že Vás rychlost vyřízení potěšila. Jsme tu pro Vás s cílem poskytovat výjimečný servis. Těšíme se na příště.

Krásný den přeje celý tým Lemurak.cz

• Spokojenost,rychlé dodání

Reakce obchodu Lemurak.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi! Vaše podpora je pro nás inspirací k dalšímu zlepšování. Pokud budete mít nějaké přání či připomínky, dejte nám vědět. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Krásný den přeje tým Lemurak.cz

• Rychlost vyřízení

Hodnotím kladně jak výrobek tak rychlost dodání.

Reakce obchodu Lemurak.cz

velice Vám děkujeme za Vaši milou recenzi. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a je nám ctí, že Vás naše tričko potěšilo. Pokud budete mít nějaké další přání či otázky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na příští setkání na našem e-shopu.

Lemurak.cz

• Rychlé dodání.

Dobrý den Mirko,

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaše slova o rychlosti dodání nám udělala velkou radost. Jsme rádi, že jsme Vás mohli potěšit promptním vyřízením objednávky a doufáme, že dárek udělal velkou radost.

• Rychle dodání.

Reakce obchodu Lemurak.cz

Díky za chválu! Doufáme, že Vás objednávka potěšila stejně jako nás Vaše slova!

Tým Lemurak.cz

• Super rychlé doručení,bezva komunikace,celkově velká spokojenost

Dobrý den Veroso,

Vaše spokojenost je naší odměnou. Děkujeme, že jste si udělala čas a napsala tak pěknou recenzi. Velice si jí vážíme.

Přejeme krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu našeho e-shopu.
    Tým Lemurak.cz

• Rychlé dodání a kvalitní produkt.

Dobrý den Berďo,

Vaše 100% pozitivní zpětná vazba na naše tričko a servis nám udělaly velkou radost! Jsme tu pro Vás vždy, když budete potřebovat další dárky. Děkujeme Vám za Vaši podporu! Vážíme si toho.

• Rychlé jednání, kvalitní zboží

Reakce obchodu Lemurak.cz

velice si vážíme Vašeho nákupu u nás a také toho, že jste si udělala čas napsat tuto recenzi. Děkujeme!

Rychlost a kvalita jsou pro nás klíčovými hodnotami, a my jsme rádi, že jste byla s nákupem 100% spokojená. Těšíme se na Vaši další návštěvu. Do té doby se mějte krásně.

Tým Lemurak.cz

• Komunikace s obchodem byla na výbornou, ochotně odpověděli na telefonické dotazy, dodání rychlé.
    • Rozměry triček bohužel neodpovídají údajům uvedeným v tabulce, tričko bylo na šířku o 3 cm širší, než uváděný rozměr pro danou velikost!

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si všimla naší vynikající komunikace a rychlého dodání. Omlouváme se za nesrovnalosti v rozměrech trička. Budeme pracovat na tom, abychom zlepšili konzistenci našich tabulek s rozměry, aby se to neopakovalo. Po telefonické domluvě jste si koupila jiný rozměr trička a to nevyhovující vrátila zpět. Věříme, že to nové tričko bude sedět lépe. Kdyby náhodou ne, neváhejte se na nás opět obrátit.

Vaše názory nám pomáhají zdokonalovat naše služby, a Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá. Děkujeme!

• Rychle a bez starosti

Reakce obchodu Lemurak.cz

Díky za tuto božskou recenzi, Božský Tony! Rychlost a bezstarostnost jsou naší specialitou. A tímto Vám zaručujeme stále dokonalý servis i v budoucnosti. Pokud byste náhodou chtěl další božské dárky, víte, že máme stále otevřeno! Budeme se na Vás těšit.

Krásný den

• Rychlé jednání

Jsem spokojená

Dobrý den Ivanko,

na naše rychlé jednání a odeslání jsme hrdí! Děkujeme, že jste si toho všimla. Velice nás těší Vaše spokojenost a slibujeme, že se budeme snažit nezpomalit.

Mějte krásný den :-)

Reakce obchodu Lemurak.cz

rychlost je naše druhé jméno! Díky za krátké a výstižné hodnocení. Doufáme, že Vás budeme moci znovu potěšit naší rychlostí! My se každopádně budeme těšit.

Lemurak.cz

• Rychlé jednání a včasné doručení

Rychlé jednání a včasné doručení, vše dorazilo tak, jak má.

Dobrý den Paťasi,

díky za tuto super recenzi! Dobře víme, že když vše dorazí tak, jak má, je to to, co zákazníci potřebují. Doufáme, že Vás naše rychlost a spolehlivost přivedou zase k nám! Budeme se těšit.

• Úžasná rychlost dodání
    • Dobré balení
    • Naprostá shoda výrobku s vyobrazením

Dobrý den Mirko!

Wow, díky za takovou fantastickou recenzi! Naše motto je: rychlost, kvalita a spokojenost zákazníků. Pokud budete potřebovat další dárek nebo další fantastické nakupování, rádi Vás opět uvítáme na našem e-shopu.

Dobrý den Dano,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste si všimla, jakou rychlostí naše balíčky zvládneme odeslat a doručit. Rychlejší už by byl snad jen Usain Bolt, ale ten prý už doručuje pro jiný e-shop. Škoda.

• rychlé předání
    • vynikající časová dostupnost pobočky

Výborná komunikace, kvalitní výrobek, rychlé dodání

Dobrý den, Petro,

děkujeme za krásnou recenzi. Udělala jste nám velkou radost. Potěší nás, když Vás opět uvidíme na našem e-shopu.

Přejeme krásný den. Lemurak.cz

Reakce obchodu Lemurak.cz

snažíme se zajistit, aby Vaše dárky dorazily co nejkratším možném čase, a Vaše recenze je pro nás potvrzením, že naše úsilí je úspěšné. Děkujeme za pozitivní recenzi.

Krásný den. Lemurak.cz

• Pošlou do zásilkovny

Vše v nejlepším pořádku.Velký výběr a dobrá kvalita.Zase objednáme.

Dobrý den, Ilono,

děkujeme za super hodnocení! Jsme rádi, že jste si u nás užila nakupovaní, a že jste spokojená s výběrem a hlavně s kvalitou. Budeme se těšit na Vaši další objednávku a doufáme, že Vám opět uděláme radost. Dejte nám vědět, pokud budete potřebovat nějaké doporučení. Rádi Vám pomůžeme.

Krásný den. Lemurak.cz

Reakce obchodu Lemurak.cz

Jooo, v tom jsme dobří :-D