• Kvalita, rychlost a super komunikace.

• Super rychlá komunikace,velmi ochotní a laskavý,zboží dopučeno,super dárek moooc spokojeni

• Skvělá komunikace s e-shopem.

• Maximální spokojenost, jste top!
    • Rychlé dodání, super komunikace, děkuji

Dobrý den Ireno,

Vaše recenze nám udělala velkou radost. Naše výzkumné oddělení právě analyzuje, jaký druh radosti a spokojenosti zákazníci zažívají při nakupování u nás. Zdá se, že výsledky jsou nad očekávání. Tak to je skvělé! Děkujeme! :-D

• výborná komunikace
    • vstřícnost
    • rychlost zpracování a dodání

Měla jsem požadavek změny nápisu na tričku, mailem mi bylo vysvětleno, jak mám svůj požadavek zadat. Paráda. Vřele doporučuji.

Dobrý den Eleno,

děkujeme za Vaši vřelou recenzi. Změna nápisu na tričku? Žádný problém! Jsme rádi, že jsme to společně zvládli a Vy jste spokojená. Doufáme, že Vás zase brzy potkáme na našem e-shopu. Díky za doporučení!

• Velký výběr zboží
    • Bleskové dodání
    • Skvělá komunikace

Dobrý den Hani,

velmi nás potěšila Vaše kladná recenze. Děkujeme! Vaše slova jsou pro nás jako dobrá káva – dodá energii na celý den. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Váš příští nákup.

Přejeme Vám krásný den!
    Tým Lemurak.cz

• Můžu jen doporučit, rychlé vyřízení, skvělá komunikace, hezké zboží

Dobrý den Leni,

Wow, děkujeme za skvělou recenzi! Její radostný efekt překonal i naši oblíbenou komedii. Jsme šťastní, že jste byla se vším spokojená na 100% a náš e-shop doporučujete i ostatním. Ještě jednou díky moc.

Přejeme krásný den

• Sortiment
    • Rychlá komunikace
    • Ceny

Reakce obchodu Lemurak.cz

díky za Vaši milou recenzi! Vaše podpora pro nás znamená hodně a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu našeho e-shopu.

Krásný den přeje

• Perfektní domluva, rychlá tvorba

Dobrý den Petře,

děkujeme Vám za skvělou recenzi! Vaše slova a 5 hvězdiček nám udělaly velkou radost a jsme rádi, že jste spokojen s naším zbožím i službami. Pokud budete mít nějaké další přání nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Tým Lemurak.cz

• Super rychlé doručení,bezva komunikace,celkově velká spokojenost

Dobrý den Veroso,

Vaše spokojenost je naší odměnou. Děkujeme, že jste si udělala čas a napsala tak pěknou recenzi. Velice si jí vážíme.

Přejeme krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu našeho e-shopu.
    Tým Lemurak.cz

• Komunikace s obchodem byla na výbornou, ochotně odpověděli na telefonické dotazy, dodání rychlé.
    • Rozměry triček bohužel neodpovídají údajům uvedeným v tabulce, tričko bylo na šířku o 3 cm širší, než uváděný rozměr pro danou velikost!

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si všimla naší vynikající komunikace a rychlého dodání. Omlouváme se za nesrovnalosti v rozměrech trička. Budeme pracovat na tom, abychom zlepšili konzistenci našich tabulek s rozměry, aby se to neopakovalo. Po telefonické domluvě jste si koupila jiný rozměr trička a to nevyhovující vrátila zpět. Věříme, že to nové tričko bude sedět lépe. Kdyby náhodou ne, neváhejte se na nás opět obrátit.

Vaše názory nám pomáhají zdokonalovat naše služby, a Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá. Děkujeme!

Přejeme krásný den

• Rychlá reklamace

Reakce obchodu Lemurak.cz

jsme rádi, že jste s námi byl spokojen i přes malý zádrhel. Doufáme, že Vás to neodradí od dalšího nákupu.

Přejeme krásný den. Lemurak.cz

• Vše perfektní, skvělá komunikace eshopu, velmi rychlé dodání, moc pěkné a i vtipné dárkové zboží. Doporučuji!

Reakce obchodu Lemurak.cz

moc děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme velmi rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená.
    Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli s našimi službami spokojeni, a proto je pro nás Vaše recenze cennou zpětnou vazbou.

Věříme, že se k nám budete ráda vracet i v budoucnu.

Krásný den, Lemurak.cz

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Odpovídající cena

Reakce obchodu Lemurak.cz

Waaaaauuuu! 4 pozitiva a 5 hvězdiček? Může být na světě ještě více vděčný obchod za svoje zákazníky, než jsme právě my? Ani náhodou. Jste skvělá, že sdílíte Vaše dojmy a zkušenosti s nákupem.

Moc děkujeme a přejeme krásný den. Lemurak.cz

• dobrá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Lemurak.cz

snažíme se o co nejrychlejší odeslání všech objednávek a jsme rádi, že Váš dárek dorazil rychle.

Děkujeme, že sdílíte Vaši zkušenost s ostatními.

Přejeme krásný den. Lemurak.cz