• Kvalita, rychlost a super komunikace.

• Velmi rychlé dodání. Objednala jsem ve středu a v pátek tričko dorazilo. Byla to hurá akce k narozeninám. Pán byl velmi ochotný a objednávku urgentně odeslala. Tričko udělalo obrovskou radost. Dobrá kvalita. Super. Díky

• Kvalita tisku

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za sdílení Vaší spokojenosti s našimi produkty. Jsme rádi, že jste spokojený s kvalitou.

• výběr
    • kvalita

Zboží jsem potřeboval rychle, kvůli oslavě. Zavolal jsem, domluvil se a zboží bylo ještě ten den předáno dopravci. Druhý den jsem ho měl na zásilkovně. Díky

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s rychlým získáním dárku na oslavu. Vaše slova o rychlosti, výběru a kvalitě nás těší a jsou pro nás velkou motivací. Pokud budete mít někdy další specifické požadavky, neváhejte se ozvat. Těšíme se na to, že Vás budeme moci obsloužit i v budoucnu.

PS: Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se tričko líbilo.

Krásný den přeje

• Rychlé vyřízení, kvalitní zboží
    • Rychlé vyřízení, kvalitní zboží

Reakce obchodu Lemurak.cz

Vaše slova nám dodávají odhodlání pokračovat v poskytování kvalitních produktů a i služeb. Díky! Díky

Krásný den přeje

• Kvalita a rychlost dodání

Dobrý den Báro,

jsme rádi, že jste s naším tričkem a i službami spokojená. Věřte, že budeme i nadále pracovat na udržení vysokých standardů kvality a poskytování pozitivního zákaznického zážitku. Děkujeme moc za napsání recenze. Znamená to pro nás hodně.

Tým Lemurak.cz

• Rychlé dodání a kvalitní materiál

Dobrý den Mamísku,

díky za super recenzi. Rychlost je náš druhé jméno a kvalita třetí, a moc rádi vidíme, že jste právě tyto aspekty ocenila.

Děkujeme a přejeme krásný den

• Rychlé doručení
    • Tričko odpovídá fotce
    • Kvalitní materiál
    • Kvalitní zpracování

Reakce obchodu Lemurak.cz

Wau! 100% spokojenost, 5 hvězdiček a ještě 4 superlativa. Hned je ten den krásnější. Děkujeme!

I Vám přejeme krásný den

• Rychlé dodání.
    • Kvalitní triko

Reakce obchodu Lemurak.cz

díky za krásná slova! Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání, a doufáme, že se dárky líbily a vykouzlily úsměv na tváři.

Krásný den přejeme

• rychlost vyřízení objednávky
    • kvalita materiálu

Dobrý den DaSko,

Díky za super recenzi! Rychlost vyřízení objednávky a kvalita materiálu jsou naší tajnou zbraní. Kvalita je samozřejmě vždy na prvním místě. Pokud budete mít někdy chuť nakupovat znovu, rádi Vás na našem e-shopu přivítáme.
    Díky za vaši podporu!

Lemurak.cz

• rychlé dodání,kvalitní zboží

Reakce obchodu Lemurak.cz

Krásná slova pochvaly. Jsme rádi, že jste byla spokojena. Díky za vaši podporu!

• Ochota
    • Kvalitní zboží
    • Super ceny

Objednala jsem dvě trička. Spletla jsem v objednavce barvu, e-mailem jsem požádala o změnu barvy a vše šlo hladce. Za dva dny kvalitní trička doma.

Dobrý den Petro,

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi! Jsme nadšeni, že jste ocenila naši rychlost, ochotu, kvalitu zboží a i ceny. Vaše zkušenost s úpravou objednávky je pro nás inspirativní, a těší nás, že jsme mohli splnit Vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši další objednávku. Děkujeme za vaši důvěru a přejeme krásný den.

Tým Lemurak.cz

• Rychle doručení a kvalitní zboží

Já za sebe jsem spokojen a vřele doporučuji všem. S Pozdravem Žamboch Martin

Dobrý den Martine,

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi! Jsme potěšeni, že doručení proběhlo rychle a zboží splnilo Vaše očekávání. Vaše doporučení nás opravdu těší. Pokud budete mít nějaké další přání, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup.

Tým Lemurak.cz

• Kvalitní zboží vyhovuje materiál i velikost

Reakce obchodu Lemurak.cz

díky za super hodnocení! Jsme rádi, že zboží sedí tak jak má. Buďme upřímní, kdo by chtěl, aby jejich oblečení bylo jako mysteriózní tvor z jiné dimenze :-D :-D Doufáme, že se budete v našich tričkách cítit úžasně.

Krásný den přeje tým Lemurak.cz

• Rychlé dodání a kvalitní produkt.

Dobrý den Berďo,

Vaše 100% pozitivní zpětná vazba na naše tričko a servis nám udělaly velkou radost! Jsme tu pro Vás vždy, když budete potřebovat další dárky. Děkujeme Vám za Vaši podporu! Vážíme si toho.

• Rychlé jednání, kvalitní zboží

Reakce obchodu Lemurak.cz

velice si vážíme Vašeho nákupu u nás a také toho, že jste si udělala čas napsat tuto recenzi. Děkujeme!

Rychlost a kvalita jsou pro nás klíčovými hodnotami, a my jsme rádi, že jste byla s nákupem 100% spokojená. Těšíme se na Vaši další návštěvu. Do té doby se mějte krásně.

• velký sortiment
    • trička jsou z kvalitního materiálu

Reakce obchodu Lemurak.cz

vážíme si Vaší pozitivní recenze a Vaše 100% spokojenost nás nabíjí pozitivní energií. Děkujeme.
    Doufáme, že si nás zase vyberete pro své budoucí nákupy. Máme stále nové produkty a snažíme se zlepšovat naši nabídku.

Těšíme se na příště.