• Kvalita, rychlost a super komunikace.

• Velmi rychlé dodání. Objednala jsem ve středu a v pátek tričko dorazilo. Byla to hurá akce k narozeninám. Pán byl velmi ochotný a objednávku urgentně odeslala. Tričko udělalo obrovskou radost. Dobrá kvalita. Super. Díky

• Opravdu rychlé vyřízení

• Rychle doručeno

• Velmi ochotná paní přes kontaktní telefon...rychlost doručení.

• Bezproblémové rychlé dodání

Jediná výhrada byla, že jsem si nemohla vybrat barvu vlasů u dětí, aby trochu byla podobnost. V jiném obchodě tato možnost byla, ale byl tam problém s placením.

• výběr
    • kvalita

Zboží jsem potřeboval rychle, kvůli oslavě. Zavolal jsem, domluvil se a zboží bylo ještě ten den předáno dopravci. Druhý den jsem ho měl na zásilkovně. Díky

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s rychlým získáním dárku na oslavu. Vaše slova o rychlosti, výběru a kvalitě nás těší a jsou pro nás velkou motivací. Pokud budete mít někdy další specifické požadavky, neváhejte se ozvat. Těšíme se na to, že Vás budeme moci obsloužit i v budoucnu.

PS: Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se tričko líbilo.

Krásný den přeje
    Tým Lemurak.cz

• Rychlé vyřízení, vše proběhlo bez nejmenších problémů.

Dobrý den Ondro,

jsme nadšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání. Tým, který stojí za našimi dodacími službami bude určitě potěšen slyšet, že jejich úsilí má pozitivní dopad. Děkujeme, že jste si udělal chvilku na napsání recenze. Velmi si toho vážíme.

Hezký den

• Přehledné, bezproblémové (bezkontaktní) vyřízení, dodání bleskové

Dobrý den Petro,

velký dík za Vaši skvělou recenzi! Velmi si vážíme Vašeho času s napsáním této recenze a s podělením se Vašich zkušeností s ostatními zákazníky. Děkujeme moc.

• Rychlé vyřízení, kvalitní zboží
    • Rychlé vyřízení, kvalitní zboží

Reakce obchodu Lemurak.cz

Vaše slova nám dodávají odhodlání pokračovat v poskytování kvalitních produktů a i služeb. Díky! Díky

Krásný den přeje
    Tým Lemurak.cz

• Objednávka byla velmi rychle vyřízená, zboží došlo v pořádku. S obchodem jsem velmi spokojená, objednávám zde zboží už po několikáté. Doporučuji

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme Vám za Vaši nesmírně pozitivní zpětnou vazbu. Jsme nadšeni, že jste byla maximálně spokojená. Vaše opakovaná důvěra nás nesmírně těší a je pro nás potvrzením, že naše snaha o poskytování vynikajících produktů a i služeb má smysl.

Přejeme krásný den

• Rychlost doruceni

Dobrý den Andreo,

oceňujeme Vaše slova o rychlém dodání. Náš tým tvrdě pracuje, aby zajistil, že Vaše objednávky dorazí rychle a bez komplikací. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše skvělé produkty a servis.

Hezký den přeje

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Rychlost dodání je pro nás klíčovým prvkem, a těší nás, že jste si toho všimla. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna!

Přejeme hezký den
    Tým Lemurak.cz

• Maximální spokojenost, jste top!
    • Rychlé dodání, super komunikace, děkuji

Dobrý den Ireno,

Vaše recenze nám udělala velkou radost. Naše výzkumné oddělení právě analyzuje, jaký druh radosti a spokojenosti zákazníci zažívají při nakupování u nás. Zdá se, že výsledky jsou nad očekávání. Tak to je skvělé! Děkujeme! :-D

Dobrý den Lucyynkoo!

Díky za Vaši chválu! Jsme potěšeni, že jste spokojená s rychlostí našeho dodání. Rychlý a bezproblémový nákup je pro nás jednou z hlavních priorit. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout vynikající zákaznický zážitek.

Přejeme hezký den

• Kvalita a rychlost dodání

Dobrý den Báro,

jsme rádi, že jste s naším tričkem a i službami spokojená. Věřte, že budeme i nadále pracovat na udržení vysokých standardů kvality a poskytování pozitivního zákaznického zážitku. Děkujeme moc za napsání recenze. Znamená to pro nás hodně.

Tým Lemurak.cz

• Rychlé jednání bohužel na úkor špatně zabalené velikosti.

Objednávala jsem poprvé. Dvě trička pro manžela. Bohužel obojí přišlo ve špatné velikosti. Objednávala jsem cíleně delší dobu před Vánoci aby zboží dorazilo v pořádku a včas. Dodání bylo rychlé, bohužel ve špatné velikosti. Chápu, že se může člověk splést a sáhnout po špatné velikosti, ale u obou triček????

Reakce obchodu Lemurak.cz

ano, i u obou triček se lze splést, jsme jen lidé a kolegyně se v předvánočním shonu přehlédla a místo dvou kusů L vzala dva kusy XL. Trička lze vyměnit za jiné.

Lemurak.cz

• našla jsem co jsem hledala
    • rychlé doručení
    • hrnek s pěkným a vypadá, že i kvalitním tiskem
    • zakoupený polštářek neodpovídal ani obrázku a už vůbec ne ceně

Objednala jsem hrnek a polštářek, s hrnkem jsem spokojená s polštářkem však nikoliv, ale poradila jsem si a přešila ho tak, že je nakonec pěkný. Kdyby stál tak 200 Kč tak by to dejme tomu odpovídalo, ale za téměř 400 Kč je to ostuda obchodu, že toto vůbec nabízí, protože vzhled ani kvalita této ceně absolutně neodpovídá.

Dobrý den Šárko,

děkujeme za Vaši upřímnou recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená s hrníčkem a rychlým doručením.

Omlouváme se, že polštářek neodpovídal Vaším očekáváním, ale jsme rádi, že jste si s tím poradila. Díky za Vaše šikovné ručičky. Chceme Vás ujistit, že naším cílem je, abyste byla s každým nákupem naprosto spokojená. Mohla jste bez problémů vrátit a reklamovat polštářek, a my bychom Vám rádi vrátili peníze.

Vaše zpětná vazba je pro nás cenná, a proto budeme rádi, když nám napíšete, co konkrétně se Vám na polštářku nelíbilo. Věříme, že se poučíme z této situace pro příště. Jsme tu pro Vás, a budeme rádi, když nám dáte další příležitost dokázat, že jsme se zlepšili.

Přejeme krásný den
    Tým Lemurak.cz

• Objednané zboží v pořádku a velmi rychle, spokojenost

Dobrý den Pavli,

Vaše slova nás hřejí jako sluneční paprsky! Díky za pochvalu, velmi si jí vážíme.

Krásný den přejeme