• Rychlé dodání a kvalitní materiál

Dobrý den Mamísku,

díky za super recenzi. Rychlost je náš druhé jméno a kvalita třetí, a moc rádi vidíme, že jste právě tyto aspekty ocenila.

Děkujeme a přejeme krásný den

• Jednoduše,rychle zakoupené

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jsi ocenil rychlost dodání. To je naší silnou stránkou. Pokud máte nějaký konkrétní nápad nebo přání ohledně toho, jak bychom mohli ještě zlepšit naše produkty nebo služby a dosáhnout tak 100% spokojenosti, dejte nám určitě vědět. Vaše zpětná vazba pro nás hodně znamená!

Děkujeme a přejeme krásný den

• Rychlé doručení
    • Tričko odpovídá fotce
    • Kvalitní materiál
    • Kvalitní zpracování

Reakce obchodu Lemurak.cz

Wau! 100% spokojenost, 5 hvězdiček a ještě 4 superlativa. Hned je ten den krásnější. Děkujeme!

I Vám přejeme krásný den

• Rychlé dodání.
    • Kvalitní triko

Reakce obchodu Lemurak.cz

díky za krásná slova! Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání, a doufáme, že se dárky líbily a vykouzlily úsměv na tváři.

Krásný den přejeme
    Tým Lemurak.cz

Kvalitní materiál a rychlost dodání...super

Reakce obchodu Lemurak.cz

Díky, Sluníčko, za Tvoji zářivou recenzi! Tvoje slova nám udělala den slunečnějším. Pokud bychom mohli, poslali bychom Ti i virtuální sluneční paprsek zpět, ať máš ten den taky o kousek veselejší.

Díky za to, že jsi naše obchodní nebe rozzářila!

Krásný den přejeme

• Velký výběr

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za milá slova. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo 1.

Mějte se krásně

• rychlý nákup

Objednávala jsem poprvé, spokojenost s rychlostí vyřízení

Dobrý den Jani,

díky za Vaši první objednávku a skvělou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení a celkově s nákupem u nás. Pokud budete mít nějaké další přání nebo otázky, jsme tady pro Vás!

Těšíme se na příště a věříme, že Vás opět mile potěšíme ;-)

• přehledné webovky

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s objednávkou spokojen a věříme, že dárky udělaly velkou radost. Těšíme se na Váš příští nákup.

• výborná komunikace
    • vstřícnost
    • rychlost zpracování a dodání

Měla jsem požadavek změny nápisu na tričku, mailem mi bylo vysvětleno, jak mám svůj požadavek zadat. Paráda. Vřele doporučuji.

Dobrý den Eleno,

děkujeme za Vaši vřelou recenzi. Změna nápisu na tričku? Žádný problém! Jsme rádi, že jsme to společně zvládli a Vy jste spokojená. Doufáme, že Vás zase brzy potkáme na našem e-shopu. Díky za doporučení!

Krásný den

• Velký výběr motivů
    • Ceny na úrovni konkurence
    • Velikosti triček odpovídají

Dobrý den Lucie,

Díky za takový výčet superlativů! Jsme z Vaší recenze nadšení. Zdá se, že vše jde tak jak má - trička jsou v pořádku, dodání jako po drátkách, super ceny a motivy jsou naše malé umělecké dílo. Díky za to, že jste naší výbavou spokojená.

Mějte se krásně

• rychlost vyřízení objednávky
    • kvalita materiálu

Dobrý den DaSko,

Díky za super recenzi! Rychlost vyřízení objednávky a kvalita materiálu jsou naší tajnou zbraní. Kvalita je samozřejmě vždy na prvním místě. Pokud budete mít někdy chuť nakupovat znovu, rádi Vás na našem e-shopu přivítáme.
    Díky za vaši podporu!

Lemurak.cz

• rychlé dodání,kvalitní zboží

Reakce obchodu Lemurak.cz

Krásná slova pochvaly. Jsme rádi, že jste byla spokojena. Díky za vaši podporu!

• Ochota
    • Kvalitní zboží
    • Super ceny

Objednala jsem dvě trička. Spletla jsem v objednavce barvu, e-mailem jsem požádala o změnu barvy a vše šlo hladce. Za dva dny kvalitní trička doma.

Dobrý den Petro,

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi! Jsme nadšeni, že jste ocenila naši rychlost, ochotu, kvalitu zboží a i ceny. Vaše zkušenost s úpravou objednávky je pro nás inspirativní, a těší nás, že jsme mohli splnit Vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši další objednávku. Děkujeme za vaši důvěru a přejeme krásný den.

Tým Lemurak.cz

• rychlá doprava ,poskytnutá možnost výměny

spokojenost

Reakce obchodu Lemurak.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste ocenila rychlou dopravu a možnost výměny. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud byste někdy potřebovala využít našich služeb znovu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro Vás. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Váš další nákup. Zaručuji Vám, že již budete spokojena na 100%. Ne li více :-D

• Rychlost, nápaditost

Dobrý den Boženko,

děkujeme Vám za krátkou, ale výstižnou recenzi! Jsme potěšeni, že jste ocenila naši rychlost a nápaditost. Jsou to pro nás důležité aspekty, na kterých stavíme. Těšíme se na příští příležitost Vás potěšit. Děkujeme za Vaši důvěru!

Krásný den přeje tým Lemurak.cz

• Rychle doručení a kvalitní zboží

Já za sebe jsem spokojen a vřele doporučuji všem. S Pozdravem Žamboch Martin

Dobrý den Martine,

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi! Jsme potěšeni, že doručení proběhlo rychle a zboží splnilo Vaše očekávání. Vaše doporučení nás opravdu těší. Pokud budete mít nějaké další přání, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup.

• Pohodová objednávka
    • Rychlé doručení
    • Zboží přesně odpovídá tomu co jsem objednal

Žádný podvodný obchod, vše bylo okamžitě vyřízeno i doručeno přesně tak jak jsem chtěl. Doporučuji.

Dobrý den Štěpáne,

moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení! Vaše spokojenost a doporučení ostatním nás hřeje víc než oheň v krbu. Pokud budete někdy potřebovat vtipný dárek, ať už pro sebe nebo někoho blízkého, jsme tu pro Vás. Víte, kde nás najdete ;-)

Dobrý den Jani,

děkujeme Vám za pozitivní recenzi! Vaše poznámka o rychlosti dodání je pro nás velmi povzbuzující. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání. Budeme se opět těšit na Vaši příští návštěvu našeho e-shopu. Věřte, že budete opět velice spokojená.

Tým Lemurak.cz

• ochota a rychlost objednávky

Reakce obchodu Lemurak.cz

velké díky za Vaši milou recenzi! Vaše spokojenost je pro nás klíčová a jsme vděční, že jste si našla čas podělit se o pozitivní zkušenost. Budeme rádi, když nám dáte vědět, pokud budete potřebovat nějaký další dárek.

Přejeme Vám krásný den plný úsměvů :-)

• Velký výběr zboží
    • Bleskové dodání
    • Skvělá komunikace

Dobrý den Hani,

velmi nás potěšila Vaše kladná recenze. Děkujeme! Vaše slova jsou pro nás jako dobrá káva – dodá energii na celý den. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Váš příští nákup.

Přejeme Vám krásný den!