• Kokoti mi poslali misto toho sluchatak

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se Vám za komplikace s Vaší objednávkou. Náš zákaznický servis Vás již kontaktoval a dořeší s Vámi reklamaci objednávky k Vaší spokojenosti.

• Ceny
    • Kamera nefungovala, tak jak měla - Odstoupení od smlouvy
    • Vrácení peněz po odstoupení od smlouvy nebylo nejrychlejší a nejjednodušší.

Dával jsem výrokům LAMAX druhou šanci, ale zase CHYBA. Konkurence je o něco dražší, ale plně funkční.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že se u Vaší objednávky vyskytly komplikace. Vaše vratka byla zpracována v nejkratším možném termínu. Jednalo o vratku zaslanou těsně před Vánočními svátky, délku zpracování ovlivnily tedy právě zmíněné svátky. Za komplikace se omlouváme a děkujeme Vám za pochopení.
    Tým LAMAX

Kamera LAMAX byla vybrána přes Lamax.cz, aby byla eliminována případná nefunkčnost tohoto výrobku. Kamera pokaždé krátce po spuštění přestane nahrávat záznam během nepřetržité jízdy, čímž je k tomuto účelu pro který byla zakoupena nepoužitelná.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás vzniklá komplikace. Abychom Vám mohli pomoci, chtěli bychom Vás požádat o kontaktování na e-mail [email protected], kde s Vámi problém dořeší naše podpora.
    Tým LAMAX

Po objednání a zaplacení,bylo zděleno,že zboží by přišlo až za tři měsíce

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás vzniklá komplikace. Bohužel zboží bylo ve chvíli, kdy jste jej objednával skladem. Na e-shopu je vždy upozornění, že zboží je dostupné pro předobjednávky. Předobjednávky jsou expedovány vždy přednostně po naskladnění produktu. Vámi objednaný produkt byl naskladněn a nyní je možné si jej opět objednat v případě zájmu.
    Tým LAMAX

• zboží mi přišlo 2x. Čekal jsem několik měsíců, než mi to poprvé dojde a nakonec mi to poslali 2x. Byl to držák na kameru do auta.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za vzniklou komplikaci se zdvojenou expedicí Vaší objednávky. Ve chvíli, kdy jste vytvářel objednávku, bylo zboží k dispozici pro předobjednávky. Na e-shopu je k dispozici u jednotlivých položek, které nejsou skladem, předpokládaný termín naskladnění. Ohledně Vaší objednávky Vás kontaktoval náš zákaznický servis, se kterým jste odsouhlasil expedici objednávky po naskladnění.

• zboží nedorazilo

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Ve chvíli, kdy jste vytvářel objednávku, bylo zboží k dispozici pro předobjednávky. Na e-shopu je k dispozici u jednotlivých položek, které nejsou skladem, předpokládaný termín naskladnění. Ohledně Vaší objednávky Vás kontaktoval náš zákaznický servis, se kterým jste odsouhlasil expedici objednávky po naskladnění.
    Tým LAMAX

Komunikace dobrá, ale dvakrát přesunuli doručeni, že zboží není na skladě. Podruhé o 2 měsíce.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za posunutý termín doručení Vaší objednávky. Bohužel se vyskytly nepředvídatelné komplikace s naskladněním Vámi objednaného zboží.
    Tým LAMAX

Obchod dobrý , produkty tak průměrné..

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše nespokojenost. Chtěli bychom Vás požádat o upřesnění Vašich potíží na e-mail [email protected], kde s Vámi situaci ohledně Vaší objednávky dořešíme.
    Tým LAMAX

• Zboží které jsem si objednal a mělo být skladem,tak po zaplacení mi bylo zdeleno že skladem není a bude nejdříve za 3 měsíce.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás, že zboží nebylo dostupné z důvodu vyprodání. Zboží, které není skladem je možné objednat na předobjednávky, které následně expedujeme přednostně, proto je toto zboží na e-shopu v nabídce.

Tým LAMAX Electronics

• Nabízí to co nemají.chteji platbu předem a pak napíši že zboží není!

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za zpětnou vazbu.

Pokud produkt není na našem e-shopu skladem, vždy je u něj uvedena informace o dostupnosti. Ohledně Vaši objednávky Vás již zkontaktovala naše zákaznická podpora, která s Vámi situaci dořeší.

Obchod v pohodě, ale hodinky se po 3 měsících přestaly nabíjet

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vzniklá komplikace nás velmi mrzí. Náš zákaznický servis Vás již kontaktoval s informacemi ohledně řešení Vaší reklamace.
    Tým LAMAX

Brzdové destičky na koloběžku nejsou skladem, bylo mi řečeno, že budou začátkem března, po měsící mi bylo řečeno, že v polovině března a v polovině března, že v polovině dubna.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi obchodu. Velmi nás mrzí, že jsme Vám nemohli vyjít více vstříc. Bohužel datum naskladnění bylo změněno a spolu s ním i termín expedice objednávek.
    Tým LAMAX

• GPS na těchto hodinkách absolutně nefunguje. Ukazuje, že dítě je o půl až 1 kilometr jinde, případně neukazuje vůbec nic. Přitom výrobce trvdí, že GPS je velmi spolehlivá. Také by tomu měla nasvědčovat cena, která je výrazně vyšíí než podobné dětské hodinky na trhu s problematickou GPS. Rodičovská aplikace má velmi zastaralý nemoderní design, je nepřehledná, nelogická, písmo malinké, nedá se nastavit žádný režim na jednotlivé dny v týdnu, pouze na denně se opakující stejný režim, tedy od - do, kdy jsou hodinky buď vypnuté nebo zapnuté. Sklíčko se poškrábalo druhý den pouhým položením na stůl. Nedoporučuji.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
    Mrzí nás, že nejste s naším výrobkem spokojen. Pokud se vám poloha zobrazuje o 500m jinde, pravděpodobně došlo ke ztrátě spojení s GPS. Pokud je poloha určena dle GPS, přesnost lokalizace je 5-30m. Pouze v případě, kdy dojde ke ztrátě GPS signálu dojde k přepnutí na náhradní způsoby určování polohy dle okolních WiFi sítí nebo LBS, kde může docházet k odchylce 300-1000m v závislosti na kvalitě signálu ve Vaší oblasti.
    Pro více informací ohledně funkčnosti nebo nastavení hodinek nás prosím kontaktujte na [email protected].
    Tým LAMAX

Hodinky i když byly vypnuté,tak se během jednoho dne vybily. Vrátil jsem je ve stanovené lhůtě 14 dnů,zaplatil poštovné 129,- Kč! A teď čekám jestli se mi vrátí peníze za hodinky.

děkujeme Vám za recenzi.
    Velmi nás mrzí, pokud se produkt neprojevoval dle standardního chování. Můžete nás prosím kontaktovat na [email protected] s informací na jakou adresu bylo odstoupení od kupní smlouvy odesláno? Rádi pro Vás informace o vrácené zásilce vyhledáme a budeme Vás informovat o vrácení peněžní částky na Váš účet.
    Tým LAMAX Electronics

• Rychlé a bezproblémové doručení.
    • Obrovské problémy s vrácením zboží do 14. Dnů od zakoupení.

Koupil jsem si hodinky pro dcerku. Po rychlém doručení jsem si uvědomil, že nemají funkce, které potřebuji a odstoupil jsem od kupní smlouvy a hodinky zaslal zpět prodejci. Adresa pro zaslání při odstoupení od kupní smlouvy je jiná, než reklamační a jiná než místo obchodu. Asi nějaký sklad. Po 12-ti dnech po prokazatelným doručení na adresu zadanou prodejcem se stále nic nedělo a proto jsem tedy zavolal do obchodu oč jde a kde to vázne. První den nic nevěděli, předal jsem číslo balíku a ten den se již nic nedělo. Druhý den mi zavolali, že balík nemohou najít. Poslal jsem jim potvrzení o jejich převzetí a ten den již také nic. Další den mi přišel email, že potvrzení došlo, a balík hledají. Nemám hodinky, nemám peníze a balík se nejspíš někde ztratil . ( Asi u skladníka). Nemilá situace není stále uzavřena, tak jsem zvědavý co bude dál. Trochu mi vadí to, že řešení odstoupení od koupě není možné registrovat online na jejich stránkách, ale jen vyplnit tiskopis a i s věcí poslat na adresu. Když to někdo zadupe, tak vlastně nemáte v ruce nic. Jen to, že jste poslali nějaký balík.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi obchodu. Situace která vznikla u Vašeho odstoupení od kupní smlouvy je zcela ojedinělá. Za vzniklé komplikace se Vám však velice omlouváme. Platba bude na Váš účet vrácena v nejbližších dnech a situaci se ztracenou zásilkou si již dořešíme interně. V emailové schránce od nás máte zprávu s malou pozorností.
    Tým LAMAX Electronics

Pásek byl na jejich webu skladem,objednala jsem. Za par dni přišel e-mail,ze bude až v prosinci. Tak čekám. Předpokládala bych,ze Lamax bude mít svoje produkty s kratší dodací lhůtou než 2 měsíce,děs.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Náhradní náramek k hodinkám LAMAX WatchY2 byl v době objednání dostupný pro předobjednávky. Velmi nás mrzí, že jste nuceni na produkt čekat. Snažíme se aby k naskladnění došlo co nejdříve.
    Tým LAMAX Electronics

Zboží není na skladě a v následujících měsících ani nebude

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že na zboží musíte počkat. Zboží, které není skladem je možné objednat na předobjednávky, které následně expedujeme přednostně, proto je toto zboží na e-shopu v nabídce.
    Tým LAMAX Electronics

Proč mi přišel dotazník, když zboží nemáte?

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Objednávka byla vytvořena 21.8., kdy bylo zboží již vyprodáno a na e-shopu uvedena dostupnost na předobjednávku s předpokládaným datem naskladnění v prosinci. Dotazník byl vygenerován a odeslán automaticky službou Heuréka po určitém počtu dní od dokončení objednávky. Náš zákaznický servis Vás již kontaktoval ohledně dostupnosti zboží a dotazu na to, zda si přejete objednávku ponechat aktivní.
    Tým LAMAX

• Reprák nemá baterií po odpojení z sítě vypne

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Vám objednaný reproduktor disponuje baterií. Prosíme obraťte se na naši zákaznickou podporu na e-mailu [email protected], kde s Vámi dořešíme reklamaci k Vaší spokojenosti.
    Tým LAMAX

• Jako lamax obchod tak tam budou lamax značky, to je dobrý

Vybral jsem že zaplatím kartou/bankovní převod ale ten obchod poslal email a řekli že mám zaplatit bankovní převodem , když to nechci , jo a já jsem to nedostal , co ten obchod chce ? Víte když mám koloběžku a potřebuju ten část na upravením ale co , nic , už týden :( .už nečekám nic od tenhle obchodu . Koupím jinam , dobře.jsem naštvaný a smutný .výrobky asi jsou kvalitní ale ten obchod nepracuje slušně. .pošli mi a budu o tom problém přemýšlím, děkuji ,nashle

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme za Vaši recenzi a čas, který jste jí věnoval. U Vaší objednávky nebyla úspěšná platba přes platební bránu GoPay, tuto možnost bohužel není možné zopakovat u stejné objednávky. V tuto chvíli je možné objednávku uhradit bankovním převodem nebo dobírkou, popřípadě vytvořit objednávku zcela novou na Vámi požadovaný způsob úhrady pomocí platební brány GoPay.
    V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na [email protected]