• Pěkné webové stránky
    • Přijatelné ceny

• Vše proběhlo perfektně.

Jsem spokojená, doporučuji.

Nabíječka je nefunkční.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás vzniklá komplikace. Prosím, obraťte se na naši zákaznickou podporu s podrobným popisem problému. Vaši reklamaci vyřídíme na e-mailové adrese [email protected].

• Pohodlné nakupování, přehledný Web, fajn ceny

Spolehlivá a poctivá značka. Jsem z Lamaxem spokojen i má rodina a kolegové v práci již řadu let. Výrobky si rádi kupujeme. Jsou kvalitní a za parádní ceny. E-shop je přehledný a rychle najdete vhodný výrobek pro vás. Slevové akce také často přichází vhod. Budu rád i nadále spokojeným zákazníkem Lamaxu.

• Perfektní a rychlá domluva přes email rychlé doručení.

• rychlé odeslání
    • jednoduchý a přehledný eshop
    • kvalitní produkty
    • náhradní díly a servis

• Rychlost dodání, přesná specifikace

Zboži dorazilo v pořádku a úžasný poslech

Rychle dodání. V sobotu objednáno, v pondělí odesláno, v úterý dodáno.

• Spokojen

Měli náhradní díly přesně co jsem potřeboval, vše v pořádku.
    Akorát u náhradního blatníku nejsou žádné šroubky na přimontování, musel jsem složitě shánět.

• Super a rychlé jednání s obchodem.
    • Komunikace s obchodem

Koloběžku máme týden. JE to super stroj. Zpracování je na velmi dobré úrovni. Vše funguje dle popisu obchodu a po otestování zakoupime ještě jeden kus.

• Zboží přišlo hrozně rychle, od té doby už jsem udělala v tomto obchodě další objednávku, která opět v pořádku dorazila.

Rychlé doručení zboží. Výborná komunikace.

• Chybí některé doplňky.

Reakce obchodu LAMAX.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za případné nedostatky ve Vaší objednávce. Prosíme, kontaktujte naši zákaznickou podporu s podrobnostmi na emailové adrese [email protected], abychom mohli vše co nejdříve vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Tým LAMAX

• Obchod nabízí zboží, které reálně nemá.

Obchod nabízí zboží, u kterého uvádí mylnou informaci, že je zboží skladem. Nechá si zaplatit, zboží ale nedodá.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás vzniklá komplikace. Ve chvíli, kdy jste vytvářel objednávku, bylo zboží k dispozici pro předobjednávky. Na e-shopu je k dispozici informace u jednotlivých položek, které nejsou skladem, předpokládaný termín naskladnění. Ohledně Vaší objednávky Vás kontaktoval náš zákaznický servis, se kterým jste odsouhlasil expedici objednávky po naskladnění.

• Rychlé dodáni
    • V pohodě ceny

• Rychlé vyřízení objednávky

• Šílený rozdíl ceny mezi bílou a černou (set korunovy rozdíl)

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Mrzí nás, že nejspíše došlo k nedorozumění. Rozdíl v ceně není mezi sluchátky LAMAX Dots2 White a LAMAX Dots2 Black, ale mezi modelovými řadami. Na e-shopu jsou skladem nyní LAMAX Dots2, LAMAX Dots2 Touch a LAMAX Dots2 Play. Děkujeme za pochopení.

• Výkon
    • Vzhled
    • Blatníky
    • Nastavitelná rekuperace a rozmezí plynu
    • Pro běžné uživatele skvělá koloběžka
    • Aplikace není originál lamax
    • Pokud před jízdou nezapnu aplikaci tak je koloběžka v základním nastavení (rozmezí plynu,síla rekuperace). Už jsem se kvůli tomu málem i vyboural,jelikož jsem při lehce stlačeném plynu jel téměř na plný výkon. A když aplikaci vypnete počas jízdy/nebo kdy je koloběžká stále zapnutá, tak se koloběžka znovu dá do továrního nastavení ohledně rozmezí plynu a síly rekuperace. I když aplikaci zapnu před jízdou,trvá to 1-2minuty než se načte moje nastavení.
    • Aplikace ukazuje rozdílná procenta baterie než koloběžka. Například,koloběžka 75% ale aplikace ukazuje 62%
    • Nastavení tuhosti zadního tlumiče pouze rukou,pro lidi s většíma rukama téměř nereálné, teda pokud nechcete mít poškrábanou ruku
    • Sleva 15% ale jen pokud víte odkud ji sehnat,jinak plná cena

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s naší koloběžkou spokojen. V případě dotazů na produkt se prosíme obraťte na naši zákaznickou podporu na e-mailové adrese [email protected], kde Vaše dotazy rádi zodpovíme.
    S pozdravem a přáním pěkného dne

• Spolehlivá nákup
    • Nedalo se zaplatit dobírkou