• Ceny
    • Kamera nefungovala, tak jak měla - Odstoupení od smlouvy
    • Vrácení peněz po odstoupení od smlouvy nebylo nejrychlejší a nejjednodušší.

Dával jsem výrokům LAMAX druhou šanci, ale zase CHYBA. Konkurence je o něco dražší, ale plně funkční.

Reakce obchodu LAMAX.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že se u Vaší objednávky vyskytly komplikace. Vaše vratka byla zpracována v nejkratším možném termínu. Jednalo o vratku zaslanou těsně před Vánočními svátky, délku zpracování ovlivnily tedy právě zmíněné svátky. Za komplikace se omlouváme a děkujeme Vám za pochopení.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    Tým LAMAX

• zvuk
    • ovládání
    • připojení
    • pouzdro s magnetickým uzávěrem
    • slabší výdrž

Původní sluchátky odešly do věčných lovišť, tak jsem hledal obstojnou, ale zároveň cenově dostupnou náhradu. Po přečtení a shlédnutí recenzí jsem se rozhodl pro LAMAX Tones1. A první dojmy jsou velmi dobré.

+ zvuk je pro mne v téhle cenové relaci až nečekaně dobrý
    + taktéž volání je na dobré úrovni (samozřejmě při venkovním větru kvalita razantně klesá)
    + v uších sedí, netlačí (běhat momentálně nemůžu, tak to jsem nezkoušel)
    + jednoduché dotykové ovládání
    + kvalitní pouzdro s magnetickým zavíráním, které se samo jen tak neotevře

Jedinou mojí výtkou je asi výdrž. Nevím jestli to není třeba mým bluetooth připojením, ale doba přehrávání je kratší, než se udává. Ale za ty peníze ...

• rychlost , dobré ceny

• Kvalita
    • Dostupnost
    • O žádné nevím

S produkty Lamax máme dlouhou zkušenost a značku můžeme doporučit

• rychlost dodání

• výhodná cena + ještě dodatečná sleva na zboží
    • komunikace s obchodem

žádná

• Velmi zajímavé výrobky
    • Dobrá cena
    • Přehlednost
    • Akce

• Přehled

Obchod je přehledný a posílá zboží rychle .Zboží je České a je to solidní kvalita za skvělou cenu , za mě paráda :)

• Kvalita

• Black Friday levnější než u zeleného křiklouna, kde bylo zboží také v akci BF
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Komunikace se zákazníkem

Děkuji i za malý dárek v podobě přenosného reproduktoru Lamax, který nyní očekávám.

• spolehlivost
    • sortiment
    • ceny
    • komunikace

• Rychlost, spolehlivost, nízké ceny

Vše naprosto v pořádku. Oceňuji rychlost dodání a kvalitu výrobku