Špatná kvalita pouzdra. Smrdí asi ?lepidlem?, neforemné, moc velké, barva pouští.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Pokud máte problém se zbožím, což nás mrzí, určitě vyřešíme k vaší spokojenosti na naší infolince
    +420 777 872 069 nebo mailu [email protected].

Tým Krytoland.cz

• Přišel jiný typ krytu a plast je moc měkký,nechrání telefon.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Pokud vám přišlo jiné zboží, než jste si objednali, určitě lze řešit reklamaci na naší infolince +420 777 872 069 nebo [email protected]. Reklamace řešíme obratem ke spokojenosti zákazníka.

Tým Krytoland.cz

• uvedené zboží skladem-nemají skladem!
    • info o tom, že zboží není skladem až po několika dnech
    • již 2x stejný problém

již podruhé objednáno a zaplaceno zboží, které bylo uvedené, že je skladem a opět po několika dnech mi volali, že jej nemají, objednáno a zaplaceno dne 6.7.23 a do 13.7. zatím platba není ani vrácena zpět

Reakce obchodu KrytoLand.cz

bohužel takto nemůžeme ověřit v čem je problém. Pokud jste hradili 6.7. pak platba se načetla předpokládáme 7.7., což byl pátek. Spadnul do toho víkend a pokud jsme neměli něco skladem, pak se snažíme zákazníka kontaktovat týž den, abychom se s ním domluvili na nějaké možné alternativě. Pokud zákazník telefon nezvedá pak opakujeme ještě několikrát. Po neúspěšném kontaktování zákazníka odesíláme mail.
    Jestliže jsme se domluvili na stornu a píšete, že to bylo 13.7., pak to je dnes a dnes bylo také zadáno na účtárnu, která vrací platbu týž den.

Jestli máte jiný problém, neváhejte nás kontaktovat na naší infolince +420 777 872 069, kde s vámi rádi vše vyřešíme a pokud budete mít zájem zkontrolujeme i dostupnost konkrétního zboží.

Tým Krytoland.cz

Objednávku jsem učinil 1.7.2023, doposud 9.7.2023 mi nic nepřišlo, ani odpověď na mojí písemnou žádost.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

kam jste posílali písemnou žádost? Všechny maily jsou zpracované. Jak uvádíte, tak to je již dlouhá doba a určitě bychom vás v případě problému s vaší objednávkou kontaktovali ještě týž den. Jediné co by mohlo vytvořit tuto prodlevu, tak to, že jste si zvolili například převod nebo platbu kartou a platba se nespárovala nebo není uhrazena. Poprosíme vás kontaktovat nás s číslem objednávky na [email protected]

• Ceny příznivé
    • Personál při výdeji nepříjemný
    • Personál při výdeji laxní
    • Personál při výdeji neochotný

Objednávka byla naprosto v pořádku,k tomu nic vytknout. Ale personál na prodejně, neochotný,znuděný... Než ke mě někdo přišel od stolu,to byla věčnost a připadala jsem si,jako že otravuji.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme a takovou reakci jsme ještě neměli. Personál je školený a vždy rád pomůže. Pokud jste měli tento pocit, tak nás to mrzí. Určitě se jednalo o nedorozumění.

Tým Krytoland.cz

Kryt je pěkný ale nesedí na telefonu u nabíjení je odchlíplý

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za váš příspěvek, ale máte možnost řešit reklamaci obratem na našem mailu [email protected], kde posoudíme, zda jsme chybně zaslali nebo jste si chybně objednali. Ať už je chyba na jakékoliv straně, budeme chtít, aby jste byli samozřejmě spokojeni a najdeme řešení.

Tým Krytoland.cz

• Dlouho trvá než předají zásilku přepravci

Dne 3.7. V 8.30hod. Zboží zabaleno,objednána doprava zboží dodáno přepravci až dne 7.7 v 15.00hod.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

to nás mrzí, že ve vaše případě bylo takto předáno. Standard je, že druhý den předáváme dopravci. Netušíme, zda nastal nějaký problém se zbožím. Omlouváme se za prodlevu a budeme doufat, že na nás nezanevřete.

Tým Krytoland.cz

Objednal jsem skla na 2 mobily na Vivo a Honor . Sklo na Vivo má dva zářezy které na originálním skle nejsou. Sklo na Honor má dokonce 2 otvory v místě kde není ani čočka fotoaparátu ani žádný mikrofon. Vše jsem zjistil až po rozbalení jednotlivých balíčků , přitom popis na nich je správný. Škoda vyhozených peněz.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

mrzí nás vaše nespokojenost, určitě obratem vyřešíme nebo posoudíme reklamaci. Obraťte se prosíme na náš mail [email protected].

Tým Krytoland.cz

přestože zboží mělo být skladem, tak objednávku obchod zrušil s tím že je nemají, a i druhý den bylo stále uvedeno že je skladem

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za váš příspěvek. Bohužel může se stát, že i když se zboží jeví jako skladem, jedná se například o poslední kus, který může být poškozen a nelze zákazníkovi odeslat. Pokud je možnost zaslání nějaké alternativy, pak před stornováním objednávky se snažíme se zákazníkem spojit telefonicky a nějakou alternativu vybrat. V případě, že zákazník telefon opakovaně nezvedá, objednávku stornujeme a zákazníka o stornu informujeme mailem.
    Děkujeme za pochopení.

Tým Krytoland.cz

několikrát, mi poslali, že adresu nemohou najít a stále se to opakovalo, až tos
    končilo, nevím kde, naštěstí jsem neplatila předem

Reakce obchodu KrytoLand.cz

od nás zásilky odcházejí většinou druhý den. Bohužel dodání dopravcem neovlivníme. Pokud jste to měli přes zásilkovnu, tak zde je možnost u trasovacího čísla, adresu opravit...to spíše poznatek a doporučení pro příště. Tato situace nás samozřejmě mrzí.
    Zkuste se příště obrátit na naši infolinku, kde určitě problém vyřešíme k vaší spokojenosti.

• Ceny
    • Nikdo nereaguje
    • Kryt přišel poškozený

Koupila jsem zde kryt z vlastní fotkou, kryt přišel poškozený a na zprávy nikdo nereaguje už několik dní. Za mě nedoporučuji.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

zjišťovali jsme podrobnosti, jelikož nám bylo divné, že by nikdo nereagoval několik dnů. Bohužel reklamace nepřijímáme přes sociální sítě. Včera tj. 6.7. jsme od vás teprve obdrželi reklamaci oficiální cestou což je přes [email protected] a dnes je reklamace již vyřízena. O svátky fungovala i naše infolinka, na kterou jste se mohla obrátit.
    Přesto děkujeme za váš příspěvek.

Tým Krytoland.cz

Oba kryty nevydrželi ani vikend

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za váš příspěvek a poprosíme o uplatnění reklamace na našem reklamačním oddělení [email protected]
    Budeme se snažit tuto chybu napravit obratem, abychom z vás mohli udělat spokojeného zákazníka.

Zbozi neodpovidalo značce

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za váš příspěvek. Pokud jste obdrželi chybné zboží, určitě rádi chybu napravíme. Spokojený zákazník je pro nás důležitý, proto dovolte naši chybu napravit na naší infolince- +420 777 872 069 nebo mailu- [email protected].

Doufáme a budeme si přát, že u nás nakoupíte znovu.

Tým Krytoland.cz

Kryty premium s vl.motivem už nikdy neobjednáme ,mě dorazil kryt sice v pořádku ale motiv byl rozmazaný a kryt poškrábaný ,z celkového výsledku jsem dost zklamaná za ty peníze ! A mé dceři dorazil rozbitý na který se teď snažíme už týden vyjednat reklamaci ☹️ jelikož to bylo zabalené pomalu jako nedůležitý dopis ,opravdu si myslíte že skleněný kryt ochrání plastový pytlík a kousek polystyrenu ? Smůla tady už ne bohužel

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za váš názor. Fotografie na krytu musí být nahrána v určitém formátu a velikosti, aby nedošlo k tomu, že bude pak na výsledném zboží rozmazaná. Co se týče poškozeného krytu, tak pokud zašlete foto na naši adresu [email protected], pak výměnu řešíme týž den.
    Pokud se tak nestalo ve vašem případě, prosíme zaurgujte, bude to možná pouze nedorozumění.
    Děkujeme a budeme doufat, že si u nás rádi objednáte znovu.

Tým Krytoland.cz

• Prodávají nefunkční zboží.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za váš názor, který je pro nás důležitý. Určitě nepodáváme záměrně nefunkční zboží. Pokud se tak ve vašem případě stalo, tak nás to moc mrzí a chybu rádi obratem napravíme ať už okamžitou výměnou nebo vrácení peněz zpět.
    Obraťte se prosím na naši infolinku 777 872 069 nebo [email protected]