• mnoho výrobků, které jinde nenajdu
    • ne příliš vstřícný personál, který dováží

• Vše objednám z domova, potraviny doručí ochotní dopravci.

Velký výběr, mohu si vybrat české potraviny. Nepatrná chybička, někdy jsou potraviny vyprodané.

• Potraviny ke skvělé kvalitě
    • Kurýr vždy ochotný, milý, usměvavý
    • Velký výběr potravin
    • Kvalitní, bio, farmářské potraviny

Vždy se těším na nákup, protože mě kurýr zlepší den a také kvalita potravin je skvělá.. moc doporučuji

• Rychle dodání i ten samý den
    • Odnos až do bytu
    • Vstřícnost ridicu
    • Odběr lahvi
    • Práce s recyklaci
    • Snaha o snížení poctu obalu

• Rychlost, kvalita a ochota

Jednoznačně doporučuji všem kdo chce mít nákup v klidu a rychle

• zboží bylo doručeno ještě dříve než bylo slíbeno
    • kvalitní a čerstvé zboží
    • ochota personálu na zákaznické lince
    • nedodán dárek

• zboží až do domu
    • většinou ochotní řidiči
    • platba kartou online
    • Košík je absolutně nepružný - v případě, že něco zapomenou dodat, nejsou schopni zboží za nákupem poslat
    • oproti konkurenci slabší nabídka zboží
    • pokud se zpozdí o hodinu a více. dají sice vědět, ale kompenzace 50 Kč v kreditech je dost nedostačující. V ten moment si do krámu dojdu sama. Nakoupim levněji, a čas strávím jinak než hodinou čekání

Dobrý den, paní Růžičková,

velice nás mrzí, že Vaše objednávka neproběhla v pořádku.
    Zpoždění bylo ve Vašem případě 50 minut, proto Vám bylo připsáno 50 kreditů jako kompenzace.
    V případě, že máte návrhy na doplnění zboží do našeho sortimentu, určitě nám je napište, rádi se předáme dál na produktové manažery.

Omlouváme se Vám za veškeré komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým zákaznické podpory Košík.cz

• Velmi pohodlný a rychlý nákup
    • Zboží i od menších dodavatelů, farmářské produkty, německé a italské výrobky, Delmart
    • Zboží jsem dostala vždy čerstvé a kvalitní, ráda nakupuji i maso, zeleninu, ovoce a pečivo
    • Web přehledně uspořádaný, možnosti filtrace, většinou dobré popisy produktů
    • Všichni zaměstnanci, se kterými jsem byla v kontaktu, byli vždy velmi příjemní, ochotní a vstřícní
    • Rozumné ceny a mnoho slevových akcí
    • Některé zboží je občas vyprodané a naskladnění není zrovna rychlé

V Košíku nakupuji téměř každý týden a jsem opravdu velmi spokojená. Mám různé možnosti nákupů a přesto zůstávám věrná Košíku, takže můj názor na tuto službu je jednoznačně pozitivní. Oceňuji zejména výběr produktů, které nejsou běžné v hyper/supermarketech.

Dobrý den, paní Martino,

děkujeme za krásné hodnocení. Máme radost, že jste s našimi službami spokojena a uděláme vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále.

Tým zákaznické podpory Košík.cz

• ušetřím fůru času,nakoupím v klidu z domova,příjemný a ochotný personál.

• Široký výběr zboží, rychlá doprava, příjemní ochotní řidiči

• RYCHLOST VYŘÍZENÍ I DORUČENÍ OBJEDNÁVKY, PŘESNOST, VÝBORNÁ KOMUNIKACE, VELMI OCHOTNÍ KURÝŘI

• Nemusim chodit dlouhe hodiny po supermarketu, ceny stejne. Doruceni o vikendu.
    • Skutecne prozakaznicke chovani, vzdy vyjdou vstric.
    • Ne vzdy bezchybna objednavka, ale vzdy se snazi chybu napravit.

Mé zkušenosti jsou výborné - celý kolektiv Košíku je vždy velmi ochotný.

• Profesionalita ridicu. Ochota a slusnost.
    • Nemoznost platit vice stravenkami. To nas nuti stridat nakup na Kosiku Nemoznost platit vice stravenkami.Musime tak stridat s nakupy v Globusu atd.

• Nemusím se tahat s těžkými věcmi, vše objednám v klidu a milý a ochotný kurýr donese nákup až do bytu.

• Nákup až do domu.
    • Slevové akce.
    • Při reklamaci vše rychle vyřízeno.
    • Ochotný personál(kurýři, operátorky)

Doporučuji. Nákup až do domu. Slevové akce. Při reklamaci vše rychle vyřízeno. Ochotný personál(kurýři, operátorky)

• ochota
    • vstřícné jednání

• Ochota vyřešit problém
    • Nekompletní objednávka, předem zaplacená
    • Poslali jiné zboží

Dobrý den, paní Lucko,

velice nás mrzí, že Vaše objednávka neproběhla v pořádku. Dle našich informací Vám poté bylo v pořádku doručeno chybějící a zaměněné zboží. Pokud máte jakoukoliv jinou reklamaci, dejte nám prosím vědět na e-mail [email protected], nebo nám můžete zavolat na číslo 226 220 500.

Omlouváme se Vám za veškeré komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým zákaznické podpory Košík.cz

• Zboží je vždy doručeno včas, ochotný pan řidič je vždycky, zboží je kvalitní, čerstvé.
    • Výhody - pro důchodce je služba vynikající, zvlášt když ve vesnici není obchod. Nemusíme zatěžovat svými požadavky naše potomky, mají své práce dost. Také oni Vám za to děkují.

Shrnutí několika (?) slovy? Bezvadné, praktické, bezstarostné, kvalitní zboží, není třeba navštěvovat supermarkety. Výběr zboží je na úrovni, široký sortiment. Také je dobré, že lze si o zboží všechno přečíst. Doručeno je až k bytu. Nesrovnatelné pohodlí oproti frontám v jiných prodejnách. Doporučuji Vaše služby všude, mám radost, že už řada mých známých využívá Vaše služby a je moc spokojená. A také k dosažitelnosti - není co dodat. Velká nabídka možnosti, na kdy si zboží lze objednat. DĚKUJEME.....

Reakce obchodu Košík.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Máme radost, že jste s našimi službami spokojeni a uděláme vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále.

• velký výběr všeho
    • donáška až do bytu