• Kvalita, dochvilnost, kurýři ochotní.

Spousta mých známých, stejně jako já rádi nakupují v Košík.cz z důvodu časové zaneprázdněnosti a nechuti chodit po supermarketech kde se tlačí spousta lidí a potraviny jsou v nich dost pochybné kvality.

• rychlé doručení
    • kvalitní zboží
    • ochotní kurýři

• Vždy velmi ochotný personál

Vždy velmi ochotný personál.

• vždycky když objednám maso, ovoce a zeleninu, tak je to chutné a kvalitativně lepší než v supermarketech
    • miluji nákup v papírových taškách, které pak můžu vrátit
    • seženu u nich i věci z mých oblíbených obchodů jako je Wine Food nebo Delmart
    • kurýr je vždy milý a ochotný, což u jiných se mi bohužel nestávalo
    • občas dostanu do tašky i nějaký dárek a to mě potěší
    • mají laciný dovoz a jezdí v termínu

Já Košík miluji! Líbí se mi jak to vedou. Nestalo se mi, že by mi něco nepřišlo, nebo že by na mě byl někdo nepříjemný a to jsem jednou i záhadně udělala objednávky dvě. Jídlo je v top kvalitě a najdu tam naprosto vše co potřebuji. Navíc mě i baví, že jdou s dobou a snaží se být eko.

• Rychlost, kvalita a ochota
    • Zadna

Spokojenost ve všech směrech

• Moc mile předání před barákem, pan byl ochotný celý nákup odnést až do bytu.
    • Více než půl hodinové zpoždění, ale to je jen malé bezvýznamné mínus.

• Přesný čas doručení
    • Vše je čestrvé
    • Příjemný kurýr
    • Ochota pomoct s těším nákupem
    • Chtělo by to dávat si větší pozor na množství daných potravin - může jich přijít jak přebytek, tak i úbytek.
    • Minimální cena objednávky smí být minimálně 500 Kč.

Velice spokojená.

• přijel milý a ochotný řidič
    • nákup přijede domu, pro mne velká úspora času
    • nechápu, že 12 piv ve skle jsou zabalené v papírové tašce, která se samozřejmě cestou do 4.patra (bez výtahu) protrhne.
    • doručené mléko mělo jen 3 dny do konce spotřeby

• Nákup v klidu domova, ovoce a zelenina se objednává na kusy, nemusím mít něčeho zbytečně kilo, mražené zůstalo mražené, chlazené zůstalo chlazené, vše baleno zvlášť dle druhu zboží v papírových taškách, které se můžou vrátit a nebudou se doma hromadit.
    • Nákup dovezou až k bytu
    • řidič milý,ochotný

Reakce obchodu Košík.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení. Máme radost, že jste s našimi službami spokojeni a uděláme vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále.

Přejeme Vám hezký den.

Tým zákaznické podpory Košík.cz

• vždy doručeno s ochotou, a hlavně až do bytu, pro těžké věci jako jsou nápoje atd suprové

• Rychlé doručení, ochotní řidiči, ochotní pracovníci na zákaznické lince v případě, že je něco nedoručeno nebo doručeno poškozené, rychlá náprava

• Košík je jediný on-line obchod s potravinami, který doručuje i mimo velká města, časy doručení téměř vždy dodržuje, kurýři jsou milí a ochotní.

S Košíkem jsem právě dnes dva roky a jsem s jeho službami velmi spokojená, vše funguje skvěle. Tu a tam dojde k malé nesrovnalosti, kterou Košík vždy vyřeší. Nakupování v marketech není nic pro mě, tudíž Košik je pro mě skvělý parťák. Díky

• - šířka sortimentu je naprosto vyhovující - zejména když se nejedná jen o potraviny, ale obchod nabízí i drogerii, elektro, domácí potřeby, sortiment pro zahrádkáře, speciální výživu a spoustu dalšího... prostě absolutní spokojenost. (Pokud někomu taková šířka nabídky nestačí, musí holt navštívit kamenný supermarket, kde se může hrabat v regálech dle libosti a ne spoléhat na e-shop)!
    • - velmi široký rozsah termínů dodání, od rána až do noci. Zatím mi bylo vše doručeno tak, jak jsem si objednal a jak mi bylo oznámeno SMSkou. Pokud se termín dodání liší ± o hodinu, je to naprosto v normě, obzvlášť ve větších městech, kde je nutné počítat s dopravními komplikacemi. Podle recenzí, které jsem četl, to ale někteří zákazníci nechápou nebo pochopit nechtějí. Pak by měli postupovat dle doporučení v předchozím bodu. :-P (objednat si zboží na dodání ve 22 hodin a vztekat se, že řidič přijel ve 23, kdy už spím (!), sorry, ale to není normální...)
    • - kvalita zboží je naprosto srovnatelná s kamennými obchody. Ještě se mi nestalo, abych dostal něco s prošlou nebo končící trvanlivostí.
    • - velmi přehledné a intuitivně ovládané webové stránky. V tomto uspořádání zákazník velmi rychle najde vše, co hledá. Vzkaz pro Košík.cz: Pokud to nebude nutné, neměňte je a zachovejte současnou podobu!
    • - řidiči velmi příjemní, slušní a ochotní. Pokaždé nabízí odnesení nákupu do domu, byť se jedná třeba jen o dvě tašky. Nemám absolutně žádnou výhradu vůči nim.
    • - musím ještě závěrem zdůraznit svou naprostou spokojenost s programem "Budoucnost bez obalů"! Systém prodeje zboží na váhu v papírových sáčcích, je velmi dobrý nápad!!
    • - z mého pohledu a podle dosavadních zkušeností tento obchod nemá naprosto žádnou nevýhodu!

Obchod bych zcela bez zaváhání doporučil každému, kdo se spokojí se standardní nabídkou v nadstandardní kvalitě (kaviár si jděte koupit do specializované prodejny). Obchod nabízí velmi široký sortiment zboží, nejen potravinářského a nakupování zde mi šetří opravdu spoustu času. Objednávku vytvořím večer, když už mám klid a čas, dodání si zadám na následující den a zatím obchod vše splnil do posledního puntíku! Nemohu porovnávat s konkurencí, ale protože jsem zde maximálně spokojený ve všech směrech, ani nic jiného nehledám a u Košíku budu nakupovat i nadále!

Reakce obchodu Košík.cz

Dobrý den, pane Zbyňku,

děkujeme Vám za krásné hodnocení a pochvalu. Máme radost, že jste s našimi službami spokojen a uděláme vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále.

Přejeme Vám krásný den.

Tým zákaznické podpory Košík.cz

• dovezou až k domu
    • milí a vstřícní řidiči
    • nákup z pohodlí domu , bez front a čekání
    • dovoz nákupu i tentýž den objednání

Skvělé a pohodlné nakupování bez stresu a dlouhých front u kas.

• Příjemný a ochotný přístup řidiče

• Serioznost, vysoká profesionalita, doufám, že ještě výhodná cena dopravy (dnes už nejvýhodnější oproti Rohlíku a Tescu), ochotní doručitelé
    • Nevim proč neumíte udělat to aby se dalo objednávat tak na váhu, jak to má už leta Tesco, až mi naštvete tak si objednám 368 švestek !

• Nákup až do bytu
    • Kvalitní zboží
    • Snadné objednávání
    • V případě pochybení, velmi rychlá a ochotná náprava

Skvělý obchod, který mi ušetří čas s donáškou do bytu.

• Excelentní kurýři, oceňuji jak chování, přístup i ochotu.
    • Velmi dobrá komunikace v případě změn objednávek i při řešení obtíží.

Ideální pro ty, kteří nemohou cestovat za nákupy, či to, stejně jako já, mají v neděli večer za nákupem daleko a dlouho.

• Super komunikace obchodu a ochota. Není co vytknout.

• rychlost dodání
    • kvalita zboží