Rychlost dodání objednaného zboží

Dobrý den pane Milane,
    jsme rádi, že patříte k našim spokojeným zákazníkům. Vaši objednávku jsme Vám odeslali obratem po doručení Vaší objednávky na Vaši adresu. Budeme rádi, když nám dáte vědět co vylepšit, abyste byl spokojený na 100 %.
    Budeme velmi rádi, pokud se na nás opět s důvěrou obrátíte :)

Ano, spokojenost.

Dobrý den pane Jane,
    děkujeme Vám za pozitivní recenzi k Vaší objednávce.
    Těší nás, že jste byl spokojen s průběhem vyřízení objednávky.
    Kamila

stane-li se, že Vámi objednané zboží nemají, zavolají Vám a nabídnou podobné

Dobrý den paní Marie,
    děkujeme Vám za recenzi k Vašemu nákupu ložního povlečení a sad utěrek z egyptské bavlny. Mrzí nás, že Vám nebylo příjemné, když jsme Vás telefonicky informovali, že Vámi objednané utěrky máme pouze poslední 1 sadu a ptali jsme se Vás, jestli chcete odeslat pouze 1 sadu a nebo Vám můžeme nabídnout i jiné sady utěrek. Nabídku utěrek jsme Vám odeslali na email a také chápeme, že Vám barevně nevyhovovaly. Po emailu jsme se domluvili, že Vám máme odeslat jednu sadu, rozhodně jsme Vám ale jiné typy utěrek nenutili. Informovat jsme Vás o nedostupnosti utěrek ale museli, považujeme za drzost, abychom Vám odeslali pouze 1 sadu, když si objednáváte 3 sady.
    Budeme rádi, pokud se na nás opět obrátíte i s dalším Vaším nákupem.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení
    • Spolehlivost

Velice dobrý obchod. Rychlá komunikace, rychle doručení produktu. Kvalitní zboží.

Dobrý den pane Tomáši,
    děkujeme Vám za pozitivní recenzi k Vaší objednávce. Takové recenze náš tým vždy potěší, je nám to odměnou za naši práci :)
    Těší nás, že jste byl spokojen s kvalitou výrobků i se způsobem vyřízení a rychlostí dodání objednávky.

• Odpovídá popisu

Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    Objednávka v neděli uhrazena, zboží hned v pondělí odesláno.

Dobrý den pane Karle,
    děkujeme Vám za recenzi k Vašemu nákupu náhradních dílů na opravu roštu. Těší nás, že jste byl spokojen s průběhem nákupu a rychlostí dodání.
    Kamila

• Kvalitní zpracování, stůl splnil má očekávání, velmi dobrá komunikace, přesné dodržení domluveného času doručení.

Absolutní spokojenost.

Dobrý den paní Miroslavo,
    tak hezké recenze nás vždycky potěší. Děkujeme Vám za recenzi k Vašemu nákupu jídelního stolu. Těší nás, že jste byla spokojena s kvalitou stolu a termínem dodání. Přejeme Vám aby Vám stůl dlouho sloužil.

Ano

Dobrý den pane Iurii,
    i Vám děkujeme za recenzi k Vašemu nákupu na naší prodejně. Těší nás, že jste byl spokojen s průběhem nákupu.

• Rychlost vyřízení zakázky

Opravdu rychlost vyřízení zásilky a to i přes českou poštu

Dobrý den pane Jiří,
    i Vám děkujeme za recenzi k Vaší objednávce náhradních dílů k opravě roštu. Těší nás, že jste byl spokojen s průběhem nákupu a rychlostí dodání. Zároveň jsme rádi, že i doprava Českou poštou Vás nezklamala, my jsme s jejich službami dlouhodobě spokojeni :)
    Kamila

• Z obchodu volali, protože jsem si omylem objednala špatný díl. Vše tak díky ochotě a pohotovsti dorazilo v pořádku.

Dobrý den paní Karolíno,
    děkujeme za recenzi k Vaší objednávce. Těší nás, že jste byla spokojena s průběhem nákupu a rychlostí dodání. Zároveň jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s opravením Vaši objednávky, tak abyste byla spokojená a díly k sobě vzájemně "seděli".

• rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den paní Violeto,
    i Vám děkujeme za recenzi k Vaší objednávce záclony. Těší nás, že jste byla spokojena s rychlostí dodání záclony.

• Rychlost objednávky

Dobrý den pane Petře,
    i Vám děkujeme za recenzi k Vaší objednávce . Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí dodání.
    Kamila

velmi dlouhá čekací doba............ objednávala jsem 16.1.2023 a do dnešního dne tj. 23.1.2023 zboží nemám

Dobrý den, paní Dobroslavo,
    v první řadě se omlouváme, že Vám tento dotazník přišel ještě před termínem dodání roštů.
    Rošty jste objednala 16.1.2023, dodací lhůtu jsme uváděli 2-4 týdny, což jsme Vám i potvrdili do potvrzení přijetí objednávky.
    Nechápeme tudíž Vaši recenzi, kdy popisujete velmi dlouhou dodací lhůtu již 23.1..
    Rošty se Vám budeme samozřejmě snažit dodat co nejrychleji. Jakmile nám rošty z výroby přivezou, obratem Vás budeme kontaktovat, abychom se s Vámi domluvili na přesném termínu a čase dodání, což děláme u každého závozu zboží k zákazníkovi.
    Budeme doufat, že i přes tuto malou nesrovnalost na náš obchod nezanevřete a s důvěrou se na nás opět obrátíte :)
    Přejeme, ať Vám rošty dlouho a dobře slouží.
    Kamila

• Přehledné informace v popiscích zboží
    • Bleskové odeslání

Dobrý den pane Zdeňku,
    děkujeme za kladnou recenzi k Vaší objednávce . Těší nás, že jste byl spokojen s přehledností našeho webu, cenovou nabídkou i rychlostí dodání. Balíčky balíme co nejrychleji umíme a obratem odesíláme našim zákazníkům.
    Kamila

S obchodem jsem naprosto spokojená .

Dobrý den paní Jaroslavo,
    i Vám děkujeme za recenzi k Vaší objednávce bambusových osušek. Těší nás, že jste byla spokojena s vyřízením Vaší objednávky.
    Kamila

• Zboží dorazilo během dvou dnů od objednání
    • Možnost přímé platby z baknovnictví přes QR kód v objednávce.

Dobrý den pane Petře,
    hezké recenze nás vždycky potěší :) i Vám děkujeme za recenzi k Vaší objednávce. Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí dodání i způsobem platby přes QR kód.

rychlé dodání

Dobrý den pane Jaroslave,
    děkujeme Vám za recenzi k Vaší objednávce. Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí dodání balíčku.
    Kamila

Rychlé doručení, zboží v pořádku

Dobrý den paní Evo,
    děkujeme Vám za recenzi k Vaší objednávce. Těší nás, že jste byla spokojena s rychlostí dodání balíčku. Balíčky balíme s láskou, tak aby se jim cestou k vám nic špatného nestalo :)
    Budeme rádi, pokud se na nás opět s důvěrou obrátíte.
    Kamila

Byl jsem zde prvně nakupovat.

Dobrý den pane Květoslave,
    děkujeme Vám za recenzi k Vašemu nákupu. Těší nás, že jste byl spokojen s průběhem nákupu.

• zajímavý sortiment
    • široký výběr barev nábytku
    • nabídka českého zboží
    • vynikající infolinka, ochota poradit i ve večerních hodinách
    • možnost objednání výnosu, montáže i odvozu starého nábytku

S prvním nákupem v tomto obchodě jsme velmi spokojení. Nejenom, že pomohli během výběru zboží a důsledně odpověděli na všechny dotazy, ale na dálku ochotně pomohli i během montáže.

Dobrý den pane Lumíre,
    děkujeme Vám za podrobnou recenzi k Vaší objednávce skříňky. Těší nás, že jste byl spokojen se způsobem vyřízení objednávky.
    Kamila

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Dobrý den pane Jane,
    děkujeme Vám za pozitivní recenzi k Vaší objednávce polštářků a lamelových pouzder. Těší nás, že jste byl spokojen se způsobem vyřízení objednávky.