• Tzv. hlídací pes obchodu avizoval (po 6 měsících), že je zboží na skladě. Na základě objednávky obratem mi po 48 hodinách obchod sdělil , že zboží na skladě nemá. Inu, vysoká................

Nebrat

Reakce obchodu Kasumex

omlouváme se, pokud něco nefungovalo, jak má.

Mohlo to ale v tomto případě být způsobeno i tím, že hlídacího psa mělo nastaveno velké množství zákazníků, kteří ihned po avízu daný produkt/součástku vykoupili., takže se na Vás nedostalo.

_
    Kasumex.cz

Když chci zaplatit a nepodaří se mě to pak nemám šanci zaplatit.

Reakce obchodu Kasumex

poslali jsme Vám dodatečnou výzvu k platbě. Pokud by se Vám nepodařilo uhradit přes GoPay, můžete uhradit převodním příkazem, údaje k platbě jsou v této výzvě uvedeny.

Děkujeme a přejeme příjemný den

kasumex.cz

• Jediná výhoda obchodu je : jeden z mála obchodů kde se dají sehnat náhradní díly
    • Dlouhé dodací lhůty, složité vyhledávání dílů, špatná komunikace obchodu. Hodně se zhoršil !!!

Nedá se dovolat

• Tovar som si objednal dňa 11.01.2022. Hoci je dnes už 17.01.2021, tak tovar mi ešte stále nebol dodaný. Preto neviem posúdiť ani kvalitu práce obchodu a ani kvalitu výrobkov. Z obchodu mi síce poslali mail, že tovar , ktorý som vyplatil bankovým prevodom, mi posielajú, ale neviem, či zlyhal obchod alebo kuriér?
    Zatiaľ som s touto akciou nespokojný a dúfam, že mi tovar v krátkej dobe dodajú alebo mi aspoň vratia peniaze...

Reakce obchodu Kasumex

velice nás mrzí, že Vám zboží nebylo doručeno dle Vašeho předpokladu. Úhradu jsme obdrželi 12.1.2022, dne 13.1.2022 jsme Vám zboží odeslali. Prověřili jsme doručení Vaší zásilky u dopravce a zjistili jsme, že zásilka byla 14.1.2022 odeslaná z České republiky, na Slovensko doručená 17.1.2022 a dnes, 18.1.2022, by Vám měla být balíček doručen.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den

Kasumex s.r.o. – Váš expert na náhradní díly

Objednal jsem ložisko řetězky11893 pro spojku 26831 ložisko nepasuje a obchod na to nereaguje jak telefon tak email.

Reakce obchodu Kasumex

velice nás mrzí celá tato nepříjemnost.
    Po obdržení Vaší recenze jsem dohledávali Váš e-mail a zjistili jsme, že nám bohužel z nezjištného důvodu spadl do složky " SPAM".

Neměli jsme tedy o reklamaci žádné ponětí.

Věříme, že příště bude vše v naprostém pořádku.

Kasumex s.r.o. – Váš expert na náhradní díly

Dobrý den dobrá firma se pozná podle toho kdy se řeší potíže první potíž a obchod přestal komunikovat

Reakce obchodu Kasumex

velice nás mrzí celá situace s dodáním nevyhovujícího zboží.

Dotaz jste zaslal 9.12. a byl v pořadí na vyjádření našeho technického oddělení.

Bohužel jsme nebyli schopni reagovat dříve, jelikož nám dennodenně chodí velké množství dotazů.

Budeme se však snažit celou situaci neprodleně dořešit.

Děkujeme

kasumex.cz

• dnes je 04.12.2021 tovar stále nedučený a nemôžeme sa dovolať.
    tel .: 00421905183668 p.Franko

Reakce obchodu Kasumex

jako způsob platby jste vybral GoPay, ale Vaši platbu neevidujeme, tudíž vaše objednávka nebyla vyřízená. Pokud si zboží nadále přejete, můžeme Vám odeslat dodatečnou výzvu k platbě a jakmile Vaši platbu zaevidujeme, zboží Vám zašleme.

kasumex.cz

• Potřebuji vyměnit díl a obchod nereaguje.
    • Po 12 telefonátech kdy telefon nikdo nebral jsem to vzdal. Už nikdy více.

Reakce obchodu Kasumex

velice nás celá situace s nedořešenou výměnou mrzí.

Na našich webových stránkách naleznete reklamační list, na základě kterého reklamace, dle obchodních podmínek, přijímáme.
    Pokud jsme tedy nereagovali telefonicky, mohl jste zboží odeslat zpět, případně nás kontaktovat e-mailem.

Vzhledem k velkému množství objednávek preferujeme e-mailovou komunikaci.

Nicméně se Vám tímto velmi omlouváme a věříme, že nad námi nezanevřete.

Kasumex s.r.o.

Spojka Husqvarna 61, 266 starý typ nahrazuje 5017785-01
    Vyšie je popis produktu uvádzaný na stránke Kasumex. Po dodaní dielu som zistil že diel nepasuje na starý tip Husqvarni 61 ako je v popise a to preto že je na unášači závit s jemným stúpaním ktorý zodpovedá stúpaniu závitu na novšej generácii Husqvarni 61.

Reakce obchodu Kasumex

existují dva typy spojky na Husqvarnu 266. Typ 5014032-02 s hrubým závitem už nelze objednat, typ 5017785-01 s jemným závitem, který jste si objednal a obdržel od nás je na Husqvarnu 266 (musí být i kliková hřídel s jemným závitem).

Pokud máte zájem o vrácení zboží, můžete nevyhovující zboží poslat na naši adresu a my Vám vrátíme peníze, jelikož Vám vyhovující typ se už nevyrábí a není možné jej objednat či můžete koupit novou klikovou hřídel s jemným závitem a poté Vám bude spojka pasovat.

S přáním pěkného dne,
    Tým e-shopu Kasumex.cz

• Zboží nefunkční

Reakce obchodu Kasumex

je nám velice líto, že došlo k této nesrovnalosti. Nenašli jsme ovšem žádnou komunikaci, že byste s námi tuto situaci řešil. Pokud byste se na nás obrátil s reklamací, vyřešili bychom to zasláním funkčního zboží nebo vystavením dobropisu a vrácením částky zpět.

Děkujeme za pochopení.
    kasumex.cz

• nic mi neprislo a cekam uz tyden,jak hodnotit

nic jsem nedostal,zaplatit a zasilka je KDE

Vážený pane,

je nám to velice líto, ale Vaši platbu neevidujeme. Dvakrát jsme Vás ohledně prověření platby kontaktovali, na naši výzvu jste nereagoval. Jelikož objednávka nebyla uhrazená, nemohli jsme ji odeslat.
    Prověřte si, prosím, provedení platby na Vašem účtu.

Děkujeme za pochopení
    Tým e-shopu

Po týdnu mi bylo zděleno,že zboží nelze dodat kompletní,jestli chci jenom část objednávky!
    Za tu dobu bych ho mohl sehnat jinde!

Reakce obchodu Kasumex

omlouváme se za informační prodlevu. Budeme usilovně pracovat na tom, aby se toto příště nestalo, resp. abyste info dostal dříve.

_
    tým e-shopu Kasumex.cz

Zakoupen unašeč nože pro sekačku. Ihned po nastartování sekačky se rozlomil. V rámci reklamace zaslána fotografie unašeče na které je zřejmé nestejnorodý materiál odlitku. Reklamace zamítnuta, proto nedoporučuji.

Dobry den,

Poslali jsme Vam vyjadreni na zaklade fotografie a doporucili postup dle reklamacniho radu, tj. fyzicky poslat reklamovane zbozi k nam a my je pak v ramci reklamacniho postupu zasilame dodavateli na posouzeni. Z Vami zaslane fotografie nebyl videt zadny defekt materialu unasece. Pokud si zbozi prejete reklamovat, prosime o postup dle reklamacniho radu.

Dekujeme za pochopeni.

• nekomunikuje

Reakce obchodu Kasumex

z Vaší strany evidujeme jenom objednávku, která je neuhrazená od 29.8. a bude tento týden automaticky stornována pokud Vaši úhradu nezaevidujeme. K této objednávce nevidíme žádný další email či dotaz z Vaší strany, tudíž nechápeme na základě čeho bychom měli komunikovat. Týdně systém stornuje cca 50 neuhrazených objednávek a jelikož má každý zákazník napsané platební údaje na potvrzení o objednávce, ti, kteří se rozhodnou objednávku neuhradit už dále neoslovujeme.

Pokud o Vaši objednávku máte nadále zájem, prosím o úhradu prostředků.

Pěkný zbytek dne
    Tým e-shopu

• dlhá čakacia doba dodania tovaru

Reakce obchodu Kasumex

Vaši platbu jsme evidovali 30.8. a objednané zboží Vám zaslali 31.8. Když platíte objednávky ze zahraničí, doporučuji zadat okamžitou platbu či platit kartou, prostředky tak prodejce bude mít připsané okamžitě a Vaši objednávku vyřidí dříve.

Pěkný zbytek dne přeje

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nekomunikace

Reakce obchodu Kasumex

dívali jsme se na Vaši objednávku a zvolil jste metodu platby převodem. Bohužel neevidujeme, že byste za zboží zaplatil, takže nebylo odesláno. Pokud jste si to spletl s dobírkou (platba až při převzetí), tak prosíme udělejte novou objednávku, nebo nás kontaktujte. Byli bychom moc rádi, kdybyste zvážil odstranění této recenze, neboť to nebyla chyba našeho e-shopu, že jste si vybral špatně metodu platby (převodem) a peníze jste nám neposlal.

• špatný rozměr
    • neoriginální díl
    • mizerná kvalita
    • na pilu jsem to ani radši nemontoval

Reakce obchodu Kasumex

V nabídce máme originální a neoriginální náhradní díly. Vybral jste si neoriginální díl, tudíž se jeho kvalita i cena liší od originálu. Originální náhradní díl je 2x dražší než díl, který jste si vybral. Ne všichni naši zákazníci si přejí investovat do pily vyšší částky za originální náhradní díly, proto nabízíme alternativu v podobě neoriginálů, avšak dbáme na to, aby i tyto díly měly vyhovující kvalitu. Velmi nás mrzí, že náhradní díl nevyhovoval Vašim představám. Můžete nám napsat e-mailem více informací, co se přesně stalo? Kvalitu dílů si totiž většinou lidé u nás pochvalují, tak proto se ptáme.

Kasumex.cz

• Obchod nereaguje na telefon. Na email nereaguje. Zboží nepasuje na daný typ pil.

Pokud budete řešit jakýkoliv problém nemáte šanci pro jakoukoliv komunikaci. telefon funguje jen 1 hodinu denně a ani tak se nedovoláte!

Reakce obchodu Kasumex

je nám moc líto, že objednaný díl nepasoval. Pokud jste objednal něco, co nesedělo, tak není problém, když danou součástku/produkt vrátíte. Obratem Vám (při dodržení podmínek vrácení zboží/odstoupení od smlouvy) vrátíme peníze.

Co se týče e-mailů a telefonů, tak vše funguje, jak má (viz ostatní recenze - lidé si chválí naši komunikaci), akorát vzhledem k sezóně v plném proudu odbavujeme dotazy/požadavky postupně.

Kasumex.cz

• Dlouhá dodací lhůta....

Reakce obchodu Kasumex

omlouváme se, teď v sezóně v plném proudu občas ke zpoždění může docházet. Zde Vám chceme moc poděkovat za trpělivost.

Standardně ale však stíháme doručovat většinu objednávek do 2-3 pracovních dnů, děláme pro expedici maximum, co je v našich silách.