• Velice nekvalitní zbozi

Dobrý den.
    Dívali jsme se do Vaší objednávky. Zboží, které jste si objednal běžně posíláme a reklamace nebývají. Pokud ale nejste spokojen, máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní .

Kasumex.cz

• Přišlo jiné zboží než bylo objednáno

Dobrý den.
    Snažili jsme se Vás kontaktovat, abychom zjistili, kde se stala chyba. Bohužel bez reakce. Pokud nejste spokojen, máte stále možnost vrátit zboží ve 14 dnech zpět.
    Děkujeme.

Kasumex.cz

inzerováno jako lišta oregon,ale byl mě poslaný nějaký rumunský šmejd s jedním nýtem na vodicí liště k motorové pile,Pozor na tento obchod

Dobrý den, pane Jovacha.
    Mrzí nás Vaše recenze. Na webu je u zboží, které jste si objednal jasně napsáno nahrazuje OREGON, typ dílu: kompatibilní s originálem.
    Zajištujeme pro Vás náhradní díly jak originální, tak neoriginální, které jsou však kompatibilní. Nikdy tuto informaci neskrýváme. Nemáme důvod.
    Pokud nejste se zbožím spokojen, máte nárok na vrácení.

Kasumex.cz

Prišiel mi iný výfuk ako bol zobrazený na stránke a písal som im email vôbec mi do dnešného dňa neodpísali.

Dobrý den.
    Opravdu byla na našich stránkách špatná fotka. Už je opraveno. Nicméně co se týče komunikace, zakládáme si na tom, aby byla včasná. Bohužel se to sešlo - byl svátek, dny volna a ve volném čase se všichni naši zaměstnanci věnují sobě, svým rodinám a koníčkům, nikoliv vyřizování emailů. První pracovní den jsme Vás kontaktovali. Zboží můžete samozřejmě vrátit.
    Děkujeme za pochopení ;-)

Kasumex.cz

Produkt na foto není ve skutečnosti ten samí

Dobrý den.
    Ano, ve Vašem případě byla fotka špatně. Máme tisíce položek a prostě se to může stát (i když by němělo). Fotku jsme samozřejmě ihned opravili. Také jsme Vám nabídli variantu k Vaší spokojenosti. Tu jste nevyužil.
    I tak děkujeme za recenzi

Kasumex.cz

• Objednané zboží stále nedorazilo. Hlavně že píšou že zboží předali dopravci

Dobrý den.
    S klientem jsme se již spojili. Chyba nebyla na naší straně, ale u přepravní společnosti.
    Prosíme, čtěte emaily, které Vám od nás chodí. Jsou tam i čísla balíčků, můžete si dohledat, kde právě leží.
    A hlavně, pokud je nějaký problém, kontaktujte nás přes email: [email protected]
    Můžeme předejít zbytečně nedorozumění.

Moc děkujeme

Kasumex.cz

• zapalovani absolutne ,nepasuje ma velky rozmer, oproti originalu,

Dobrý den, Vladimíre.
    Několikrát jsme se snažili Vás kontaktovat a situaci vyřešit. Nevíme, zda byla chyba na naší (špatně naskladněno) nebo Vaší straně (nevhodně vybráno) a rádi bychom to dořešili. Ozvěte se prosím. Děkujeme ;-)

Kasumex.cz

• Už druhý krát po sebe mi bola objednávka stornovaná,neviem žiadny rozumný dôvod.....

Dobrý den, Alexi.
    Kontrolovali jsme to, a ano, Vaše objednávky jsou stornované. Systém je nastaven tak, že zboží je pro zákazníka rezervováno 7 dní. Pokud do té doby objednávku neuhradí, objednávka se stornuje a zboží se uvolní pro jiného zákazníka.
    Nicméně budeme Vás kontaktovat emailem.
    Děkujeme za pochopení

Kasumex.cz

Zboží bylo doručeno, ale je nefunkční.

Reakce obchodu Kasumex

čekáme, až nám zboží pošlete zpět, ať můžeme zkontrolovat, kde se stala chyba. Děkujeme

Kasumex.cz

• Dodaný úhlový převod nenahrazuje originál. Není možné namontovať ochranný kryt a nesedí délka, tzn. nezapadne upevňovací šroub do otvoru na tyči. - Údaje na e-shopu jsou tím pádem zavádějící.

Dobrý den.
    Podle Vaší objednávky jsme prověřili informace na našem webu. Vámi požadovaný díl máme ve třech variantách. Dvě z nich jsou dokonce s obrázkem ve vysoké kvalitě a ze všech stran (360°). Bohužel, někdy se nestačí řídit jen slepě čísly, ale právě tím obrázkem. A to byl i tento případ.
    Chápeme Vaše rozčarování, člověk se těší, že bude moct přístroj znovu používat,...
    Chceme Vám vyjít vstříc. Samozřejmě máte nárok na odstoupení od smlouvy nebo na výměnu za správný díl. Budeme Vás kontaktovat.

• chybely podrobnejsi informace

Dobrý den.
    Děkujeme za zpětnou vazbu, nicméně u zboží, které jste si objednal jsou informace kompletní. Pokud se potřebujete na něco doptat, není problém. Na našem webu najdete email. Na technické dotazy odpovídá náš zkušený technik.
    Osobně si myslím, že za tuto situaci si 50 % nezasloužíme. Nechávám na posouzení ostatních zákazníků ;-)

• rychlé doručení
    • zboží neodpovídá vyobrazení

Zakoupil jsem karburátor na základě e-mail doporučení prodávajícího, po doručení jsem zjistil že se jedná o jiný typ. Karburátor jsem zaslal zpět za 160Kč a dostal jsem zpět na účet pouze cenu karburátoru. Poštovné (59,-)a doběrečné (30,-) bylo z dobropisu odečteno.
    Celkem mě zjištění že obchod doporučil nevhodný karburátor stálo 249Kč.

Dobrý den.
    Zkontrolovali jsem společnou emailovou komunikaci. Technik Vám poslal odkaz s podobrným karburátorem. Předpokládal, že než zboží objednáte, porovnáte s tím, co máte doma. Asi se tak nestalo.
    Omlouváme se za komplikace.
    Děkujeme

Kasumex.cz

• Nelze z objednávky poznat, že chybí ještě spojka

Dobrý den.
    Překvapuje nás Vaše recenze. Objednal jste si startér, který je na webu nafocený ze všech stran (360°). Tzn., že je vidět, jestli obsahuje spojku nebo ne. Spojka se objednává zvlášť.
    Víc nás ale mrzí, že jste nám nedal emailem vědět, že máte nějaký problém a rovnou píšete tuto recenzi. Stává se, že si klient objedná nevhodné zboží. Pošle ho zpět, my vrátíme peníze a on si vybere (třeba i po emailové konzultaci s technikem) správnou součástku. To samé můžete udělat i Vy ;-)

Kasumex.cz

• Katastrofalní komunikace s prodejcem, doslova výsměch zákazníkovi

Zakoupený válec a píst na motorovou pilu Stihl MS 280, cena 2800 Kč, zboží z číny, po motáži píst bez komprese, pila bez výkonu. Řešení obchodu, zboží můžete zaslat nepoužité a zabalené zpět. Doporučuji nakupovat v obchodě, kde příjmají reklamace.

Dobrý den.
    Mrzí nás Vaše recenze. Jsme přesvědčeni, že z naší strany byla komunikace příkladná. Na webu je jasně uvedeno, že Vámi objednané zboží nahrazuje originál. I podle ceny může být jasné, že se nejedná o originální díl.
    V emailové komunikaci jste nás neinformoval, že jste píst již namontoval, proto jsme Vám poslali pokyny pro Odstoupení od smlouvy, nikoliv pokyny k Reklamaci. Dnes Vám tedy na email posíláme, jak zboží u nás reklamovat.

Kasumex.cz

• Doručení v zboží bylo pořádku.Ale na tel. číslo se nelze dovolat.Chtěl jsem se domluvit na postupu vrácení zboží.Nelze.Díl který jsem zakoupil mi není k ničemu.Ostatní zboží (membrány)v pořádku.

Reakce obchodu Kasumex

děkujeme Vám za Vaši recenzi.
    Mrzí nás, že jste se nedokázal s námi spojit telefonicky. Denně vyřizujeme nespočet telefonních žádostí. Vzhledem k aktuální vytíženosti telefonu, upřednostňujeme emailovou korespondenci. Pokud chcete svůj díl vrátit, prosím kontaktujte nás emailem a my Vás informujeme ohledně postupu vrácení zboží, popřípadě informace ohledně vrácení zboží naleznete i na našem e-shopu v sekci "odstoupení od smlouvy" viz odkaz https://www.kasumex.cz/informace/obchodni-podminky/.
    Kasumex.cz

• Nevím o žádné co by mě potěšila.
    • Nehorázně předražené náhradní díly. Až o více jak 100procent oproti levněším prodejcům.

Tady nákup jedině když už není zbytí...

Reakce obchodu Kasumex

naše ceny sledujeme a srovnáváme s konkurencí, ale zároveň nabízíme kvalitní náhradní díly, které jsou kompatibilní s originály. Z důvodu hlídání kvality neodebíráme nejlevnější zboží a to se potom promítá i do ceny některých produktů. Chápeme, že zákazník, který má jako jediné kritérium cenu, může najít levnější zboží u konkurenčních e-shopů. Naopak máme hodně pozitivních recenzí, že nabízíme široký sortiment zboží za výhodné ceny.

Zboží poškozeno, nefunkční.

Reakce obchodu Kasumex

omlouváme se, ale nedostali jsme od Vás jakoukoliv informaci o nefunkčním zboží. Pokud zákázník zhodnotí, že dané zboží není funkční, informuje nás a dále postupujeme v rámci reklamčního řízení.

• Zboží neodpovídá popisu

Reakce obchodu Kasumex

evidujeme u Vás 2 objednávky, ale neobdrželi jsme žádný email s informací, že by něco nesedělo. Je možné, že existuje více typů dílů na Váš model či se mohla stát chyba i při vyskladňování, ale bez informace co bylo špatně, bohužel nedokážeme reagovat a Vaši stížnost vyřídit. Napište nám email a technik Vám obratem odepíše, aby se toto co nejdříve vyřešilo.

S pozdravem,
    Tým e-shopu

• Že už vim, že zde si nic kupovat uz nebudu!
    • Přišlo mi úplně něco jiného než jsem objednal! Telefonní domluva hrozná! Neochota ze strany volaného!Jedna se zakaznikem jak hovado!Takoveho dementa bych na hodinu vyhodil!Obchod v zadnem pripade nedoporucuji!!!Je to uz podruhe co jsem se s timto obchodem zklamal!

Reakce obchodu Kasumex

obdržel jste přesně to co jste si objednal. Po telefonu jste byl technikem informován, že existují dva typy řetězek na Váš stroj. Poslali jsme Vám řetězku, kterou jste si objednal (3,25 - 7 zubů) a technik Vám na email znovu přeposlal potvrzení objednávky, jelikož jste tvrdil, že jste si obdržené zboží neobjednal. Také Vám poradil, který typ řetězky pravděpodobně potřebujete (3/8 - 6 zubů). U špatně objednaného zboží jste mohl odstoupit od smlouvy, peníze by Vám byly vráceny na účet a správnou řetězku si můžete objednat u nás či v jiném obchodě. Na nic z uvedeného jste nepřistoupil a na email jste nereagoval. Pokud budete mít zájem odstoupit od smlouvy, můžete tak učinit dle našich obchodních podmínek.