• Že už vim, že zde si nic kupovat uz nebudu!
    • Přišlo mi úplně něco jiného než jsem objednal! Telefonní domluva hrozná! Neochota ze strany volaného!Jedna se zakaznikem jak hovado!Takoveho dementa bych na hodinu vyhodil!Obchod v zadnem pripade nedoporucuji!!!Je to uz podruhe co jsem se s timto obchodem zklamal!

Reakce obchodu Kasumex

obdržel jste přesně to co jste si objednal. Po telefonu jste byl technikem informován, že existují dva typy řetězek na Váš stroj. Poslali jsme Vám řetězku, kterou jste si objednal (3,25 - 7 zubů) a technik Vám na email znovu přeposlal potvrzení objednávky, jelikož jste tvrdil, že jste si obdržené zboží neobjednal. Také Vám poradil, který typ řetězky pravděpodobně potřebujete (3/8 - 6 zubů). U špatně objednaného zboží jste mohl odstoupit od smlouvy, peníze by Vám byly vráceny na účet a správnou řetězku si můžete objednat u nás či v jiném obchodě. Na nic z uvedeného jste nepřistoupil a na email jste nereagoval. Pokud budete mít zájem odstoupit od smlouvy, můžete tak učinit dle našich obchodních podmínek.

• požadujete platbu vopred

tovar nedodany,požadujete platbu vopred na učet

Reakce obchodu Kasumex

moc se omlouváme. Bohužel, možnost zasílání na dobírku do cizích zemí jsme museli zrušit, protože se nám vracelo spoustu nepřevzatých zásilek.

Děkujeme za pochopení
    Kasumex.cz

• Po týdnu zrušit objednávku. Je dost hloupé.

Reakce obchodu Kasumex

mrzí nás Vaše negativní recenze, jelikož Vaše objednávka byla po týdnu stornována automaticky jako neuhrazená. Objednávky, u kterých je zvolen způsob platby převodem či platební kartou a nejsou ani po týdnu uhrazeny se automaticky stornují.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu

Prodávají díly které vůbec nepasují k danému typu pily.

Reakce obchodu Kasumex

mrzí nás, že Vám objednaný díl nepasoval. Těchto dílů prodáme ročně přes 200 ks a kromě 1 ks se nám od začátku roku nevrátil ani jeden. Chyba se samozřejmě mohla stát u výdeje zboží, u dodavatele apod. Bohužel jste nás s tímto problémem nekontaktoval a tudíž jsme Vaši reklamaci nemohli řešit. V případě, že obdržíte nevyhovující zboží, můžete nás kontaktovat emailem či zboží vrátit a pokud se stala chyba na naší straně, vrátíme Vám peníze za objednávku i poštovné zpět k nám.

Kasumex s.r.o. – Váš expert na náhradní díly

• hezké webové stránky a SEO optimalizace ...
    • inzerovali zboží skladem, po telefonickém ověření jsem si zboží objednal a čekal
    • a čekal
    • a stále čekal
    • až mi přišlo oznámení o stornu objednávky ...
    • následně si moje telefonní číslo zadali na BlackList, takže jim to ani nezvoní a mně to padá rovnou do obsazeno ...

Reakce obchodu Kasumex

velice se omlouváme za nedorozumění o čemž jsme Vás e-mailem informovali. Bohužel dodavatel nám dodal jiný model a Vámi objednané zboží nemá na skladě.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Kasumex.cz

• Obchod prodává palivové zátky k pilám Hecht, jako kdyby existoval jen jeden druh, jedna míra. To by ovšem Hecht musel prodávat jen jeden typ pil.

Nicméně, když jsem jim napsal, že zátka do mé pily nejde, vrátili mi peníze.

Reakce obchodu Kasumex

v popisu produktu je napsáno katalogové číslo, kterému Vámi objednaná zátka odpovídá. Jelikož jste nám napsal, že Vám zboží nepasuje a my máme jenom ty palivové zátky, které nabízíme na našem e-shopu (2 typy), byly Vám obratem vráceny peníze. Bohužel jsme Vám nemohli vyměnit zboží za něco co nevedeme.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný zbytek dne.

Tým e-shopu kasumex.cz

• Dodané jiné zboží než bylo vyobrazeno v nabídce e shopu

Reakce obchodu Kasumex

bohužel nám zboží špatně dodal dodavatel a správné nemá skladem, o čemž Vás kolegyně ráno informovala. Nevyhovující zboží je třeba vrátit na naši adresu a my Vám poté vrátíme peníze včetně nákladů za dopravu zpět k nám.

Při množství produktů, které nabízíme není možné překontrolovat každý kus, který obdržíme a takovéto věci se občas stávají.

Kasumex s.r.o.

• Nezvedaji telefon

Reakce obchodu Kasumex

Omlouváme se, že nyní v sezóně, která je v plném proudu, vždy nestihneme všechny telefony (telefonické dotazy technik řeší mezi 13:30 až 15:00) . Pokud něco potřebujete řešit, preferujeme e-mail, k tomu se dostaneme i později - a vše vyřídíme.

Tým e-shopu

• Da se tam sehnat dost veci.

Jenze po zmene politiky k zakaznikum a pravdepodobne i objednaciho systemu je hruza se k tomu zbozi rychle dostat. Objednavkovy system kvuli nejake chybe sam neposila udaje pro platbu. Osobni vyzvednuti je az po prijeti platby, na miste se zaplatit neda. Zaslani platebnich udaju aby mohla byt platba vubec provedena se musi pokazde urgovat bud na miste nebo mailem. Telefon zapinaji jen na hodinu denne odpoledne. Zbozi nema kdo prinest ze skladu pokud osobne prijedete resit problem ze nemate jak zaplatit protoze vam neposlali ani udaje k platbe. Katastrofa v peci o zakazniky.

Reakce obchodu Kasumex

automaticky se vystavuje a posílá zálohová faktura z účetního programu. Někdy se stává, že e-mail spadne do spamu, ale konkrétně Vaši zálohovou fakturu kolegyně dohledala a přeposlala jakmile jste napsal email s žádostí o zaslání údajů k platbě. Porpvé Vám byl email odeslán 19.05. v 09:03, po Vaší žádosti byl znovu odeslán 26.05. v 8:57. Doporučuji prověřit spam.

Osobní odběr je možný pro předem uhrazené objednávky, jelikož si přes 50% zákazníků nezaplacené objednávky nevyzvedávalo, což pro naše skladníky znamenalo dvojí práci vyskladnění a následného zaskladnění zboží. Jelikož máme nedostatek lidí, což se odráží především v sezóně změnili jsme pravidla pro osobní odběry na předem uhrazené.
    Pro technické dotazy je telefon zapnutý jenom hodinu denně, ale snažíme se obratem odpovídat na emailové dotazy. To jste mohl vidět dnes, když jste žádal o zaslání údajů k platbě: email jste poslal v 8:44, kolegyně Vám přeposlala zálohovou fakturu v 8:57.
    Chtěla bych poznamenat, že jsme malá rodinná firma a snažíme se maximálně vyjít vstříc zákazníkům, ale ne vždy v sezóně stihneme vše vyřídit.

Tým e-shopu

Osobní vyzvednutí zboží je tragické. Údaje k platbě dorazí asi až se po nich začnete aktívně shánět. Tragický informační systém pro e-shop , neodladěné fungování jejich systému.

Reakce obchodu Kasumex

mrzí nás, že Vám náš e-shop přijde komplikovaný. Stále se snažíme e-shop vylepšovat a naopak si ho hodně zákazníků chválí. Vaše objednávka byla vytvořena 10.05.2022 odpoledne a zboží u nás na prodejně bylo nachystáno hned druhý den. Rychlost expedování zboží v sezóně je výsledek neustálého investování do modernizace našeho IT systému a e-shopu.

Přejeme Vám příjemný den,
    Tým e-shopu

Obchod nabízí náhradní díly dle jejich popisu “nahrazuje originál”, díl nepasoval.
    Při požadování náhrady za poštovné obchod nereaguje.
    Obchod Kasumex po této zkušenosti NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Kasumex

kolegyně dohledala Vaši dokumentaci k vrácenému zboží. Jelikož jste vyplnil formulář pro odstoupení od smlouvy s vysvětlením, že produkt není tvarově stejný jako originál a na čínské křovinořezy existují tři typy zapalování, nebylo evidentní, že chyba byla na naší straně a tudíž Vám nebyla vrácena částka za dopravné, ale jenom za nevyhovující zboží.

Zboží bylo odesláno dle Vaší objednávky, doporučujeme proto prověřit přesný model a značku čínského křovinořezu. Jelikož prodáme ročně desítky až stovky kusů těchto zapalování, které nám zákazníci nevrací, popis na našem e-shopu je odpovídající označeným modelům.

Pokud máte některý z modelů napsaných na e-shopu k zapalování, které jste nám vrátil, ozvěte se nám a dořešíme i Vaše poštovné.

Tovar prišiel poškodený

Reakce obchodu Kasumex

neobdrželi jsme od Vás žádnou reklamaci, tudíž jsme Váš problém nemohli ani řešit. Posílám odkaz na reklamační řád:

Můžete nás též kontaktovat emailem ([email protected]) a Vaši reklamaci dořešíme.

kasumex.cz

Zatím zboží nemám a doplnil a zaplatil jsem objednávku a nikdo se neozval.

Reakce obchodu Kasumex

kolegyně se s Vámi emailovou komunikací domluvila, že vyčkáme na vrácení nesprávně zaslaného zboží a poté Vám pošleme správné zboží. Ohledně Vaší druhé objednávky, požádal jste nás, abychom Vám ji poslali současně se správným zbožím z první objednávky. Stále však čekáme na zpětný balík. Vaše zboží je nachystáno k expedici již od 02.05.2022 a bude expedováno ihned po vrácení nesprávně zaslaného zboží. Kolegové se s Vámi pokoušeli telefonicky spojit, bohužel se jim to nedaří. Prosím, dejte nám vědět, kdy lze očekávat vrácení nesprávně zaslaného zboží tak, abychom mohli celou záležitost uzavřít k oboustranné spokojenosti.

S přáním hezkého dne

Tým Kasumex

• Zaslán úplně jiný díl, než byl objednán. Při reklamaci opět zaúčtovaná díl na výměnu

Reakce obchodu Kasumex

mrzí nás chyba, ke které došlo při zadání výměny balíku. Jak jsem Vám vysvětlovala po telefonu, dobírková částka v dopravě automaticky naskočí a kolegyně ji zapomněla smazat. Proto jsme Vám hned další den peníze vrátili na účet okamžitou platbou.

okamžitě praskla

Reakce obchodu Kasumex

je nám líto že jste nás nekontaktoval. O reklamaci jsme nevěděli. Dnes Vám posíláme nový unašeč.
    Omlouváme se za komplikace.

• dobrá cena
    • komunikace na bodě mrazu

Vážený pane,

poslali jsme Vám vše, co jste si objednali.
    Pokud Vám něco nebude vyhovovat, vraťte na naši adresu. Zaplacenou částku za vracené zboží obdržíte na bankovní účet.
    Přejeme příjemný zbytek dne .

kasumex.cz

• Absolutně nedoporučuji, Zboží jsem si jel vyzvednout do výdejny v Brně. Bylo mi řečeno, že nefungují počítače, takže zboží nelze vyzvednout, ani není možno zjistit kde se vůbec nachází. Následně aníž bych byl upozorněn na možnost vyzvednutí či zaslání, byla objednávka strohým oznámením zrušena. ABSOLUTNĚ NEDOPRUČUJI TUTO FIRMU

Reakce obchodu Kasumex

jako způsob platby jste vybral bankovní převod, ale Vaši platbu neevidujeme, tudíž Vaše objednávka nebyla vyřízená. Pokud si zboží nadále přejete, můžeme Vám odeslat dodatečnou výzvu k platbě a jakmile Vaši platbu zaevidujeme, zboží můžete vyzvednut u nás na prodejně.

Kasumex s.r.o. – Váš expert na náhradní díly

Obrázek produktu neodpovídá realitě chtě l jsem starou lištu ne novou light 06 tu jsi můžu koupit kdekoliv

Reakce obchodu Kasumex

mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání. Můžeme Vás poprosit o zaslání podrobností e-mailem (vč. čísla objednávky)? Prověříme, co pro Vás můžeme udělat a sdělíme Vám případný další postup.

Objednal jsem si u Kasumexu stop spínač-vypínač na Husgvarnu 55,
    ale přišel mě stop spínač-vypínač na jiný model Husgvarny.

Reakce obchodu Kasumex

velice se omlouváme za chybu. Je nám líto že jste nás nekontaktoval. O reklamaci jsme nevěděli. Dnes Vám posíláme nový stop spínač.
    Omlouváme se za komplikace.

• dlha doba dodania.

Reakce obchodu Kasumex

jako způsob platby jste vybral bankovní převod, ale Vaši platbu neevidujeme, tudíž vaše objednávka nebyla vyřízená. Pokud si zboží nadále přejete, můžeme Vám odeslat dodatečnou výzvu k platbě a jakmile Vaši platbu zaevidujeme, zboží Vám zašleme.