• - Strašne predražený tovar
    • - Arogantný majiteľ.
    • - Otravný vyskakovací banner ktoré neustále vyskakovali.
    • -Neprehľadné webové stránky.
    • - Návody ktoré nie sú k ničomu.

Vidím že okrem kladných recenzií od majiteľa a zamestnancov tu nie sú žiadne kladné recenzie :) A Ja som spravil chybu že som si ich produkty a e-shop nepreveril aj na Heureke pred nákupom.

V žiadnom prípade tu už nikdy nenakúpim.

Vše ok dle představ, jen poštovné je docela dost drahé -jedno dvd za 150kč...

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Děkujeme za recenzi. Jsme malý e-shop, proto kdo chce pár skladeb, ten si je může stáhnout na www.musicer.net, kdo chce víc skladeb, zaplatí si poštovné a kdo nakoupí nad 3000 Kč má poštovné zdarma. Nikoho nenutíme, ale poštovné u nižších částek je bohužel nutností.

Vzhledem k novým zásadám a povinnostem s GDPR jsem se rozhodl službu na Heuréka.cz zrušit. Děkuji tedy všem za příspěvky.

Ing. Vladimír Růžička, majitel webů s karaoke produkty.

• Platba přes platební bránu

Celková spokojenost

• Mají velký výběr písniček na DVD i k okamžitému stažení to je super.
    • Zdá se mi trochu předražené poštovné. Za dvě DVD a to ještě ve slimovém obalu 150,- korun je dost.

Obchod byl rychlý a balíček došel brzy takže celkově OK.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Děkujeme za veskrze pozitivní recenzi. Vysvětlení k poštovnému: Poštovné je při nákupu do 3000 Kč stejné ať si zákazník objedná DVD nebo velkou reprobednu, je tedy paušální a je jedno jestli je zboží placeno dobírkou nebo dopředu. Jsme úzkoprofilový e-shop zaměřený výhradně na karaoke repertoár, proto nelze vyjednat s dopravcem lepší podmínky a dotovat vše je ekonomická sebevražda. Máme svou práci rádi, proto nakupujte nad 3000 Kč a dáme vám poštovné zdarma.

Ing. Vladimír Růžička, majitel e-shopu a tvůrce většiny karaoke klipů, které v ČR zakoupíte.

• Přehledný a rozsáhlý sortiment

Dobrá cena, komunikace i rychlý termín dodání (narozeniny). Mohu doporučit.

• Množství sortimentu
    • Poradili

Nakupoval jsem už podruhé, není problém zavolat a nechat si poradit (jsem totální laik), pán byl ochotný a měl pochopení :)

• Vše dle zažitých standardů, není co vytknout. Solidní obchod se zajímavým zbožím.

Ok.

Vse OK, doporucuji.

• nákup i z mobilu v pohodě
    • pomoc na telefonu opravdu funguje, pan majitel mne příjemně překvapil svým přístupem
    • opravdu rychlé dodání
    • nenašel jsem nejnovější hit od Kryštofa

Opravdu pohodový nákup přes mobil. Už vybírám skladby na svoje DVDčko. Rozhodně to nebyl poslední nákup, doporučuji všem.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Děkujeme za recenzi. To snad ani není možné se takto trefit: Zrovna pracujeme na skladbě Zůstaň tu se mnou (Za sny). Asi jste myslel tuhle, že ?

Růžička, majitel webu karaoke-zabava.cz

Již jsme v minulosti objednali, teď jsme doobjednávali novinky.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

děkuji za recenzi. Neustále pracujeme na nových skladbách, již brzy například bude Léto 95 od Marka Ztraceného.

Ing. Vladimír Růžička, majitel www.karaoke-zabava.cz

• Zboží fungovalo zhruba 14 dní poté přestalo fungovat.
    • Reklamované zboží odmítá prodejce poslat zpět bez uhrazení 150Kč
    • Prodejce odmítá odstoupit od KS

Nikdy více. Pokud můžete kupte doporučuji nákup v jiném obchodu

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Bohužel i mezi našimi zákazníky jsou lháři a tohle je zrovna jeden takový. Skutečnost je ovšem taková, že jediné, co mohu udělat je sem napsat reakci.

Paní si v listopadu zakoupila sadu a protože se dítěti dárek pod stromečkem nelíbil, chtěla po nás vrácení peněz. To jsme odmítli, protože se nechovala slušně a vyhrožovala. Zboží, které sama následně poškodila, odeslala k reklamaci, tu jsme obratem vyřídili a odeslali zásilku zpět. Nebyla převzata a proto se nám vrátila. Napsal jsem jí tedy, že nebudu platit poštovné znovu a že zboží má u mne připravené k osobnímu odběru nebo že jí ho opět zašleme po úhradě poštovného, které je na našem webu 150 Kč.

Růžička, majitel webu www.karaoke-zabava.cz

obchod nemá chybu

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Děkujeme za pěknou recenzi. Máme rádi spokojené zákazníky :)

• Nejlepší je kvalita a rychlost dodávky.

• rychlé zpracování objednávky

• Rychle dorazilo, v pořádku zaslány i doklady-faktura