• Asi nemá konkurenci, nakupuji jen zde. Jsem nesmírně spokojen. Komunikace je velice na úrovni. Vždy jsme se na čemkoliv domluvili. Pracovník nebo majitel??? je zřejmě správný člověk na správném místě!
    • Nevím o nich :-D

Opravdu doporučuji!

• Slušný výběr písní
    • Zajímavé bonusy k nákupu
    • Málo novinek, musela jsem i přes lidovky a ty nemusím :)

Byla jsem překvapená zvukem. S manželem jsme profi muzikanti - DUO Angel - hrajeme hodně pro zahraniční klientelu. Karaoke pro CZ asi dokoupíme tady, nic lepšího asi nenajdeme.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

každému se líbí něco jiného. Někdo je na novější skladby a někdo má ty lidovky rád - a proto pracujeme neustále na dalších. V oblasti novinek ovšem nic nezanedbáváme, aktuálně je připravena skladba Mýval od Xindla X, Dobré ráno od Kluse, a spousta dalších novinek. Bohužel v seznamu to jde chronologicky jak jsme skladby zveřejnili. Nezbývá než použít filtr a vybrat si co Vás zajímá.

• rychlost dodání
    • výběr způsobu platby

jediný obchod který jsem našla který poskytuje sortyment tak jak sem ho potřebovala s komplexními službami vše na jednom místě kvalitně a rychle

• velmi dobrí komunikace
    • neshledal jsem

nemá chybu

• objednal jsem, zboží dorazilo a vše funguje jak má,
    • nakupoval jsem poprvé,

vše bylo v pořádku

byla jsem spokojená, objednám si příště zase.

• Je to dobrá zábava
    • Nevím

Je to ok každý si vybere

• Přehlednost při výběru skladeb,
    • možnost poslechu DEMA u každé skladby.
    • Precizní provedení, včetně rytmických i instrumentálních detailů u jednotlivých hudebních podkladů.
    • Některé DEMO ukázky jsou příliš krátké na orientaci v dané skladbě a mohou tak způsobit nerozhodnost při výběru.

Určitě doporučuji. Pro začínající zpěváky je dobré, že skladby obsahují i vodící melodickou linku, aby se při interpretaci neztráceli a zpěv pro ně byl radostí.
    Termíny dodání jsou přesně tak, jak se uvádí na webových stránkách.
    Komunikace je rovněž vstřícná.
    Hudební základy jsou nabízeny v různých formátech.
    Aranžmá skladbeb se snaží vždy co nejblíže přiblížit originální nahrávce.

• Přehlednost
    • pružnost
    • sortiment

Doporučuji Všem

• Nabízí přístroje na provozování karaoke a rovněž velký výběr alb v super kvalitě.Možnost poskládat si vlastní výběr písní.

Obchod nabízel výhodnou sadu karaoke pro děti se 2 karaoke dvd s dětskými písničkami, kterou jsem zakoupila jako vánoční dárek dcerám.Obchod objednávku obratem vyřídil.Vinou vánočního shonu a nedostatkem řidičů u kurýrní služby došlo ke zpoždění doručení.Asi tak 4.den čekání na zásilku se mi ozval p.ing.Růžička,který obchod provozuje a zeptal se mám-li už zásilku doma či mám-li info kdy bude doručena.Omluvil se mi za zpoždění,které nevzniklo jeho vinou a kontaktoval dopravce,aby zjistil příčinu.Zásilka byla doručena následující den.Ostatním obchod určitě doporučuji.

• Rychlá dodávka a kvalitní karaoke písně.
    • Slabiny mne nenapadají. Snad jen více písniček od Tomáše Kluse :)

Doporučuji k nákupu karakoke. Profesionální přístup.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Děkujeme za pozitivní recenzi, na repertoáru nejen od Tomáše Kluse se budeme snažit v roce 2017 pořádně zapracovat, leč s kvalitou roste i časová náročnost výroby skladeb. Snad se nám zadaří a bude se rozrůstající nabídka líbit.

Přejeme správnou karaoke zábavu nejen dnes na Silvestra, ale i celý rok, který nás čeká.

• Nabízí vše, co je potřeba ke karaoke.
    • Byl jsem velmi spokojen s pomocí ohledně zboží.
    • Žádné

Vše pod jednou střechou. Ochotně poradí a doporučí zboží,nebo navrhnou lepší alternativu.Doporučuji všem, nebudete litovat s nákupem.

• Balíček vinou dopravce nedošel plánovaný termín,ale v obchodě vše hned řešili,rychle a věcně komunikovali,odpovidali treba i v 22 hod.večer. Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

děkujeme za pěkné hodnocení. Je v našem zájmu, abyste byli spokojeni. Pro Vás, naše zákazníky, karaoke tvoříme. Přeji za celý kolektiv webu karaoke-zabava.cz pěkné Vánoce.

Ing. Vladimír Růžička

Dobré zboží a ochota personálu.

• Ochota, vstřícnost, rychlost.

• Líbí se mi přehlednost a uspořádání e-shopu
    • Výborné kompilace písniček, dárky

Český výrobce, radost vybírat, krátké dodací lhůty

Reakce obchodu Karaoke - zábava

děkujeme za pěkné hodnocení, jen nevím jak si vysvětlit, že Výborné kompilace písniček a dárky jsou mínusem :) Ale to bude asi překlep, přeji pěkné Vánoce a hodně karaoke zábavy s našimi produkty.

Ing. Vladimír Růžička, majitel e-shopu a tvůrce CS karaoke

• cena,rýchlosť dodania tovaru
    • chýba možnosť platby na dobierku

doporučujem

Reakce obchodu Karaoke - zábava

děkujeme za vesměs kladné hodnocení. Je pravda, že na Slovensko na dobírku nezasíláme. Bohužel se nám velké procento zasílaných na Slovensko na dobírku vracelo jako nedoručené zásilky a tak jsme tuto platební metodu pro SK zrušili. U předem zaplacených objednávek není problém s doručením a jak sám píšete je zboží dodáno rychle.

• pružnost, vstřícnost

Přestože se jednalo o malinkou objednávku, byla vyřízena rychle a přesně.

• spolehlivost
    • dobře zabaleno
    • nemá

určitě doporučuji

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Děkujeme za skvělou recenzi.