zásilka nedorazila celá jak jsem objednala

Reakce obchodu Karaoke - zábava

je mi líto, že set konektorů pro PC, který jste objednávala, jste v zásilce nenašla. Jsme jen lidé, kteří občas dělají chyby.

Logické by v tom případě ale bylo, abyste napsala e-mail nebo zavolala, že zboží nebylo kompletní. V tom případě by totiž došlo k okamžité nápravě, nemáme ve zvyku něco někomu upírat. Po mém včerejším telefonátu Vám jsem dnes set konektorů dal do obálky a zítra ho máte doma.

Značku budujeme už 10 let a tak snad zákazníci z ostatních recenzí poznají, že chyba je tak trochu i na Vaší straně a že za svou nespokojenost si tak trochu můžete i sama.

Nevýhoda heuréky je v tom, že většina lidí nehodnotí a jen ti, co nejsou spokojeni si svůj názor určitě nenechají pro sebe. Tím pádem jeden zákazník z tisíce dovede firmu na heuréce i dost zásadně poškodit.

• Dobrá komunikace a rychlost dodání

• VDV se spouštějí pouze ve starší verzi Media Player

Reakce obchodu Karaoke - zábava

DVD jsou ve standardním DVD video formátu, tedy problém přehrávání je problém konkrétního zařízení a ne systémový. Pokud DVD dáte do libovolného DVD přehrávače, mělo by být přehráno bez problémů. Pro použití v počítačích doporučujeme zakoupit si repertoár na našem webu www.musicer.net ONLINE, tedy: objednat - zaplatit - stáhnout. Při platbě kartou je to hned a navíc bez poštovného.

Ing. Vladimír Růžička, majitel webů www.karaoke-zabava.cz a www.musicer.net

Naprostá spokojenost. Nákup a následné doručení zboží proběhlo bez problémů.

dělají to prostě dobře a kvalitně a za kvalitu se dneska holt platí....spokojenost

Reakce obchodu Karaoke - zábava

děkujeme za recenzi. Snažíme se dělat co nejkvalitněji to jde a už máme plnou hlavu inovací. Bez peněz od zákazníků to ale nejde, proto jsme rádi, že nakupujete a kruh se tím pádem uzavírá.

Ing. Vladimír Růžička, majitel webu www.karaoke-zabava.cz

• Prosím. udělejte k nahraným písním zpěvníky. Ne všechny melodie známe, potřebuji noty. Ptáčková

Je to výborná věc, sejít se s kamarády a zazpívat si. DOPORUČUJI .

Ptáčková z Lubence

Reakce obchodu Karaoke - zábava

děkuji za Vaši recenzi. Zpěvníky ke skladbám bohužel nemáme a ani neplánujeme. Každý si může skladbu naposlouchat z originálních nahrávek, které vesměs všechny najde na serveru www.youtube.com

Ing. Vladimír Růžička, majitel webu www.karaoke-zabava.cz

Překvapivě kvalitní muzika. Video by se sneslo i ve vyšším rozlišení, ale ok.

• zatím vždy dodržel vysoký standard - přehledně na webu, přehledně v košíku, bezproblémové zaplacení a spolupracuje s dobrým dopravcem

žádná mne tedkom nenapadá

Výborná komunikace, rychlost dodání.Rozhodně doporučuji!

Obchodní záležitosti velmi dobré.
    Doporučuji ve skladbách zajistit pro mezihry jakékoliv označení.

Vše potřebné na jednom místě. Poradili, byla to dobrá volba.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• on-line operace
    • zatím bez problémů
    • kvalita na vysoké úrovni

Vysoce standardní jednání

• Rychlá dotací lhůta, možnost poslechu krátkých ukázek vybraných karaoke skladeb. Výborná komunikace. Kvalitní hudební zpracovaní na profesionální úrovni.

Rozhodně můžu doporučit. Spokojenost.

Potěšil mně přístup k zákazníkovi, tak vřelý jsme nečekala. Zboží bylo doporučeno přesně dle mých požadavků, jsme spokojená, příště (na Vánoce ) půjdu na jistotu.

Naprostá spokojenost, vše OK.

Vše ok, přehledně, hlavně rychlé.

Doporučuji. Velmi rychlá reakce