• Zboží fungovalo zhruba 14 dní poté přestalo fungovat.
    • Reklamované zboží odmítá prodejce poslat zpět bez uhrazení 150Kč
    • Prodejce odmítá odstoupit od KS

Nikdy více. Pokud můžete kupte doporučuji nákup v jiném obchodu

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Bohužel i mezi našimi zákazníky jsou lháři a tohle je zrovna jeden takový. Skutečnost je ovšem taková, že jediné, co mohu udělat je sem napsat reakci.

Paní si v listopadu zakoupila sadu a protože se dítěti dárek pod stromečkem nelíbil, chtěla po nás vrácení peněz. To jsme odmítli, protože se nechovala slušně a vyhrožovala. Zboží, které sama následně poškodila, odeslala k reklamaci, tu jsme obratem vyřídili a odeslali zásilku zpět. Nebyla převzata a proto se nám vrátila. Napsal jsem jí tedy, že nebudu platit poštovné znovu a že zboží má u mne připravené k osobnímu odběru nebo že jí ho opět zašleme po úhradě poštovného, které je na našem webu 150 Kč.

Růžička, majitel webu www.karaoke-zabava.cz

zásilka nedorazila celá jak jsem objednala

Reakce obchodu Karaoke - zábava

je mi líto, že set konektorů pro PC, který jste objednávala, jste v zásilce nenašla. Jsme jen lidé, kteří občas dělají chyby.

Logické by v tom případě ale bylo, abyste napsala e-mail nebo zavolala, že zboží nebylo kompletní. V tom případě by totiž došlo k okamžité nápravě, nemáme ve zvyku něco někomu upírat. Po mém včerejším telefonátu Vám jsem dnes set konektorů dal do obálky a zítra ho máte doma.

Značku budujeme už 10 let a tak snad zákazníci z ostatních recenzí poznají, že chyba je tak trochu i na Vaší straně a že za svou nespokojenost si tak trochu můžete i sama.

Nevýhoda heuréky je v tom, že většina lidí nehodnotí a jen ti, co nejsou spokojeni si svůj názor určitě nenechají pro sebe. Tím pádem jeden zákazník z tisíce dovede firmu na heuréce i dost zásadně poškodit.

Kvalitu hudebních podkladů jsem si představoval vyšší.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Kvalitu nahrávek si každý může poslechnout na našem webu - nic neschováváme, tedy u každé skladby je demo. To, že si ukázky někdo neposlechne a pak píše, že si představoval něco jiného, je jen a jen zákazníkova chyba - měl si poslechnout ukázky a případně DVD nekupovat. Každý ať si koupí jen to, co se mu líbí.

• dobrý výber
    • otrasná gramatika v slovenských textoch

doporučil, s rozpakmi o kvalite textov.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Jojo, je to tak, najdou se chyby ve slovenských textech, bohužel všichni slovenští zákazníci, kteří na chyby v obecné rovině upozorňují, nedokážou tyto chyby konkrétně vyspecifikovat a pomoci nám je odstranit. Tak to bohužel je i s tímto zákazníkem, kterému jsem dokonce nabídnul dalších 20 skladeb na DVD zdarma, ale místo aby pomohl, jen kritizuje. Kritizovat umí každý, pomoci nechce nikdo. Nebo se pletu ?

• obchod je v pořádku, ale DVD není to, co jsem si představovala. Písnička s ML nebo ML je celkem jedno - není moc slyšet rozdíl!
    • Verze se zpěvákem + bez zpěváka by asi vyhovovala víc.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Paní je totiž extrémně nevšímavá a zřejmě i hluchá, když neslyší že u verze s melodickou linkou hraje melodii skladby flétna a u verze bez melodické linky pomocná linka skutečně není. Než si objednala, měla si dobře poslechnout DEMO ukázky, pak by totiž nemohla psát, že DVD není to co si představovala. Na webu nic neskováváme, ke všem skladbám máme ukázky, tak proč si je zákazníci nepouští fakt nevím...

• Dodaná DVD lze sice v PC spustit v DVD přehráči ale nefungují a hlásí chybu disku.
    • Vlastním i jíná karaoke DVD z jiných eobchodů která jsou funkčí.

Nic neobjednávat, protože disky v DVD přehrávači nefungují.

Reakce obchodu Karaoke - zábava

Jedná se zřejmě o špatně připravený kus, což při produkci několika tisíc DVD za rok je sice nepříjemná náhoda, ale stane se ... navíc potrefená husa se vždycky ozve, tedy spokojení zákazníci nebudou psát, že jim DVD funguje ... to je přece normální...